Jump to content
Dogomania

Charlie za TM...


kikou

Recommended Posts

[IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/rbb1.jpg[/IMG]
ten psiak pojechał do miłej rodziny z 11letnim chłopcem, do kojca+duża posesja do biegania..... fajny, ufny koleżka, bałam sie o niego z tym kojcem...ale jak go poznałam ulżyło mi bo ma tak grube puchowe futro jak niedźwiadek....więc bedzie mu dobrze w takich warunkach....

w schronisku tak przytył od czasu tego zdięcia, że ja go poznać nie mogłam brzuszek miał prawie "do kolan"...mam nadzieje, że teraz na duzym terenie wybiega ta tusze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']na ostatniej stronie watku jest jego sporo zdjec - to chyba on?
To bardzo dobrze , bo juz sie biedak tez naczekal;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-przerazony-bysio-znaleziony-na-dzialkach-110421/[/URL][/quote]


faktycznie wyglada, ze to ten psiak... tylko ten mial numer 719/08, a na watku jest napisane ze to 740/08....ale pewnie to ten sam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

choroba pousuwałam te nieszczęsne foty... przesłane w jakimś takim formacie że w poczcie widac, a tu już nie...:shake: nie umiem zmienic tego formatu... moge wysłac do kogoś kto je zmieni, pomniejszy i zamieści na dogo.... hmn?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Przeczytałam tytuł i się ucieszyłam, ale gdzie potwierdzenie lub jakiś malutki opisik, gdzie chłopak ten domek znalazł, jak go nowi opiekunowie wynaleźli??:roll:[/quote]


na 12 i 13 stronie sa notatki jak, gdzie i dlaczego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']na 12 i 13 stronie sa notatki jak, gdzie i dlaczego...[/quote]
No tak, racja- dzięki za uświadomienie ciotki nieświadomej:eviltong:

Pięknie- 3 psiaki w domu! Jak Ty [B]kikou[/B] te domki wynajdujesz, co??:cool3: Zdradź troszkę, to może i z tymi naszymi dużymi nieszczęściami coś da się zrobić?!:-(

Link to comment
Share on other sites

te dwa dodatkowe psiunie poszły do osób, które skontaktowały sie z Panią Marysią z ogłoszeń Czarliego...ale ostatecznie szukały troche innego pieska niż sam Czarli...;)


[SIZE=3][B]do kogo moge wysłac fotki Charliego na maila????[/B][/SIZE]

..których nie jestem w stanie przenieśc na dogo sama w formacie bmp czy coś takiego... ja nie mam żadnych programów graficznych i coś mi "nie poszło" przenoszenie fotek na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']te dwa dodatkowe psiunie poszły do osób, które skontaktowały sie z Panią Marysią z ogłoszeń Czarliego...ale ostatecznie szukały troche innego pieska niż sam Czarli...;)


[SIZE=3][B]do kogo moge wysłac fotki Charliego na maila????[/B][/SIZE]

..których nie jestem w stanie przenieśc na dogo sama w formacie bmp czy coś takiego... ja nie mam żadnych programów graficznych i coś mi "nie poszło" przenoszenie fotek na dogo[/quote]

[SIZE=5]Jak to do kogo? Do mnie oczywiście.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]PSIUNIO NIE NACIESZYŁ SIE NOWYM DOMEM!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]( z przyczyn bliżej nie określonych, podobno zmiana mieszkania na mniejsze) znowu utracił dom na stare lata.... no comments:angryy:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Chwilowo schronienia udzieli mu Mari23... ale to rozwiązanie na pare dni, Mari ma bowiem już wiele psiaków i nie ma warunków na kolejnego...[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Błagamy o pomoc!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]to takie miłe, spokojne stworzenie, cudowny chłopaczek!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]powrót do schroniska zabiłby go ... [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]błagam o pomoc w ogłaszaniu!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']CZY mari23 - to p. Marysia?? Jesli nie, to czy ona wie co się stało, chyba, ze to ona :roll:
Ja pierdziele, po co ludzie biorą psy, zeby potem je oddawac :mad: cholera a co w mniejszym mieszkaniu się nie zmieści , a nie ważne :angryy:[/quote]


też myślimy że to pretekst.... co to za różnica dla burka czy ma 60 metrow czy 20 skoro i tak chodzi na spacery.....


szkoda gadac po prostu.... ludzie zachowują się po prostu jak nieodpowiedzialne bachory - wstrętni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...