Jump to content
Dogomania

Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!


masienka

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']kompletnie bez sensu jest targanie Zuli 200 km do Mielca i stamtąd do Wawy, tym bardziej, że Tata missieek będzie jechał i to pewnie niedługo, więc ją zabierze bezpośrednio, a nie robić takie cyrki i obrażanie się i szukanie innego psa - dla mnie to jakaś paranoja :roll:[/quote]
Jeśli jest taka możliwość to oczywiście. Myślałam, że nie ma żadnej opcji.
W każdym razie zostałam poproszona o pomoc więc w razie czego jestem do usług.:roll: Ważne jest przecież, by jak najszybciej psiunio trafił do nowej Pańci i żeby po utracie pieska nie musiała długo czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kompletnie bez sensu jest targanie Zuli 200 km do Mielca i stamtąd do Wawy, tym bardziej, że Tata missieek będzie jechał i to pewnie niedługo, więc ją zabierze bezpośrednio, a nie robić takie cyrki i obrażanie się i szukanie innego psa - dla mnie to jakaś paranoja :roll:[/quote]

[COLOR=Green]A kiedy ten transport moglby byc?

[B]Koliberek[/B], rozumiem, ze do Ciebie ma trafic Zulka... (nomen omen, ja mam na imie Zula :cool1:), czy mozesz jeszcze poczekac ten czas na transport bezposredni?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']porażka.. mam wrażenie ze Koliberku już nie chcesz Zuli.. teraz to już chyba troche taka na siłe ta adopcja skoro juz szukasz sobie innego zwierzaka..[/quote]
Tak nie chce Zulki,a transport zalatwilam dla zabawy.Tak mialam napisac?:crazyeye: Najwazniejsze,ze sunia juz jutro bedzie u mnie i nie mam dalej ochoty na takie dyskusje jak teraz.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']porażka.. mam wrażenie ze Koliberku już nie chcesz Zuli.. teraz to już chyba troche taka na siłe ta adopcja skoro juz szukasz sobie innego zwierzaka..[/quote]
a ja się cieszę, że Zulka (ja też mam Zulkę ze schroniska) trafi do stałego domku! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laverte'][COLOR=green]Super. Bardzo sie ciesze, ze sie udalo!![/COLOR]

[COLOR=green]Koliberek, jak juz Zulka u Ciebie bedzie, to koniecznie wklej jakies foty.[/COLOR]

[COLOR=green]Pozdrowienia![/COLOR]
[/quote]
Nie mam mozliwosci wklejania zdjec,ale moglabym przeslac komus zdjecia Zulki mms-em,zeby ktos je wklejal.:oops: Napisze wieczorem jak sunia sie czuje w nowym miejscu.;)

Link to comment
Share on other sites

Zulka juz od 5 godzin juz jest u mnie.:multi: Jest troche zmeczona tak dluga podroza i zestresowana zmiana miejsca. Chociaz na spacerkach ladnie chodzi i zalatwia sie na smyczy.:lol: Zauwazylam jednak pewien problem- gdy sunka chodzi,to ma cos z tylnymi nogami,bo tak jakos dziwnie chodzi i wedlug mnie to nie jest normalne.:shake: Jak to bylo w DT?

Link to comment
Share on other sites

Koliberku o tylnych łapkach było pisane na wątku - byłyśmy z nią w Krakowie na badaniach, miała robione rtg i nic tam nie wyszło żeby były jakieś urazy, to się nazywa "krowia postawa" u psa i taka już jej uroda (w schronisku była też suczka wyglądająca jak siostra Zulki i miała identyczną postawę i stąd wniosek, że tak już się urodziły) - w niczym jej to nie przeszkadza ani nie boli, myślałam, że czytałaś wątek Zulki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Koliberku o tylnych łapkach było pisane na wątku - byłyśmy z nią w Krakowie na badaniach, miała robione rtg i nic tam nie wyszło żeby były jakieś urazy, to się nazywa "krowia postawa" u psa i taka już jej uroda (w schronisku była też suczka wyglądająca jak siostra Zulki i miała identyczną postawę i stąd wniosek, że tak już się urodziły) - w niczym jej to nie przeszkadza ani nie boli, myślałam, że czytałaś wątek Zulki[/quote]
Czytalam caly watek Zulki,ale nie bardzo wiedzialam jak tzw."krowia postawa" wyglada u psa. Skoro NA PEWNO jej to nie boli i w niczym nie przeszkadza,to dobrze. Czyli ona moze normalnie biegac i bawic sie z innymi psiakami i jej to nie zaszkodzi? W tej chwili Zulcia lezy obok mnie na lozku:oops: i spiac sobie pochrapuje troszke.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']możesz jej kupić coś na wzmocnienie stawów - to nie zaszkodzi, możesz też wybrac się z nią na konsultacje do ortopedy, ale póki co ona radosnie biega, skacze jak spręzynka i nie oszczędza się więc na pewno jej nie boli[/quote]
W mojej okolicy nie ma ortopedy.:shake: A co mam jej kupic na wzmocnienie stawow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koliberek34']W mojej okolicy nie ma ortopedy.:shake: A co mam jej kupic na wzmocnienie stawow?[/quote]

najlepiej coś z glukozaminą i chondroityną - ja mojej suni podaję caniviton forte, ale to dość drogie jest - trzeba poszukać na necie jakie preparaty jeszcze zawierają te substancje, możesz też robić jej wywar/galaretkę z kurzych łapek - gdzieś na dogo powinien być przepis - to b. dobrze na stawy działa, ale tak jak mówie - bez paniki bo to dla Zulki jest naturalny stan - nie utucz jej tylko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...