Jump to content
Dogomania

Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj dostałam maila od osoby, która ją dokarmia.Suni już przeszła apatia, nie jest w ciąży, to miły i sympatyczny psiak.Jest na łańcuchu, bo gryzie się z sukami.Grupa interwencyjna już się nie odezwała, TOZ też kazał się zgłosić do gminy. Pani Jola nie wierzy, żeby w gminie chcieli pomóc.Nie chce jej skazywać na schronisko, bo wie co to oznacza..Ale jeśli nikt się nie zgłosi, będzie musiała to zrobić:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']
Tak Kasiu Allegro miała a czy ma tego nie wiem. Wypatrzyłam ja własnie na Allegro.
[/QUOTE]

tak ma nowe, ta Pani jej zrobiła.
tylko wątpie aby Pani sprawdziła ewentualny dom gdyby sie taki znalazł a z racji tego jaka to rasa to całkiem możliwe, że suka trafi w nieodpowiednie ręce :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]nowe wieści[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]sunia zaczyna wychodzić z budy na widok człowieka. Pozytywnie nastawiona, cieszy się. Zdjęcia[IMG]http://images37.fotosik.pl/54/66b9575e83f3501b.jpg[/IMG][/SIZE][/B]
[IMG]http://images38.fotosik.pl/54/33d79e635126dd1e.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/54/d4f26798afdd76e3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']śliczne jest !!!!!!!!! a nie ma tutaj na dogo jakis milosnikow tej rasy ??? moze jakis watek gdzie sa amstaffki ???[/quote]

miłosnicy są...tylko niestety bullowatych do adopcji jest za dużo:-( a domków brak...

a zeby komukolwiek proponować suczynę, robic ogłoszenia, cokolwiek trzeba wiedzieć...a tych informacji jest jednak ciut za mało

moze ktos wklei choć linka do tego allegro co ta pani robi - wtedy moze się dowiemy coś blizej...

Link to comment
Share on other sites

sucz mi siedzi w głowie ciągle
może warto poszukać dt w wawie
w wawie myślę ma większe szanse

na siłę to każde zwierze można prrzetransportować
mam sedalin w tabletkach i w żelu aktulanie
możnaby rozważyć jakąś klatkę

pomyślcie w szerszej skali

póki dysponuje ( po częśći ) pojazdem
wkr ótce może mi on zostać zabrany w ogóle
nie wiem na co wpadnie mój mąż

Link to comment
Share on other sites

Ja w Warszawie znam 3 osoby, które dają DT dorosłym bullowatym. Reszta jest w innych rejonach PL.
Wcale nie jest tak jak się wszystkim wydaje z tymi bullowatymi... Warszawa jest dużym miastem ale o pomoc czasami strasznie trudno o czym przekonało się już wielu warszawiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']sluchajcie a moze hotel ??????[/quote]

Niestety kwestia hotelowania to raczej przegrana sprawa... wiemy na przykładzie psów fundacyjnych.

Mamy 4 psy w fundacji w hotelach. Mało kto na nie wpłaca niestety, choć na początku było dużo deklaracji pomocy. Teraz fundacja opłaca psiaki z ogólnych środków.

Powiem Wam z doświadczenia, że nie polecam dawania psiaków do hoteli. Chyba, że jedna osoba, lub dwie wezmą na siebie odpowiedzialność - umieszczenia psa, płacenia za niego, ogłaszania, wyadoptowania.
Niestety realia są brutalne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...