Jump to content
Dogomania

kiedyś GRYZIONY....TERAZ UMIERA.Czy umrze? POTRZEBNE PIENIĄDZE NA LECZENIE MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 836
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kastorek się przypomina. Dzisiaj pogorszenie - wentylował się na siłę. Widziałam wielki wysiłek w łapaniu powietrza.On żyje wyłącznie dzięki lekom.Wetom przelewem musze zapłacić 81zł +35zł.Głowa mi pęka od kombinowania pieniędzy. W hurtowni z karmą tez mam odroczona płatnośc do 10 I 2010r.

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam internetu :(

2 dni robiłam zdj i obrabiałam na bazarek dla Kastora.

Alicja też wysłała mi 3 pary butów na bazarek dla niego,za co jej bardzo dziękuje.

Dzisiaj będzie wielki bazarek na spłatę długu u weta

czy ktoś wie jak dodać watek do ulubionych? nie działa mi przeszukiwanie postów i potem nie umiem odnaleźć wątku

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam w imieniu Kastora. Choroba przebiega jak sinusoida. Raz góra /polepszenie/ raz dół/pogorszenie/. Furosemid i Vetmedin idą na stałe. Boję się iśc na to RTG klt piersiowej bo wiem - że może zapaść decyzja "NIE WYBUDZAMY GO Z POWODU OBRAZU NIE ROKUJĄCEGO WYLECZENIA- JEST WIDOCZNE POGORSZENIE OD OSTATNIEGO rtg Z PRZED ROKU"
WIEM ,ŻE LEPIEJ GDYBY ODSZEDŁ NORMALNIE, NATURALNIE W SOBIE TYLKO WIADOMYM CZASIE. Kiedy to będzie nie wiem . Lekarze natomiast chcą skrócić cierpienie - czy Kastor tego chce , nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Dużo Wam jeszcze brakuje?Mogę wysłać 20 zł na razie.Proszę o PW.Jak ktoś zrobi bazarek, to mogę wysłać fanty.Nie przeczytałam całego wątku, ale Kastor jest chyba z Rudy Śląskiej.Stamtąd mam "bardzo trudną" a to już 2 lata minęły ...Muchę....tam Żabcia.Sugeruję się osobą zakładającą wątek.Przeczytam jak nadrobię wcześniejsze, aż miesięczne zaległości.Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Monika - gdzie jest jakies rozliczenie obecnych deklaracji bo nie moge znalezc?

Na pierwszej stronie sa tylko jakies nieaktualne?

Ja swoja przesle 1 lutego, wysylam kase do NIkus i on rozdziela na "moje" bidy bo indywidualnie nie dalabym rady, oplaty by wszystko zezarly.....

dzieki - trzymaj sie Kastor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...