Jump to content
Dogomania

SOBOTKA 16-17.11.2004


wiosna

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja oczywiscie jade i moze nawet wystartuje z Azja w velo jak sobie skombinuje jakis kask na rower i jak troche potrenuje(a ostatnio i u mnie i u Azji brak checi). Co ze spaniem jeszcze nie wiem,ale chetnie wynajelabym jakis domek z kims na spolke 8) Albo zapraszam do siebie, to tylko okolo 30km od Sobotki :wink:

Link to comment
Share on other sites

tylko rowerek trzeba zrobic (...Aga_ wie :) )

Wszyscy wiedzą...

jak to ??!! wszyscy wiedza, ze przed zawodami to rowerek trzeba zrobic, czy wszyscy wiedza, co ja z moim zrobilam.. ? bo o tym to myslalam, ze tylko Aga ;).. a ja sie tu nie chcialam chwalic.. ;p

Link to comment
Share on other sites

hmm...ludziowie powinni sie zmiescic jak meble wyniose 8),ale ze ogrodu nie mam zbyt duzego to psiaki mozna na pole za domem wypuscic i rano bawic sie w lapanke albo wszystkie zamknac w pokoju komara 8) ale mnie wtedy w domu nie bedzie,bo bede w Sobotce :evilbat:

a tak na powaznie to moze zamowic domek tak jak w zeszlym roku? Ja jestem na tak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zadzwonic i sie dowiedziec wszystkiego. A jak nie bedzie domku to ja najprawdopodobniej przyjade na noc do domu i w takiej sytuacji kilka osob i zgodnych ze soba psow mogloby tez skorzystac. Komar wyjezdza w tym czasie,wiec u niego na kanapie moga spac 2 osoby. I u mnie na podlodze tez 2-3 by sie zmiescily.

Link to comment
Share on other sites

CZEŚĆ WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE .

Jestem Agnieszka i mam dwa haszczaki DINA I LUNE i też wybieram się do Sobótki - :wink: w końcu ,,Sfora,, to też i my a Heniu organizuje te zawody.Sami nie uczestniczymy ale na prawie wszystkich zawodach jesteśmy. Pozdrowienia dla Ciebie Manu - twój psiak był pierwszym w którym się zakochaliśmy!!!Jest prześliczny :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla Ciebie Manu - twój psiak był pierwszym w którym się zakochaliśmy!!!Jest prześliczny :iloveyou:

O łał... :D Wielkie dzięki ! :D No i WITAJ ! :D

...a który ? 8)

Acha, najprawdopodobniej będę w Sobótce. :angel: Dzięki Runie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

kilka osob i zgodnych ze soba psow mogloby tez skorzystac. Komar wyjezdza w tym czasie,wiec u niego na kanapie moga spac 2 osoby. I u mnie na podlodze tez 2-3 by sie zmiescily.

Gorąco polecam nocleg u agaci . Jej mama wspaniale gotuje , tata jest bardzo sympatyczny , dom piękny i duży. Naprawdę warto spędzić kilka nocy w tej gościnnej rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

ahh.. no i znow wrocilam.. jak ja lubie tu wracac :P

faktycznie sie z data rabnelam, przepraszam..

co do miejsca - bedzie to samo, trasa tez ta sama, tylko odwrotnie niz w zeszlym roku - start pod gorke, z powrotem w dol.. to, o co w zeszlym roku sie modlilismy ; )

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla Ciebie Manu - twój psiak był pierwszym w którym się zakochaliśmy!!!Jest prześliczny :iloveyou:

O łał... :D Wielkie dzięki ! :D No i WITAJ ! :D

...a który ? 8)

Acha, najprawdopodobniej będę w Sobótce. :angel: Dzięki Runie :buzi:

Ten psiak który mnie i Pawła zauroczył to Twój francuski przyjaciel Manu

Fajnie że jedziecie -w zeszłym roku też rozmawialiśmy w Sobótce pewnie nie zabardzo mnie kojarzysz :( ale się przypomnimy na zawodach!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...