Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

Skoro paulina nie jedzie proszę mnie połączyć z gops w domku z natryskiem:loveu:

A co do psów to nie wiem czy będzie mój yorkowy (bo ona na każdym zlocie i po zlotach traumę przeżywa, ale może wezmę mix grzywaczkę cioci(już ze mną na zlocie była)
a co do 2 psa to nie jest pewne, wszystko zależy od manixsy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek']Skoro paulina nie jedzie proszę mnie połączyć z gops w domku z natryskiem:loveu:

A co do psów to nie wiem czy będzie mój yorkowy (bo ona na każdym zlocie i po zlotach traumę przeżywa, ale może wezmę mix grzywaczkę cioci(już ze mną na zlocie była)
a co do 2 psa to nie jest pewne, wszystko zależy od manixsy[/quote]

no to git, bedzie natrysk :diabloti: :razz:
wez yorkowom :razz: ich sie nie boje :evil_lol:


a mam pytanie czy domki sa takie jedno pokojowe czy jakies odzielenie jest ?

Link to comment
Share on other sites

to jest yorkowy jak już, z tym że to on się wszystkiego boi:cool3:

jeżeli to są takie domki jak w morsku to będzie jedna wersalka na dole i 2 pokoiki u góry po 2 łóżka w jednym

gops mam nadzieję że jesteś rannym ptaszkiem i nie będziesz mi od 6 czy 7 rana po domu latać:mad: bo będę kneblowac i do łóżka przywiazywać:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
a mam pytanie czy domki sa takie jedno pokojowe czy jakies odzielenie jest ?[/quote]
w domkach 8 os. na dole jest jeden pokój na dole, a na górze dwa pokoiki. A w domkach 4.os o ile się nie myle to są dwa pokoje po 2 łóżka:cool3:

[quote name='Dozia_13']Mam pytanie czy jak Kilka osób się wypisało to czy mogła bym być w domku z Izabela124??[/quote]
jeżeli jest wolne miejsce w domku Izy to możesz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']w domkach 8 os. na dole jest jeden pokój na dole, a na górze dwa pokoiki. A w domkach 4.os o ile się nie myle to są dwa pokoje po 2 łóżka:cool3:

[/quote]

o no to dobrze :razz:
chodzilo mi tylko o to ze jakby psy nie przepadaly za soba czy dalo by rade odizolowac na noc ;)

[B]Patikujek [/B]oj bo dla mnie yorki wygladaja jak suczki zawsze..zreszta pudelki tez
ja budze sie wczesnie ale zanim wstane to tak kolo 9-10 godzina ;)
tylko moja sucz od 6 bedzie latac i piszczec :roll: bo tak nauczona ze pierwszy spacer o 7, bede muiala wstac i dalej w kime :razz:

Link to comment
Share on other sites

Spoko, mój pies jest całkowicie bezkonfliktowy, mały kastrat, jego kochają wszystkie psy (nawet te najbardziej agresywne), luca swojego agresora raczej nie bierze więc będzie spokój

a co do spacerów to najwyżej będzie tak jak w zeszłym roku, pati się będzie budzić wcześnie, wyprowadzać (właściwie wypuszczać na krótkie siku) wszystkie psy, wołać je do domu po 2 min. i kłaść się dalej, a po 12 odpowiednio długi spacer

pamiętam, psy chciały wyjśc nikogo to nie ruszało, Pati wstawała, otwierała drzwi, Baks Lufa i Czips wybiegały robiły siku i wracały po minucie na dalsze spanko hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Spoko, mój pies jest całkowicie bezkonfliktowy, mały kastrat, jego kochają wszystkie psy (nawet te najbardziej agresywne), luca swojego agresora raczej nie bierze więc będzie spokój

a co do spacerów to najwyżej będzie tak jak w zeszłym roku, pati się będzie budzić wcześnie, wyprowadzać (właściwie wypuszczać na krótkie siku) wszystkie psy, wołać je do domu po 2 min. i kłaść się dalej, a po 12 odpowiednio długi spacer

pamiętam, psy chciały wyjśc nikogo to nie ruszało, Pati wstawała, otwierała drzwi, Baks Lufa i Czips wybiegały robiły siku i wracały po minucie na dalsze spanko hehe[/quote]

mam takiego pecha ze moj pies nie wyjdzie bezemnie na szybkie siku nawet :roll: taka menda z niej jest :diabloti:

moja sucz tez z reguly jest przyjaznie nastawiona ale jak jakis bedzie chcial ja ustawic to sie nieda i bedzie jatka :roll:
a spacer popoludniu to przynajmniej 2 godz musi byc , sama lubie duzo chodzic a z psem to przy okazji :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

o kurczaczku xD
dawno temu prosiłam o zmianę nicku, myślałam że coś jest nie tak i już nie zmienią, a tu dzisiaj akuku :D co prawda nieznacznie bo z Isia & Chester na Iś & Chester ale jest xD jak wczoraj wieczorem wysyłałam zaliczkę, była jeszcze Isia więc na taki nick jest wysłana, i tak jestem zapisana na 1 stronie ^^
jak coś to ja xD
a tak apropo, doszła juz zaliczka ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Rose - tata przelał tylko zaliczke czy całosc? Bo w rozpisie osób jest kolor fioletowy, a w domku czerwony ;) A ja nawet nie wiem czy tata zapłacił calośc czy zaliczke.[/quote]

zaliczkę, sorry już poprawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...