Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']a przeżywasz jak mrówka okres :cool1:[/quote]
tzn to ze trzeba się pakować? Olek juz od dwóch tygodni mówi że się pakuje i jakos żadna uwaga mu zwrócona nie została.
edit: a zreszta, cokolwiek bym nie napisała to jest źle, wiec co ja tam się będe, phi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ta dejcie sie po szlagu i bydzie dobrze:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/quote]
ja chyba bede musiała na tej wyjazd jakiś słownik zapakować, ale ok, postaram się zrozumieć w razie czego, a jak nie to chyba ktoś umie tłumaczyć.
Ps.teraz to chociaż w internecie mogę oblookać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']ja chyba bede musiała na tej wyjazd jakiś słownik zapakować, ale ok, postaram się zrozumieć w razie czego, a jak nie to chyba ktoś umie tłumaczyć.
Ps.teraz to chociaż w internecie mogę oblookać[/quote]
[COLOR=Blue]Jak coś jo godom po śląsku a nie mówia tak więc niekiedy nie wszyscy mie rozumią:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ja umiem i mysia godoć po sląsku.Ale ani ona ani ja cię nie lubimy:cool3:Zresztą hmmm nikt cię nie lubi:cool3:[/quote]
[COLOR=Blue]No to my sie spokojnie dogodomy:diabloti:
Eee a te że "nikt cie nie lubi" to było do mie?:cool3:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]No to my sie spokojnie dogodomy:diabloti:[/COLOR]
[COLOR=blue]Eee a te że "nikt cie nie lubi" to było do mie?:cool3:[/COLOR]
[/quote]


Zapewne do basipron:razz:
Olek nie znasz dziewczyny, dlaczego tak szybko wszystkich oceniasz?? Po to jest ZLOT żeby się poznać, dobrze bawić, itd. Uważam, że wszelkiego typu gnębienie przez forum jest nie na miejscu. Poczekajcie do zlotu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Anka, bo jak Cie dorwę, to zabiję :evil:
Ja mówiłam odwrotnie. Ty masz wziąć walizkę Asi , zrobić zakupy, targać, a Asia ma płacić :cool3:[/quote]

kłamiesz:placz:

[quote name='& Gloria &']

Rose- Masz już na koncie moją kasę? Troche się niepokoję.:roll:[/quote]

doszła;) a wiesz może co z Lorien?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Moich fanek nie jadę więc Anulciu tobie nic nie grozi.[/quote]

A może Basiapron też jest Twoja fanką?:eviltong: tylko się maskuje, bo obawia się konkurencji w końcu tyle tych fanek masz..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...