Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='rose']ale Olek akurat ma racje:eviltong:[/quote]
a czy to ważne?:eviltong:
czyli już sprawa rozwiązana-nie trzeba dopłacać rzadnej reszty o której pisałaś? pewnie czegoś nie doczytałam i dlatego nie wiedziałam że już reszty nie szukasz.
a do tej biedronki to ile się idzie? w biedronce dobre rzeczy dają z tego co pamiętam.
i jeszcze takie pytanie (jako że jadę na zlot pierwszy raz to mam prawo je zadać)- domki są jakoś podpisane na drzwiach? znaczy sie czy jest kartka że w tym domku mają być takie i takie osoby?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiapron']a czy to ważne?:eviltong:
czyli już sprawa rozwiązana-nie trzeba dopłacać rzadnej reszty o której pisałaś? pewnie czegoś nie doczytałam i dlatego nie wiedziałam że już reszty nie szukasz.
a do tej biedronki to ile się idzie? w biedronce dobre rzeczy dają z tego co pamiętam.
i jeszcze takie pytanie (jako że jadę na zlot pierwszy raz to mam prawo je zadać)- domki są jakoś podpisane na drzwiach? znaczy sie czy jest kartka że w tym domku mają być takie i takie osoby?[/quote]

w dniu waszego przyjazdu będziemy wszystkim rozdawać klucze do domków (klucz do domku z numerkiem odpowiadającym numerowi domu) wiec nie trzeba podpisywać domów:eviltong: no chyba, ze ktoś niedowidzi to mu możemy przed domkiem taki wielki bilbord walnąć "tu mieszkasz":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']w dniu waszego przyjazdu będziemy wszystkim rozdawać klucze do domków (klucz do domku z numerkiem odpowiadającym numerowi domu) wiec nie trzeba podpisywać domów:eviltong: no chyba, ze ktoś niedowidzi to mu możemy przed domkiem taki wielki bilbord walnąć "tu mieszkasz":eviltong:[/quote]
ja chce,ja chce bilbord:multi:bo operacje oczków pozwolili mi zrobić dopiero po 25 roku życia. nie no, spoko, jeszcze widzę:) dzięki za info

Link to comment
Share on other sites

sądzę że dialog teraz nie jest kłótnią
ośmieszanie? hmmm skąd wiesz co ja mówię na serio a kiedy żartuję skoro wypowiadam się na forum i w życiu mnie nie widziałeś. Publiczne? nie wiesz co sądzą inni-czy to ja się ośmieszam czy ty, skoro na forum tak naprawdę wypowiada się góra 6 osób a większość boi się cokolwiek powiedzieć żeby nie zostać zjechana o byle co.a to że ja się wypowiadam i to nie po Twojej myśli to najwidoczniej jest wielkie zło i ośmieszanie siebie, bo przecież wszyscy powinni popierać Ciebie. nie zauważyłeś tego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Z ostatniej chwili: jeśli zapisy są jeszcze możliwe, to jedziemy z Anką i Kaśką, jak co roku, plus jeden lub dwa psy. Tym razem namiot. Czy namioty płacą jakieś zaliczki?[/quote]

jeśli chodzi o namioty to już we własnym zakresie;) miejsca na rozbicie na pewno starczy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']może jutro :(
zdąży zrobić pan koszulki?

a gops nie ma chyba do 18 na dogo, bo gdzieś wyjechała ...[/quote]

w takim razie dla gops nie bedziemy zamawiać koszulki..
jutro pogadam jeszcze z Asią o tym i wyślę kase jeśli Twoja wpłynie a jak nie to wyłożę

[CENTER][B][COLOR=Orange][SIZE=6]6/7[/SIZE][/COLOR][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']w takim razie dla gops nie bedziemy zamawiać koszulki..
jutro pogadam jeszcze z Asią o tym i wyślę kase jeśli Twoja wpłynie a jak nie to wyłożę

[CENTER][B][COLOR=Orange][SIZE=6]6/7[/SIZE][/COLOR][/B]
[/CENTER]
[/quote]

pewnie będzie, mój bank czasami nawala, ale chociaż jest darmowy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']teraz?:crazyeye: maszakra:diabloti:[/quote]

no musiało jakoś tak przed północą bo data 12.07, ale jak o 22 sprawdzałam to jeszcze nie było:eviltong:

[LEFT] yyy a to moje[SIZE=6][COLOR=Orange][B] 6/7[/B][/COLOR][/SIZE] to w sumie powinno być dopiero teraz:evil_lol:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']w takim razie dla gops nie bedziemy zamawiać koszulki..
jutro pogadam jeszcze z Asią o tym i wyślę kase jeśli Twoja wpłynie a jak nie to wyłożę[/quote]
Ania wpłać za gops też, bo ja już zamówienie do pana od koszulek wysłałam i w weekend miały być już koszulki gotowe, a w poniedziałek wysyłka. Ściągniemy z niej kasę na zlocie, albo wpłaci jeszcze w tym tygodniu.

[B]Czy ktoś ma nr tel do gops?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ania wpłać za gops też, bo ja już zamówienie do pana od koszulek wysłałam i w weekend miały być już koszulki gotowe, a w poniedziałek wysyłka. Ściągniemy z niej kasę na zlocie, albo wpłaci jeszcze w tym tygodniu.

[B]Czy ktoś ma nr tel do gops?[/B][/quote]

Ja nie mam, ale ona jest wypłacalna. Pewnie zapomniała wpłacić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']zlocik tuż tuż:evil_lol:Pakować się!!![/quote]
[COLOR=Blue]Spokojnie jeszcze jest czas:evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=Blue]Jo niestety dzis musza sie pakować aaa tak mi sie nie chce:diabloti:
bo jada se na wieś a wracom dzień przed zlotem:eviltong:
A tak wgl bo tak czytom i czytom ale nie umia znajś i juz mi sie szukac nie chce gdzie tam jest jakiś sklep?:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...