Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]- mercy - 10 zł/mies[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Doda_ - 20 zł/mies - [B]wpłata 20zł (VII)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- paulinken - 10 zł - [B]wpłata 5zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- dudson13 - 20 zł - [B]wpłata 30zł (VII, VIII,IX)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- kameralna - 20zł/mies - [B]wpłata 10zł[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Javena - 5zł/mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- kotydwa12 - 45zł /mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- pawel1w25 - 30zł/mies - [B]wpłata 60zł (VII, VIII)[/B][/SIZE][/FONT]
- ilon_n - 10zł/mies
- tysiek - 10zł / VIII, IX

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]= [COLOR=red][B][U]230zł / miesięcznie[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
(250zł - VIII, IX
240zł - X, XI)

- Bjuta - 20zł - [B]wpłata 20zł[/B]
- ASL- 15zł
- tysiek - 30zł jednorazowo - [B]wpłata 30zł [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek (prośba o sprawdzenie, czy wpłata dotarła)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - jednorazowo?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wpłaty oprócz tego - przyznawać się kto jest kim:cool3:: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Asia 15zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wanda K. 70zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Karolina C. 10zł [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Paulina K. 20zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Elżbieta P. 25zł [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elzak3']Wpłaciłam za bazarek Rodziców Maciusia ale w tytule z rozpedu wpisałam elzak 3 i zapomniałam o dopisku że to dla Cykora.
da się to wyprostowac jak juz dotrze do fundacji?
Mam klłopot z wysłaniem pw wiec pisze tutaj.[/QUOTE]

dziewczyny, zerknijcie proszę na pytanie od Elzak3, które zadała dawno temu. Nie ma jej na liście Oleny - więc czy jest możliwość, że poszły nie na Cykora?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']dziewczyny, zerknijcie proszę na pytanie od Elzak3, które zadała dawno temu. Nie ma jej na liście Oleny - więc czy jest możliwość, że poszły nie na Cykora?[/QUOTE]

postaram się to załatwić
wpłata jest na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zaglądnijcie proszę do [COLOR=Red]Wizuska[/COLOR]- mam go w banerku
[COLOR=Red]chorego ONka, może w każdej chwili jechać do hoteliku[/COLOR]
ale brakuje funduszy...błagam pomóżcie....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184718-POMOCY!!!-WIZUS-stan-TRAGICZNY!Prosimy-o-deklaracje-brakuje-190-z%C5%82-%C5%BBywiec?p=14596529#post14596529[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Budrysku - Mercy do mnie napisała czy to ta pani Elżbieta P. z wpisu Oleny, ale na 99% nie. Bo z mojego bazarku ma być tylko 16 zł a poza tym z tego co kojarzę to elzak3 ma nazwisko na Z. :)[/QUOTE]

napisałam Hund zeby wszystko sprawdziła i zaraz napiszę

Link to comment
Share on other sites

wpłaciłam 28.06 kwote 16 zł za torbe z bazarku Rodzicówmaciusia. Konto takie jak w pierwszym poście. W tytule jest elzak3, zapomniałam wpisac że to dla cykora ale prosiłam w jakims poscie o przekazanie na cykora tej kwoty.
Wyjasnijcie kobiety bo córka na torbe czeka i mnie molestuje telefonami czy juz jest, czy zdązy na drugi wyjazd zabrac.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elzak3']wpłaciłam 28.06 kwote 16 zł za torbe z bazarku Rodzicówmaciusia. Konto takie jak w pierwszym poście. W tytule jest elzak3, zapomniałam wpisac że to dla cykora ale prosiłam w jakims poscie o przekazanie na cykora tej kwoty.
Wyjasnijcie kobiety bo córka na torbe czeka i mnie molestuje telefonami czy juz jest, czy zdązy na drugi wyjazd zabrac.
Pozdrawiam.[/QUOTE]


wszystko się zgadza :)
wpłata jest - idzie na Cykorka.... dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/128596-12-letni-Cykror-ma-guza.Je%C5%BCeli-315-os%C3%B3b-podaruje-Mu-1-z%C5%82-mies-Cykor-b%C4%99dzie-bezpieczny"][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/128596-12-letni-Cykror-ma-guza.Je%C5%BCeli-315-os%C3%B3b-podaruje-Mu-1-z%C5%82-mies-Cykor-b%C4%99dzie-bezpieczny"][U][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1906/ad15a92637261c36med.jpg[/IMG][/U][/URL]

CYKORKU, ale jesteś bogaty w pieniążki i ogłoszenia...:multi::multi:
TYLKO JESZCZE TEN [SIZE=3][COLOR=red]DOMEK !!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

proszę o pomoc, rady dla 17 letniej kici Kropeczki
ma ogromne guzy na listwie mlecznej
nie wiem co robić?
operować zle, zostawić tez zle? :-(
może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?


[url]http://www.dogomania.pl/threads/188716-17-letnia-kotka-ma-guzy-na-listwie-mlecznej-operowa%C4%87-%28?p=14995467#post14995467[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']na oku juz ma
ale czekamy na odpowiedz[/QUOTE]
Witajcie:)
Nie wiem,czy akurat mnie miałyście na oku,ale dostałam od Oleny zapytanie na pw.Przekopiuję Wam co napisałam Olence,bo nie wiem,kiedy Ona wejdzie na dogo,a chciałabym,żebyście miały jasnośc sytuacji...
[I]
Olenko,do domu za nic go nie wcisnę[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG],mam w prawdzie jeszcze obok domu hotelik,w którym sa 2 psy(sunia i pies),ale nie mam jeszcze kojcy i psy latają i śpią razem.Te dwa psiaki zgadzają sie ze sobą,nie mam pojęcia jakby Cykorek na nie zareagował,ani jak one zareagowałyby na Cykorka.Mam 2 wybiegi i mogłabym je w dzień oddzielać,gdyby jakoś nie mogły się pogodzić,ale w nocy oddzielenie psiaków jest niewykonalne.Nie mam żadnych keneli,ani klatek,także bałabym sie zostawiać ich samych na noc.Także ze względu na bezpieczeństwo Cykorka muszę niestety odmówić.Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/sad-222.gif[/IMG][URL="http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg"]
[/URL][/I]

Link to comment
Share on other sites

Byłaś u nas, Reniu..miło Cię było zobaczyć, przeczytać??- nawet jesli nie możesz zabrać Cykorka. Oczywiście rozumiemy, ale pamiętaj o nas. Odwiedź w miarę " wolnego czasu"- którego masz przecież nadmiar, jak niektórzy twierdzą, Cykorka i nas. Buziaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']U Renatki miałby świetne warunki. Ale bezpieczeństwo jest ważne.
On raczej jest chyba spokojnym psiakiem?- takim własnie Cykorem... no ale ja go nie znam.[/QUOTE]
No wiesz Goniu,są osoby co mają inne zdanie:diabloti:
Ale wracając do Cykorka,to też mi się wydaje,że to spokojna psinka,wręcz wylękniona.Żebym chociaż miała kenelek,w którym Cykorek mógłby spać,to byłabym spokojna o jego losy w dzień,ale ponieważ nie mam żadnego zamknięcia,to za bardzo sie boję ryzyka,że w nocy cos któremuś psiakowi strzeli do głowy,a ja nawet nie będe wiedziała,że coś się dzieje:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...