Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- mercy - 10 zł/mies
[COLOR=black]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Doda_ - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- paulinken - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- dudson13 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- kameralna - 20zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Javena - 5zł/mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- kotydwa12 - 45zł /mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- pawel1w25 - 30zł/mies[/SIZE][/FONT]
- ikon_n - 10zł/mies

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]= [COLOR=red][B][U]245zł / miesięcznia[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - jednorazowo?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ogłoszenia - UBOCZE, Monday, Olena84[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/128596-Cykorowi-brakuje-160-zł-stałych-deklaracji-14o-już-nazbierał!Pomóż-i-Ty!/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] (mało ale zawsze[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/128596-Cykorowi-brakuje-160-zł-stałych-deklaracji-14o-już-nazbierał!Pomóż-i-Ty!/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG])[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękujemy za odzew: beataczl, anita_happy, AlfaLS, Zdrapka, Ajula, Szarotka, Alicja, Pinesk@, Jolanta08, Paula03, Monday. Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hotele: Paja (jest na liście), Donka, Arktyka, Kikou - brak miejsc.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[B]a ja , a ja ? :P[/B]

[B](D.)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
[INDENT][I]czy to zestawienie znaczy, że wpłata z mojego bazarku została odnotowana? [/I]

[B]czy moje posty są niewidoczne?[/B] Pytam już kilka razy czy wpłata dotarła, nikt nie odpowiada. Kto zbiera pieniądze z wpłat, może na pw ktoś mi odpisze. Dobijam się tak, bo dziewczyna czeka na wysyłkę rzeczy, do mnie dotarła jej wpłata za przesyłkę, ale nie mogę wysłać, bo ciągle nie wiem czy Cykorek dostał też pieniądze.
[/INDENT][/QUOTE]


Nie wiem niestety kto zbiera kaske:(, wpisałam tylko, że dziękujemy za bazarek.
[SIZE=3][COLOR=red]BUDRYSEK prośba o odpowiedź!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- mercy - 10 zł/mies[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Doda_ - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- paulinken - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- dudson13 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- kameralna - 20zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Javena - 5zł/mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- kotydwa12 - 45zł /mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- pawel1w25 - 30zł/mies[/SIZE][/FONT]
- ilon_n - 10zł/mies

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]= [COLOR=red][B][U]245zł / miesięcznia[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek (prośba o sprawdzenie, czy wpłata dotarła)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - jednorazowo?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ogłoszenia - UBOCZE, Monday, Olena84(mało ale zawsze:eviltong:)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękujemy za odzew: beataczl, anita_happy, AlfaLS, Zdrapka, Ajula, Szarotka, Alicja, Pinesk@, Jolanta08, Paula03, Monday, protzlav (pomysł na zmiane imienia:cool3:). Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hotele: Paja (jest na liście), Donka, Arktyka, Kikou - brak miejsc.[/SIZE][/FONT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Olena dzięki za zestawienia. Już pomału zaczynałam tracić nadzieję, a przez weekend dzięki wspaniałym ludziom tyle się zmieniłło. Ubocze, dzięki za pomoc przy rozsyłaniu wątku. Na dogomanii nie ma rzeczy niemożliwych!!!! Cykorku (nie Cykor) kochany już niedługo czeka cię lepsze jutro!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Nie wiem niestety kto zbiera kaske:(, wpisałam tylko, że dziękujemy za bazarek.
[SIZE=3][COLOR=red]BUDRYSEK prośba o odpowiedź!!![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]



kasiorka zbierana jest na konto Stowarzyszenia, nad wszystkim czuwa Hund, ludzie juz wpłacają więc nie będziemy robić zamieszania
jeżeli ktoś wpłacił z dopiskiem [COLOR=Red]"dla Cykorka"[/COLOR] to na pewno nie będzie pomyłki

wieczorem będę miała dokładne info od Hund nt stanu konta

[B]wklejam to co mam do dziś:[/B]

[COLOR=Red]doda[/COLOR] - 20 zł
[COLOR=Red]Karolina C[/COLOR].-10 zł
[COLOR=Red]Paulina K[/COLOR].- 20 zł
[COLOR=Red]dudson13[/COLOR]-30 zł-deklaracja po 10 zł/mies
[COLOR=Red]kameralna[/COLOR]-10 zł
[COLOR=Red]Elżbieta P[/COLOR].-25 zł
[COLOR=Red]paulinken[/COLOR]-5 zł
[COLOR=Red]Iwona H[/COLOR]-czekam na przelew z PP

reszta będzie wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Budrysek, ja przelałam od czerwca na hotelik za 3 miesiace, jak tylko umiescimy Cykorka wplacam wyrownanie, bo zdeklarowałam póżniej 20 zł. Czy mnie wzrok nie myli, ze Cykorkowi brakuje jakies 70 zł. ?? Od kiedy mógłby pójsc do hoteliku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Dostałam pw od Asl. Przesłała dzis 5 zł od siebie i 10 od męza.Napisała ,ze nie czytała watku,ale wie ,ze pieniązki przydadzą się Cykorkowi. Nie wiem,czy wpisała swój nick.[/QUOTE]


dzięki za info :)
na szczęście znam nazwisko więc nie będzie problemu ;)

przekaż proszę podziękowania :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.caption.it/"][IMG]http://cap30.caption.it/6/captionit114801I521D31.jpg[/IMG][/URL]
Proszę, pomóż mi......szukam domu :placz: :placz: szukam swojego człowieka.
Dziękuję za serce, zainteresowanie i ...pieniążki, które są moim posagiem na nową, szczęśliwą drogę życia i gwarancją, że już nigdy nie będę się bał.
[SIZE=3][COLOR=red]DZIEKUJĘ I PROSZE, BĄDŹCIE ZE MNĄ.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- mercy - 10 zł/mies[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Doda_ - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Gonia13 - 10 zł/mies przez 4 miesiące[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- paulinken - 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- dudson13 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- kameralna - 20zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Javena - 5zł/mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- kotydwa12 - 45zł /mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- pawel1w25 - 30zł/mies[/SIZE][/FONT]
- ilon_n - 10zł/mies
- tysiek - 10zł / VIII, IX

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]= [COLOR=red][B][U]230zł / miesięcznie[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B] (250zł - VIII, IX
240zł - X, XI)


- Gonia 13 - 10zł
- ASL- 15zł
- tysiek - 30zł jednorazowo
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek (prośba o sprawdzenie, czy wpłata dotarła)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - jednorazowo?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ogłoszenia - UBOCZE, Monday, Olena84[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękujemy za odzew: beataczl, anita_happy, AlfaLS, Zdrapka, Ajula, Szarotka, Alicja, Pinesk@, Jolanta08, Paula03, Monday, protzlav (pomysł na zmiane imienia:cool3:). Mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hotele: Paja (jest na liście), Donka, Arktyka, Kikou - brak miejsc.[/SIZE][/FONT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że na razie dla Cykorka nie ma miejsca w żadnym hoteliku...? może u ZuziM się znajdzie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-zuziaM....dla-malych-i-srednich-suczek[/URL]
Zwiększam swoją deklarację na 10 zł miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...