Jump to content
Dogomania

Gryfon brukselski, belgijski, brabancki-GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Margo

Recommended Posts

[quote name='marynia']No, niestety tak - niektórzy sprzedający to juz hurtownicy, mają wszystko od ratlerków po owczarki. Dosłownie wszystko.[/quote]

Czego nie robi się w pogoni za pieniądzem, ale - albo renoma, albo - kto da więcej. Nie rozumiem takiego hodowcy, może brak mi wyobraźni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piotrek_b']Czego nie robi się w pogoni za pieniądzem, ale - albo renoma, albo - kto da więcej. Nie rozumiem takiego hodowcy, może brak mi wyobraźni.[/quote]
Wejdź na allegro i popatrz sobie na te wszystkie ogłoszenia - to po prostu okropne. Aż mi się słabo robi jak czytam. Nie wiem kto skusi się na zakup pieska w taki sposób...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Wejdź na allegro i popatrz sobie na te wszystkie ogłoszenia - to po prostu okropne. Aż mi się słabo robi jak czytam. Nie wiem kto skusi się na zakup pieska w taki sposób...[/quote]
Przepraszam ze sie wtrącę, ale dorzucę swoje 3 grosze. Ludzie łykają wszystko jak "młode pelikany". Dzieki "odpowiedniej strategi marketingowej" na allegro można wszystko sprzedać od pieska przynoszącego szczęście po kupozbieracz. No ta druga oferta jest bardziej przekonująca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']z kim na 100% ?[/quote]
Z shih tzu mojej mamy. Uwielbiam wystawy, zwłaszcza jeśli mogę wejść z psem na ring. A na szczęście jeden z jej psów lubi wystawiać się właśnie ze mną :) Szkoda byłoby opuścić międzynarodową.A Ivi to panienka, sam wiesz jak to jest... nie zawsze z panną można jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Z shih tzu mojej mamy. Uwielbiam wystawy, zwłaszcza jeśli mogę wejść z psem na ring. A na szczęście jeden z jej psów lubi wystawiać się właśnie ze mną :) Szkoda byłoby opuścić międzynarodową.A Ivi to panienka, sam wiesz jak to jest... nie zawsze z panną można jechać.[/quote]

Jasne, ja w tym roku chcę zadrze zrobić intera, może się uda.

Link to comment
Share on other sites

To faktycznie warto starać się o kolejne Caciby, skoro 2 już są , a do tego jeden z zagranicy! Ja będę się starać o Champ.Pl. z Ivi , więc zaczynamy już w Bydgoszczy. Tylko przez te mrozy mamy utrudnione "treningi" wystawowe. A Ivi jest dość pomysłowa i raczej mało posłuszna :)

Link to comment
Share on other sites

Mrozów wszyscy mamy dosyć. Moja psina robi na zewnątrz to co musi i natychmiast ucieka do domu. Wiem jak to jest z wystawami, kiedy piesek
jest pomysłowy i bywa mało posłuszny. Moja potrafi na wystawie
dać popis, a na innej ma wszystko w nosie. Tak mnie załatwiła w Kielcach.
Ponieważ jest bardzo niezależna i ja chcę ażeby taka pozostała puściliśmy
to szybko w niepamięć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Mrozów wszyscy mamy dosyć. Moja psina robi na zewnątrz to co musi i natychmiast ucieka do domu. Wiem jak to jest z wystawami, kiedy piesek
jest pomysłowy i bywa mało posłuszny. Moja potrafi na wystawie
dać popis, a na innej ma wszystko w nosie. Tak mnie załatwiła w Kielcach.
Ponieważ jest bardzo niezależna i ja chcę ażeby taka pozostała puściliśmy
to szybko w niepamięć.[/quote]
Ivi też jest bardzo niezależna, robi to na co ma ochotę, trudno ją przekonać do posłuszeństwa - jedynie przekupstwo działa :) Chodzi pięknie, gorzej żeby choć chwilę postała bez ruchu... Jest jak nakręcona tak ją rozpiera energia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Wracając do tematu wystaw ( do maja jest jeszcze sporo czasu), kogo zobaczę w Łodzi ?????[/quote]
Ja tez wybieram sie do Lodzi jak co roku szkoda by bylo miedzynarodowki jak jest tak blisko. Kto jedzie do Opola na klubowa?

Link to comment
Share on other sites

cytat Piotrek: "Moja potrafi na wystawie
dać popis, a na innej ma wszystko w nosie. Tak mnie załatwiła w Kielcach."

Mysle, ze tak samo jak my psy maja swoje zle i dobre dni, poza tym jedne lubia wystawy inne wystawiaja sie bo my je do tego zmuszamy.Moja Figa jest juz na wystawowej emeryturze ma tytul Int.Ch. i to juz koniec ona nigdy nie lubila wystaw a ostatnio na wystawie w Trakai dala taki popis, ze lepiej nie mowic.W klasie champ. szla jak osiolek na powrozie dajac mi do zrozumienia, ze juz ma dosc wiec juz jej odpuscilam, a szkoda bo to piekna suka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']cytat Piotrek: "Moja potrafi na wystawie
dać popis, a na innej ma wszystko w nosie. Tak mnie załatwiła w Kielcach."

Mysle, ze tak samo jak my psy maja swoje zle i dobre dni, poza tym jedne lubia wystawy inne wystawiaja sie bo my je do tego zmuszamy.Moja Figa jest juz na wystawowej emeryturze ma tytul Int.Ch. i to juz koniec ona nigdy nie lubila wystaw a ostatnio na wystawie w Trakai dala taki popis, ze lepiej nie mowic.W klasie champ. szla jak osiolek na powrozie dajac mi do zrozumienia, ze juz ma dosc wiec juz jej odpuscilam, a szkoda bo to piekna suka.[/quote]
To znaczy że chyba wszystkie gryfoniki są takie kapryśne! Zobaczymy jak to będzie... Wielce prawdopodobne że w Opolu też będziemy :)

Link to comment
Share on other sites

a juz myslalam ze calkiem tu ucichlo; a jednak nie; jak fajnie;)

wlasnie przeczytalam posty od ostatniej mojej wizyty i widze ze sa sliczne gryfoniki ze sfory gregora:))) no coz dla mnie to sa miesznki prowie oczywiste z bostonami bo to rowniez maja w swojej "hodowli"; biale znaczenia i nosy jak u boksera:)

Link to comment
Share on other sites

A może oni mają też buldożki płowe, bo cholera bostony są czarne z białym.Jestem ciekawa kto robił przeglad miotu, chwała dla tych ludzi z sekcji ds hodowlanych, więcej takich miotów i gryfoniki bedą super wyrównane. Gratuluje temu kto sobie kupi pieska na wystawy z tej hodowli

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...