Jump to content
Dogomania

Gryfon brukselski, belgijski, brabancki-GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Margo

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaskalska']Ja wiem bo bardzo czesto jestem na stronie u Ciebie. A ja właśnie szczeniaczka:loveu: będe brała teraz Pani Ani z Sua :) :loveu: (tu dziękuje za cierpliwość Pani Ani do mojej osoby :oops: )
Dlatego czasami coś tu pisze a czytam codziennie :)[/quote]

Ładne pieski możesz zobaczyć na mojej stronie - odnośnik Westminster KC.
Wystawa była rejestrowana na video

Link to comment
Share on other sites

sylwiaskalska- alez do mnie mozna pisac clay czas:))) prosze za chwile zajzec na maila:)

a ten filmik w westminster juz ogladalam:) maja sliczne gryfony ale suki sa jednak jak dla mnie zbyt ciupenkie; 3 kg. gryfonki to do naormalnego chowu jednak dla mnie ciut malo;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Ładne pieski możesz zobaczyć na mojej stronie - odnośnik Westminster KC.
Wystawa była rejestrowana na video[/quote]
Ja niestety z nieznanych przyczyn nie mogę obejrzeć tego filmiku - nie mogę otworzyć :( Próbowałam już kilka razy i nic :(Coś pusto i cicho się tu zrobiło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']No wlasnie ja prawie co dzien zagladam, ale nigdy nikogo nie ma.Nawet nie ma z kim pogadac.Marynia czy jedziesz do Katowic?[/quote]
Nie zgłaszałam tam Ivi, mamy dość daleko (a poza tym nie lubię tej wystawy bo jest okropnie tłoczno). Jedziesz tam? Ja zastanawiam się nad klubową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Ja niestety z nieznanych przyczyn nie mogę obejrzeć tego filmiku - nie mogę otworzyć :( Próbowałam już kilka razy i nic :(Coś pusto i cicho się tu zrobiło...[/quote]

Sprawdzałem przed chwilą, link działa bez zarzutu. Po kliknięciu na logo
WKC filmik powinien odtwarzać się automatem. (np. w Windows Media Player).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Sprawdzałem przed chwilą, link działa bez zarzutu. Po kliknięciu na logo
WKC filmik powinien odtwarzać się automatem. (np. w Windows Media Player).[/quote]
U mnie się nie otwiera, a mam Windows Media Player. Wyskakuje napis o braku ścieżki dostępu, albo jakoś podobnie. No i nie obejrzę sobie gryfoników z Westminster :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']U mnie się nie otwiera, a mam Windows Media Player. Wyskakuje napis o braku ścieżki dostępu, albo jakoś podobnie. No i nie obejrzę sobie gryfoników z Westminster :([/quote]

Wobec tego spróbuj bezpośrednio na stronie
[URL="http://www.westminsterkennelclub.org"]www.westminsterkennelclub.org[/URL] tam trzeba wejść w videos
następnie wybrać grupę (z lewej strony menu), w której występują gryfoniki -tj. grupa: Toy, potem kliknąć brussels.
Może w ten sposób się uda, jeżeli nie to musisz zmienić ustawienia w windzie.

Link to comment
Share on other sites

Jak widac na zdjeciu jest podpis rodzicami sa Ibanez i Perelka z Dumy Bojarow nie wiem u kogo sa te psy ale te szczenieta to totalna porazka, a moze ojcem jest jakis inny piesek a nie gryfonik.Ten z bialym znaczeniem to wyglada jak malenki staford przepraszam za porownanie ale ma takie umaszczenie.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Piotrek, Marynia jak Wam sie podobaja te szczeniaki????[/quote]
Takie sobie szczeniaczki, nawet podobne do gryfoników ( te ze znaczeniami to prawdziwe "unikaty"). To zdjęcie widziałam na allegro (kilka dni temu Sylwia zauważyła ogłoszenie o sprzedaży i podesłała mi na PW)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...