Jump to content
Dogomania

Gryfon brukselski, belgijski, brabancki-GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Margo

Recommended Posts

[quote name='bargest']Czy Was tez tak zasypalo? Ja juz kilka razy odgarnialam snieg na podworku bo moje pieski topia sie w tym puchu, a tu wciaz pada, pada i pada.[/quote]

Nawet nie próbowałem wyjechać autem z parkingu. W Łodzi w tej chwili nie pada. Ale zasypało nieźle

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piotrek_b']A jak się Wam podoba gryfonik amerykański???

[URL="http://img520.imageshack.us/my.php?image=gryfonik19ay.jpg"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7499/gryfonik19ay.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Bardzo efektowny i zgrabniutki, ale zupełnie inny niż te europejskie . Przynajmniej takie mam wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']Bardzo efektowny i zgrabniutki, ale zupełnie inny niż te europejskie . Przynajmniej takie mam wrażenie.[/quote]

Trudno to zdefiniować, ale wygląda jakoś inaczej, prawda?
Wygrał Westminster w zeszłym roku.
--------------------------------------------
Champ. Shirlu's Hot Shot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']Trudno to zdefiniować, ale wygląda jakoś inaczej, prawda?
Wygrał Westminster w zeszłym roku. --------------- ---------hamp. Shirlu's Hot Shot[/quot

Jest pieknie owlosiony i zrobiony, a innego wyrazu dodaja mu obciete uszy.Glowa z obcietymi uszami wyglada zupelnie inaczej.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej hej czy nie zamarzliscie tej nocy.Podobno w Lodzi mialo byc ponad 30 stopni - to straszne.Jak tam psy bo moje wychodza i zaraz chca wracac do domu.Podnosza lapki do gory i patrza mi w oczy proszaco.To zaden spacer to tylko wystawienie nosa na ten straszny zmrozony swiat.Byle do wiosny.:multi:

Link to comment
Share on other sites

czesc sloneczka:))
no zasypalo i zmrozilo :)) u nas minus 23-25 :)))) ale za kilka dni ma puiscic:))

piotrek - jak sprowadzisz to koniecznie sie pochwal:)))) jest tak jak mowisz - jak stanie w domu to mozna mowic ale wczesniej leopiej nie zapeszac:))) ja na swojego importa chinczyka czekalam 2 lata i sie doczekalam i jestem bardzo zadowolona:) ale to od mojej dobrej znajomej ktora ma takie samo podejscie do hodowli jak ja;wiec nie mialam problemow , jedynie czekalam na odpowiednie skoj.
marynia- a to ty masz ta ladniutka sunie:))) mam pytanie natury wystawowej jesli to oczywiscie nie tajemnica:) - czy wystawiasz w bydgoszczy i jesli tak to czy mozesz powiedziec w jakiej klasie bo chcemy wrzucic sie do otwartej :))) co by sie nie dublowac:)))))

sprowadzajce gryfoniki nie wazne jaka odmiana , wazne zeby byl extra:) potrzebny jest kolejny swietny gryfon :)

Link to comment
Share on other sites

musze przestac wrzucac na kazdym kroku te buzki ale to jest juz odruchowe:)

co do gryfonow w USA to one nie sa bardzo inne tylko maja zupelnie inna wage:)) to jest gora 3 kg:) no 4 to juz olbrzym; i sa perfekcyjnie przygotowane; tez niewielkie znaczenie ma siersc- nie musi byc super szorstka co jest bardzo wazne przy ocenie u europejskich sedziow:)
a jak wam sie podoba ten:

[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/Obraz1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']musze przestac wrzucac na kazdym kroku te buzki ale to jest juz odruchowe:)

co do gryfonow w USA to one nie sa bardzo inne tylko maja zupelnie inna wage:)) to jest gora 3 kg:) no 4 to juz olbrzym; i sa perfekcyjnie przygotowane; tez niewielkie znaczenie ma siersc- nie musi byc super szorstka co jest bardzo wazne przy ocenie u europejskich sedziow:)
a jak wam sie podoba ten:

[IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/Obraz1.jpg[/IMG]

bardzo ładny piesek z włoskiej hodowli
[B][SIZE=5][COLOR=#f8f0e0]Nichi Great Red Baron [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

dokladnie:) tylko jesem ciekawa na ile jest obrobiony na photoshopie:) bo ma wycieta ringowke, a sznaucery sa bardzo obrobione;
ale tn pies jest idealnie w moim typie- typie sznaucera min. amerykanskiej; uwielbiam jak gryfon ma szyje:)))) i klab:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']dokladnie:) tylko jesem ciekawa na ile jest obrobiony na photoshopie:) bo ma wycieta ringowke, a sznaucery sa bardzo obrobione;
ale tn pies jest idealnie w moim typie- typie sznaucera min. amerykanskiej; uwielbiam jak gryfon ma szyje:)))) i klab:)[/quote]

Nawet nie zwróciłem uwagi ne retusz. Co do typu, to piesek jest przede wszystkim bardzo efektowny. Nichi jest znana szczególnie z dobrych sznaucerów.

Link to comment
Share on other sites

jasne ze sie nie pogniewam:) ja zdaje sobie sprawe z wad i zalet moich (i wspol moich)psow; niestety szuwar odziedziczyl po tatusiu zero katowania tylu i jest to wlasciwie jedyna rzecz ktora bym z checia u niego wymienila:) tatus ma nogi proste jak sztachety :evil_lol:
a co do glowy- to ma przepiekna glowe i w wilnie wlasnie to ma w opisie- najlepsza glowa z calej stawki; no coz - tylka nie da sie transplantowac:)
dzieci z drugiego miotu po xawierze maja juz ladne katy tylu bo on ma swietne cialo i ladnie sie z Lolita dopasowal ;

Link to comment
Share on other sites

a co do bydgoszczy- marynia dzikei za info:) ja bede z Gin'nSoda w ml. i Bijou w otw.; nie mam pojecia jak dziewczyny beda przygotowane no ale jakos damy sobie rade:) bijou ogolnie pelza po ringu ale potrzeeba jej tylko male cwc do ch.wreszcie po 2 latach zobacze dziewuche jak sie rozwinela-podobno fajnie; tak samo jak szuwarowi ktory jedzie do gdanska;

Link to comment
Share on other sites

Czesc Aniu:lol: nie wiem kiedy jest ta Bydgoszcz ale zycze Wam sukcesow:multi: Trzeba propagowac te piekna niedoceniana u nas rase.;) Whisky dopiero skonczyla 12 miesiecy wiec musze jeszcze poczekac bo teraz chce wystawic ja dopiero w klasie posredniej - chcemy zaczac dorosly championat.

Link to comment
Share on other sites

Czesc Aniu:lol: nie wiem kiedy jest ta Bydgoszcz ale zycze Wam sukcesow:multi: Trzeba propagowac te piekna niedoceniana u nas rase.;) Whisky dopiero skonczyla 12 miesiecy wiec musze jeszcze poczekac bo teraz chce wystawic ja dopiero w klasie posredniej - chcemy zaczac dorosly championat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...