Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

[quote name='Energy']
Zerduszko a Twoim suńkom robią się kulki śniegowe?Jaką mają sierść?[/QUOTE]
Lizka ma sierść jak lab i jest absolutnie bezobsługowa, a Klucha mix sznaucer z tendencją do kręcenia się, szczególnie na łapach... także kulek jej się robi całe dzikie stado, nawet czasem już nie może chodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GPooLCLD']Kiedyś pojechałam z pudlem arystokratą na wieś - to wytarzał się w końskiej kupie[/QUOTE]
Uwierz mi - końska kupa to pikuś w porównaniu ze zdechłym jeżem... Jak się moje suczki synchronicznie w nim wytarzały to mało nie zwymiotowałam w windzie (potem musiałam ową windę odświeżaczem powietrza potraktować w trosce o innych użytkowników...)

Zerduszko, zapisz się - ja naprawdę to wcale taka wredna nie jestem na jaką wyglądam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Uwierz mi - końska kupa to pikuś w porównaniu ze zdechłym jeżem... Jak się moje suczki synchronicznie w nim wytarzały to mało nie zwymiotowałam w windzie (potem musiałam ową windę odświeżaczem powietrza potraktować w trosce o innych użytkowników...)
[/QUOTE]

Naprawdę wierzę Ci na słowo! Tylko nie namawiaj do spróbowania w celach porównawczych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Uwierz mi - końska kupa to pikuś w porównaniu ze zdechłym jeżem... Jak się moje suczki synchronicznie w nim wytarzały to mało nie zwymiotowałam w windzie (potem musiałam ową windę odświeżaczem powietrza potraktować w trosce o innych użytkowników...)[/QUOTE]

Mój pierwszy pudliszonek, kiedyś też się wytarzał w kupie, tylko to był krowi placek:diabloti:do dziś pamiętam, a było to ze 30 lat temu, jak wieźliśmy go potem pachnącego samochodem. To było dopiero fajne:evil_lol:
U mnie na działce na szczęście krowy i konie niespodzianek nie zostawiają, więc z braku innych możliwości dziewczyny znajdują czasami nadpsute dżdżownice i ślimaki, albo żabki, też cudnie pachną:diabloti:Raz się trafił krecik:diabloti:

[quote name='Equus']Zerduszko, zapisz się - ja naprawdę to wcale taka wredna nie jestem na jaką wyglądam :P[/QUOTE]

:evil_lol:nawet nie wyglądasz, więc na pewno nie jesteś:lol:

Link to comment
Share on other sites

NA specjalne życzenie Energy - morela:
[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8195/twarzl.jpg[/IMG]
trochę śpiąca:evil_lol:
No dobra to taka teraz bardziej na chodzie - fryzurka wakacyjna lub jak kto woli - styl a'la Energy (wzorowałam się - niestety wykonanie też nie moje):

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/377/dsc9474.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']jak załatwię sobie maskę tlenową , to może Kubie pozwolę na takie atrakcje[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] niech się chłopak wyszaleje![/QUOTE]

Zawsze to nowe doznania:evil_lol:

[quote name='Equus']NA specjalne życzenie Energy - morela:
[url]http://img32.imageshack.us/img32/8195/twarzl.jpg[/url]
trochę śpiąca:evil_lol:
No dobra to taka teraz bardziej na chodzie - fryzurka wakacyjna lub jak kto woli - styl a'la Energy (wzorowałam się - niestety wykonanie też nie moje):
[url]http://img51.imageshack.us/img51/377/dsc9474.jpg[/url][/QUOTE]

Śliczna Dicksy:loveu:ale słodko śpi, jest urocza:lol:
Equus nasze fryzurki też nie są jak wiesz moim dziełem:cool3:bo małe pudliszonki wyglądałyby jak hienki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Equus masz technikę strzyżenia identyczną jak ja. Jak już wezmę maszynkę w rękę to nie mam zahamowań :diabloti: Ale i tak w Twoim wykonaniu wygląda to lepiej:lol:

Morelka ma super kolor:loveu:


[quote name='Energy']Zawsze to nowe doznania:evil_lol:[/QUOTE]

zawsze lubiłam nowe wyzwania... ale takie zapachowe, to chyba nie na moją głowę , wystarczy mi jak na razie końska kupa:lol:

Chyba, że będę mieć pod ręką wannę, coby szybko zapaszek zneutralizować :lol:

A propos zapachów , wiecie jak kąpali się scytowie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To może być ciekawe:razz:[/QUOTE]

scytowie , nomadzi żyli sobie pod koniec epoki brązu i we wczesnej żelaza . Znani z przepięknej sztuki :loveu: w sumie to wykonywanej przez nadczarnomorskich greckich rzemieślników :razz:

przechodząc do sedna , to robili sobie szałasy-sauny (małe półziemianki) i palili w nich w ogniu konopie:evil_lol::diabloti: - to była kąpiel , tylko dla facetów :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']scytowie , nomadzi żyli sobie pod koniec epoki brązu i we wczesnej żelaza . Znani z przepięknej sztuki :loveu: w sumie to wykonywanej przez nadczarnomorskich greckich rzemieślników :razz:

przechodząc do sedna , to robili sobie szałasy-sauny (małe półziemianki) i palili w nich w ogniu konopie:evil_lol::diabloti: - to była kąpiel , tylko dla facetów :razz:[/QUOTE]

Jak zwykle co dobre to dla facetów:diabloti:fajnie musiało im być:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Błotko i gary:mad::diabloti:[/QUOTE]

jak zwykle z prehistorii (są małe wyjątki) , z etnologicznego punktu dużo ciekawych rzeczy nam do dzisiaj zostało. :evil_lol:

[quote name='Equus']To już wiadomo czemu ta ich sztuka taka piękna była :D[/QUOTE]

sztuka to za nich (dla nich) ktoś inny robił (grecy) bo jak nie ... to :mad:

[quote name='Equus']Energy, Ty masz konto na Youtube - w jakim formacie muszą być filmy żeby je tam wstawiać?[/QUOTE]


Windows Media Video (.avi)
.3GP (telefony komórkowe)
.AVI (Windows)
.MOV (Mac)
.MP4 (iPod/PSP)
.MPEG
.FLV (Adobe Flash)
.MKV (h.264)

[quote name='Energy']O rany ale mi od rana pytania trudne zadajesz:evil_lol:
Ja mam w formacie avi:lol:[/QUOTE]

:diabloti: tam piszę , też nie wiedziałabym :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]sztuka to za nich (dla nich) ktoś inny robił (grecy) bo jak nie ... to [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][/QUOTE]no właśnie, zeby tak robić to trzeba mieć "fantazję":smokin: albo byc na haju :sg168: (hmmm... czy to się pisze przez samo "h"?) :D

[QUOTE]Windows Media Video (.avi)
.3GP (telefony komórkowe)
.AVI (Windows)
.MOV (Mac)
.MP4 (iPod/PSP)
.MPEG
.FLV (Adobe Flash)
.MKV (h.264)[/QUOTE]Kurcze, ja mam filmiki w jakimś debilnym formacie 3GPP Movie, obsługiwanym przez Quick Time Player'a i jak ja mam to gdzieś wstawić?:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']no właśnie, zeby tak robić to trzeba mieć "fantazję":smokin: albo byc na haju :sg168: (hmmm... czy to się pisze przez samo "h"?) :D[/QUOTE]

samo "h" :cool3:

[quote name='Equus']Kurcze, ja mam filmiki w jakimś debilnym formacie 3GPP Movie, obsługiwanym przez Quick Time Player'a i jak ja mam to gdzieś wstawić?:???:[/QUOTE]

spróbuj go wrzucić :razz: jak Ci nie wejdzie to dowiem się jak zmienić format:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Kurcze, ja mam filmiki w jakimś debilnym formacie 3GPP Movie, obsługiwanym przez Quick Time Player'a i jak ja mam to gdzieś wstawić?:???:[/QUOTE]
Ja wrzuciłem na Youtuba właśnie w 3gp i Youtube sobie automatycznie przekonwertował i wyświetla wszystko jak należy. Swoją drogą zapraszam do odwiedzenia Opala muczącego z Dropkiem :)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=NhrNQVEyVoE[/URL] (koniecznie z dźwiękiem! :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...