Jump to content
Dogomania

Trucizna - Warszawa-Ursynow (Natolin)!!


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dalam info na molosach, jesli podalam zle okolice to przepraszam ale bylam lekko roztrzesiona i cos chyba mi sie pomieszalo.
Jakie ulice/dzielnice podac??

Napisalam na molosach:

Male sprostowanie:
Uwazac nalezy w okolicach:
na Natolinie, przy lesie Kabackim, w okolicy ulic Kazury, Stryjeńskich, plac treningowy szkoły dla psów Russ..

Czy tak jest dobrze??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja dalam info na molosach, jesli podalam zle okolice to przepraszam ale bylam lekko roztrzesiona i cos chyba mi sie pomieszalo.
Jakie ulice/dzielnice podac??

Napisalam na molosach:

Male sprostowanie:
Uwazac nalezy w okolicach:
na Natolinie, przy lesie Kabackim, w okolicy ulic Kazury, Stryjeńskich, plac treningowy szkoły dla psów Russ..

Czy tak jest dobrze??[/quote]

tak, mozesz tez dac to zdjecie ktore wkleilam, zeby byla jasnosc

Beta, tak tam jest szkolenie odbywa sie coraz czesciej i coraz dluzej, ale...jedynymi osobami ktorym to przeszkadzalo z tego co ja wiem to...psiarze - nie sadze, zeby ktos z "nas" to zrobil, choc nigdy niewiadomo. Chyba, ze jest ktos jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

to ja może druknę mapkę z informacją (takie coś np ---> [B][SIZE=4][COLOR=Black][URL="http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&batch_id=WnBURFFmYWJRWUpMWEE9PQ"]KLIK![/URL][/COLOR][/SIZE][/B]) i zaniosę do natolińskiej

Link to comment
Share on other sites

a ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ja na Lokajskiego :eviltong:

to zapraszam do rozklejania :)
raz jeszcze link do ogłoszenia:

[CENTER][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=4][URL="http://rcpt.yousendit.com/640553558/543163d85eb54d40518ced5e239480cc"]OGŁOSZENIE![/URL][/SIZE][/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']to ja może druknę mapkę z informacją (takie coś np ---> [B][SIZE=4][COLOR=Black][URL="http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&batch_id=WnBURFFmYWJRWUpMWEE9PQ"]KLIK![/URL][/COLOR][/SIZE][/B]) i zaniosę do natolińskiej[/quote]

tyko tekst jest mylacy - bo wynika z tego, ze to co jest zaznaczone na mapce to sa miejsca wystepowania trutki - tak nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ale juz bylo pisane dokladnie w ktorych miejscach byla trutka, nie moge teraz odkopywac calego watku;) cofnijcie sie troche i znajdziecie info[/quote]

tak w co 5 poście ktoś coś wspomina

a ta mapa to co oznacza niby?

jeśli ktoś ma inny pomysł to niech zrobi ogłoszenie i zapoda
bo ja mam dużo roboty niestety nie mogę teraz zastanawiać :( i przeglądać
może ktoś szybciej zrobi? :)

bo wiecie, chodzi o to w tym, żeby w ogóle uważać no żeby ludzie nie puszczali psów tak o...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']tak w co 5 poście ktoś coś wspomina

a ta mapa to co oznacza niby?

jeśli ktoś ma inny pomysł to niech zrobi ogłoszenie i zapoda
bo ja mam dużo roboty niestety nie mogę teraz zastanawiać :( i przeglądać
może ktoś szybciej zrobi? :)

bo wiecie, chodzi o to w tym, żeby w ogóle uważać no żeby ludzie nie puszczali psów tak o...[/quote]

czytac dokladnie a bedzie wszystko jadne - ja tez nie moge kazdej osobie ktora tu wchodzi i pyta oddzielnie odpisywac - pomysl. Tych stron nie ma 50, ostatanio bylo ostatecznie napisane co i jak. Rowniez a propo mapki. Do mapki byl opis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']czytac dokladnie a bedzie wszystko jadne - ja tez nie moge kazdej osobie ktora tu wchodzi i pyta oddzielnie odpisywac - pomysl. Tych stron nie ma 50, ostatanio bylo ostatecznie napisane co i jak. Rowniez a propo mapki. Do mapki byl opis[/quote]


uua :eviltong:

k, nvm, sama zrób :) tylko się tak nie denerwuj już na mnie, nie ja rozrzucam trutkę :P no proszę... :roll:

ja w pracy jestem! nie mogę teraz czytać dokładnie wszystkiego
chciałam na szybko zrobić i zapytałam czy by KTOŚ
skoro źle napisałam, żeby poprawić i żeby było szybko gotowe
wspólna praca i takie tam inne wiesz

jak nie możesz to nie możesz :) no ale żeby takie nerwy... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']

" trucizna znajduje się na Natolinie, przy lesie Kabackim, w okolicy ulic Kazury, Stryjeńskich" na psim polu przy górce w stronę lasu Kabackiego, przy KENie, na łąkach przy Tesco.
[/quote]

no otóż to! dziękuję, idusiek :D:D:D :loveu:


to ja wywalę tamten podpis - mapka przedstawia właśnie tamte tereny
teraz już kapuję, nie są to miejsca, gdzie zatruły się psy :p

(serio mam urwanie głowy i szef mi tu zerka co ja tam tak piszę;))

Link to comment
Share on other sites

oj ciotki ciotki...nie przesadzac tylko sobie pomagac ;)

" trucizna znajduje się na Natolinie, przy lesie Kabackim, w okolicy ulic Kazury, Stryjeńskich" na psim polu przy górce w stronę lasu Kabackiego, przy KENie, na łąkach przy Tesco.

Ja się tyle doczytałam.

ogólnie: UWAŻAC od Natolina wzdłuż aż do Lasu Kabackiego we wszystkich miejscach na psie spacery. - łąki, górki, trawniki.

Link to comment
Share on other sites

czy wystarczy [SIZE=3][B][URL="http://www.yousendit.com/transfer.php?action=batch_download&batch_id=WnBURFFTTk1rUm1Ga1E9PQ"]tak[/URL][/B][/SIZE]? tzn. czy mapa wystarczy? :) czy coś dopisać jeszcze?

(to taka wersja 2 ogłoszenia w jednym - ciach i są dwa)

Link to comment
Share on other sites

moge sie jeszcze "przyczepic" do ogloszenia - trzeba napisac [U]gdzie[/U] znaleziono. Generalnie "zagrozone" sa tereny "psiego pola" i obok gorki od jego strony. Tam sa same krzaki, to ze w jednym miejscu jest trutka nie oznacza, ze 200 m dalej jej nie ma. A dwa - o trutce slyszalam rowniez w drugiej czesci Warszawy. u nas jeszcze jest w lesie i na kabatach od strony tesco - nie wiem czy dodawac mapke. Bo z tego wynika ze trutka moze byc [U]wszedzie[/U]
Tak jak ludzie zobacza mapke i pomysla ok, ale to kawalek dalej moze byc "czysto" - teraz wiadomo ze nigdy nie bedziemi pewni czy juz jest czysto czy nie. Kazdy powinien ocenic swojego psa i jego "mozliwosci", dlatego my na spacery chodzimy teraz tak:
[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_3249.jpg[/IMG]

Jak dlugo? Nie wiem, ale wiem, ze psu to nie przeszkadza
[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_3245.jpg[/IMG]

i wszystkim tym ktorzy maja psa wszystkojedzacego polecam kaganiec. Przynajmniej narazie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']moge sie jeszcze "przyczepic" do ogloszenia - trzeba napisac [U]gdzie[/U] znaleziono. Generalnie "zagrozone" sa tereny "psiego pola" i obok gorki od jego strony. Tam sa same krzaki, to ze w jednym miejscu jest trutka nie oznacza, ze 200 m dalej jej nie ma. A dwa - o trutce slyszalam rowniez w drugiej czesci Warszawy. u nas jeszcze jest w lesie i na kabatach od strony tesco - nie wiem czy dodawac mapke. Bo z tego wynika ze trutka moze byc [U]wszedzie[/U]
Tak jak ludzie zobacza mapke i pomysla ok, ale to kawalek dalej moze byc "czysto" - teraz wiadomo ze nigdy nie bedziemi pewni czy juz jest czysto czy nie. [/quote]

możesz :)o to chodzi nawet :)

to ja tam dopiszę może, że - Kabaty/Natolin, okolice Lasu Kabackiego, pola pod nim, okolice górki na Kazury jak na mapce

i żeby w ogóle uważać na swoje psy, bo nie wiadomo gdzie jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...