Jump to content
Dogomania

Baron - 3 letni piękny pitbull - Żyje bez słońca, trawy ludzi! POMÓŻ


ab-agnieszka

Recommended Posts

[quote name='Karolcia_ko5']Tak, tylko ja nie chce mieć potem problemów w schronie... :roll:[/quote]
o jakie problemy ci chodzi?
jesli my zabieramy psa to chyba jest jasne że bierzemy za niego odpowiedzialność i zbieramy na niego fundusze.
myślisz ze uzbiera się 400zł miesięcznie? bo ja nie sądzę...i co wtedy?schronisko będzie dokładało resztę do hotelu?nie. to my bedziemy kombinowac by resztę dozbierać.pies będzie prawnie należał do którejś z nas-tak jakbyśmy to my go adoptowały.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='papunia']jeżeli ktoś nauczy mnie robic bazarek:oops::oops:, chętnie pomogę w ten sposób, pogrzebie w szafie i na półkach fanty się znajdą. będę mogła wystawic bazarek za jakieś 10 dni bo sesja się zbliża i nie będę maiała czasu dbac o bazarek. PS. Agnieszka32 skorzystałam z Twojej metody wstawiania banerka:cool3: i mi się wreszcie udało:evil_lol::evil_lol::cool3::megagrin::megagrin::bigcool::bigcool:[/quote]

wielkie dzięki!
zgłoś się do mnie jak bedziesz miała czas to ci powiem wszystko co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][B][SIZE=3]nie karolcia.
bardzo proszę usuń post z numerem konta schroniska.
my bierzemy barona pod naszą opiekę i pieniądze zbierane będą na konto ab-agnieszki, tak jak na wszystkie psy, które zabieramy do bogatyni.[/SIZE][/B][/QUOTE]

Tak, tylko ja nie chce mieć potem problemów w schronie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]O jakich problemach Karolcia mówisz??????? [/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Przecież dziewczyny zabiorą Barona z tego pseudo-schroniska i od tej pory nie będzie miało ono NIC DO POWIEDZENIA w kwestii tego psa ... To nie schronisko umieści psa w hoteliku, ale PRYWATNE OSOBY i to one będą płaciły za hotelik!!![/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]Karolcia ....dziewczyny PO PROSTU ADOPTUJĄ BARONA czy to cięzko zrozumieć :razz:... Pies idzie do hotelu i tam dochodzi do siebie , zostaje [COLOR=Black]wykastrowany i szukamy mu domu [/COLOR][/B][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Black][B]... i idzie do domu na PRAWDZIWĄ UMOWĘ ADOPCYJNĄ [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Black][B]tu są wątki psów które przeszły przez te ręce przez ten hotel

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/astek-hektor-cierpi-nikt-nie-reaguje-132015/index5.html"]Astek Hektor cierpi - nikt nie reaguje !!![/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/stracona-szansa-roki-szuk-domu-blagamy-o-pomoc-131125/index2.html#post11797931"]Stracona szansa! Roki szuk. domu! Błagamy o pomoc.[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kaska-kariatyda-amstaffka-z-buku-pilnie-zbieramy-na-hotel-110762/"]Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - pilnie zbieramy na hotel.[/URL][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

O jakich problemach? O takich, że ja jestem osobą uczciwą i informuje schronisko o takich rzeczach. Po prostu nie znam was i podawanie czyjegoś prywatnego konta na zbieranie kasy dla psa który jest w naszym schronisku dla nich może wyglądać nie fajnie.
Ale ja już się po prostu w to nie mieszam chcecie zbierać zbierajcie w razie czego ustalać wszystko ze schroniskiem i tyle....
Mogę pisać co u Baronam, wysyłać foto itd.. ale w kasową robotę się nie mieszam, jest ok już nic nie mówię bo widzę, że wprowadzam zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

karolcia, ty juz się niczym nie przejmuj.
kutro ab-agnieszka będzie rozmawiała z panią kierowniczką w waszym schronisku i to one między sobą wszystko ustalą.
wejdź na watek psów które zabrałyśmy do hotelu(napalm, roki, hektor, kaśka) to zobaczysz, ze rozliczamy sie z każdego grosza REGULARNIE.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie zrozumcie mnie źle, ja nic nie mówie na was że się nie rozliczacie nie pomyślałam tak nawet. Wiadomo wirtualnie to inaczej się patrzy..Po prostu nie mieszam się w to już na jakie konto itd. jeśli ustalicie to w schronisku to ok będę spokojniejsza. ŻYCZĘ WAM POWODZENIA. JAK MOGĘ TO NAPEWNO WAM POMOGĘ, niekoniecznie finansowo.

[B]Proponuje porozmawiać z panią Prezes - Martą. ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicja'][font=arial][b]karolcia ....dziewczyny po prostu adoptujĄ barona czy to cięzko zrozumieć :razz:... Pies idzie do hotelu i tam dochodzi do siebie , zostaje [color=black]wykastrowany i szukamy mu domu [/color][/b][/font][font=arial][color=black][b]... I idzie do domu na prawdziwĄ umowĘ adopcyjnĄ [/b][/color][/font][/quote]

baron jest juŻ po kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Jeszcze jedno pytanie.
Czy hodowla bullterrierów Pana Marka jest hodowlą rodowodową? (to tak z ciekawości).[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
oczywiście że tak!
ostatnio wrócił ze złotym medalem!

za kogo ty nas masz???:crazyeye:myślisz że dajemy psy do rozmnażacza??karolcia, zastanów się zanim cos napiszesz

Link to comment
Share on other sites

no dobrze. masz prawo nie wiedzieć jaki to hotel więc napiszę w skrócie:

nasze psy są w tym hotelu od kilku miesięcy.są codziennie wybiegane na ogromnym wybiegu, są uczone podstawowych komend, są świetnie karmione, zadbane, wygłaskane,warunki super-boksy, kojce i domowe pokoiki-w zalezności od pogody.
pan marek wraz ze swoim synem spędzają tam praktycznie całe dnie, na wizytach panowie "chwalą się" osiągnięciami naszych psiaków, tym jaka w psach zaszła przemiana a nasze psy ich kochają!
dostajemy zdjęcia i informacje, możemy odwiedzać psiaki...co jeszcze dodać...nie wiem, ale wiem ze jestem spokojna o nie i wiem ze jest im tam dobrze. mogą się zregenerować fizycznie i psychicznie zanim znajdziemy im domy.

Link to comment
Share on other sites

no właśnie....proszę was o pomoc.popytajcie znajomych, pomóżcie porozsyłać wątek...ostatnio wogóle cos słabo z tymi deklaracjami a ja nie mogę spać spokojnie bo ciągle myślę o tym, że baron kolejne dni spędza sam w ciemnym, zimnym pomieszczeniu bez widoku czegokolwiek. człowiek już by zwariował a pies...?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']wielkie dzięki!
zgłoś się do mnie jak bedziesz miała czas to ci powiem wszystko co i jak ;)[/quote]
agaga21 dzięki za pomoc:loveu: a Kaśka to już chyba w nowym domku, hmm:cool3: o z tego co czytam Roki też wczoraj pojechał do nowego domu:loveu: Myślę, że umieszczenie Barona w hotelu w Bogatyni to dla niego wielka szansa.
Karolcia ja też nie znam dziewczyn ale patrzę, tzn czytam o tym co robią,jak bardzo się we wszystko angażują, widzę efekty ich działań, a to chyba najważniejsze, pieniądze wydają rozsądnie i co do grosza się rozliczają.
Fajnie, że wrzuciłaś nowe zdjęcia Barona:loveu::loveu:
Zresztą każdy ma prawo miec wątpliwości, normalna sprawa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...