Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

[quote name='taks']skontaktuj sie może jak najszybciej bezposrednio z missieek ( Jej tel w podpisie 504 060 219)
nie ma chyba czasu na montowanie czegos przez dogo w tej chwili - trzeba działac [U]juz[/U] bo pies wyglada na skrajnie wycienczonego i może nie przezyć kolejnej nocy

ja deklaruję wsparcie finansowe na pierwsze wydatki ( transport, wet, noclegi do srody jesli będą płatne)
niestety nie jestem w stanie ani pojechac do Olkusza ani zabrać na te dni do siebie - obowiazki w pracy:shake:
ale pieniadze jakieś wysupłam jesli to miałoby rozwiązac choć drobna częsc problemu[/QUOTE]

taks ...z missieek jestem w kontakcie...problem w tym, że w wielu obowiązków jakie ma na głowie, nie jest w stanie okreśłić czy uda jej się pojechać do olkusza jutro..(dziewczyna ma ich nadto a pomocy...sami wiecie)
pies w każdej chwili może być wywieziony do bielska...czego już sobie nie wyobrażam...mogę i chcę go zabrać ale przed środą mi się nie uda ( nie mam czy jechać)...dlatego proszę, jeśłi ktoś mógłby po tego szczeniaka pojechać za zwrot kosztów transportu choćby to ogromnie proszę.....docelowo wieliczka, ale kraków też będzie dobry...będę organizować dalszy przerzut....czeka na niego już ciepły boks i wet...najlepszym rozwiązaniem byłby DT, ale bądźmy realistami...wszystko zapchane...

[B]jeszcze raz proszę...jeśłi ktoś miałby czym jutro pojechać do olkusza po szczyla....bardzo proszę...[COLOR=Red]zwrócimy koszty transportu....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']taks ...z missieek jestem w kontakcie...problem w tym, że w wielu obowiązków jakie ma na głowie, nie jest w stanie okreśłić czy uda jej się pojechać do olkusza jutro..(dziewczyna ma ich nadto a pomocy...sami wiecie)
pies w każdej chwili może być wywieziony do bielska...czego już sobie nie wyobrażam...mogę i chcę go zabrać ale przed środą mi się nie uda ( nie mam czy jechać)...dlatego proszę, jeśłi ktoś mógłby po tego szczeniaka pojechać za zwrot kosztów transportu choćby to ogromnie proszę.....docelowo wieliczka, ale kraków też będzie dobry...będę organizować dalszy przerzut....czeka na niego już ciepły boks i wet...najlepszym rozwiązaniem byłby DT, ale bądźmy realistami...wszystko zapchane...

[B]jeszcze raz proszę...jeśłi ktoś miałby czym jutro pojechać do olkusza po szczyla....bardzo proszę...[COLOR=Red]zwrócimy koszty transportu....[/COLOR][/B][/QUOTE]

Właśnie rozmawiałam z koleżanką z pracy. Dziewczyna ma zapalenie krtani i prawie nie mówi, ale pojechałaby. Jutro mam jej w pracy potwierdzić skąd i kiedy dokładnie można psiaka zabrać. A ona musi potwierdzić, że da radę. Jest szansa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgos']Mogę jutro po niego pojechać, byłabym w Olkuszu ok. 10.00. Wzięłabym go do siebie, a po południu/wieczorem wybieram się do Krakowa. Czy miałby kto go w Krakowie odebrać?[/QUOTE]na razie nie...
ale będziemy szukać...w jaki rejon krakowa i o której godz.

Link to comment
Share on other sites

o mój boże...zamarzły....:shake:

a tak chciałam się pochwalić...
szczeniaczek mocno wychudzony i wychłodzony...ale w kondycji dobrej na oko....jedzie na tymczas do łodzi..klub psich zaprzęgów Wataha bierze go pod swoją pieczę...jest już karma...mam pierwsze wpłaty na weta...
wet jak tylko dojadą na miejsce...dziś...

[B]raku [/B]dziękuję za tymczas.....[B]malgos [/B]za czas i poświęcenie...

ciotki kochane wam za doping i dobre słowo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...