Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

Porozsyłałam zdjęcia psiaków, trafiły też na Facebook i jakas bardzo zaangażowana dziewczyna która tam rozsyłała apel o pomoc dla nich pisze mi teraz, że jest odzew, ludzie chcą wesprzeć finansowo tego Kudłatka. Nie chcą słać kasy do schronu, więc zastanawiam się co teraz :???: Szkoda zmarnowac taki potencjał i szanse dla niego. Może gdyby uzbierało się odpowiednią kwotę dać go do hoteliku w Lednicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']dokladnie do mnie tez dzwonily juz dwie osoby z fb o kudlatka
wiec teraz pytanie kto sie podejmie pilotowania jego spraw
ja nie, mam juz za duzo zwierzow na glowie

zerknijcie na fb co tam pisza ludzie[/QUOTE]

To cieszy, że odzew jest. Ale trzeba to jakoś mądrze poprowadzić. Ciebie nie mam sumienia obciążać.
Próbuję się dodzwonić do Renaty z Elpis, jeśli wyraziłaby zgodę żeby zbierać na koncie fundacji to ew. będzie można podawać, ja w tym czasie załatwiałabym hotelik.
Tylko żeby nei skończyło się na słomianym fejsbukowym zapale, że za dwa tygodnia pies nie będzie miał funduszy na dalsze utrzymanie :shake:

Link to comment
Share on other sites

szczeniak już na DT i po wecie...
dostałam takie info....

.....cytata....
OK jestem w domu więc tak:
Pies po wizycie u weta stwirdzono obustronee silne zapalenie oskrzeli i ostry nieżyt jelit. Do tego zawalone całe gardło. Nie jest w bardzo złym stanie ale mógłby być w lepszym. Po pierwszej serii zastrzyków i leków troszkę potrwa zanim dojdzie do siebie. Wet dr. Jachman w Łodzi - 0 zł do wyleczenia podstawowych objawów :)Kasa przyda sie na inne bidy. Z moimi sukami jak na razie dogaduje się bez problemu.
Wygląd: wielkość porównywalna po odkarmieniu z moją Nesti ci co widzieli wiedzą ci co nie to w kłębie jest po moje kolano przy wzroście ok 170 cm. Na zdjęciach w tym wątku tego nie widać ale psiak ma dużo w swoim wyglądzie cech molosowatych:powieki, zmarszczki skórne na czole, mocno zbudowana głowa (trochę jakby coś z doga). Psiak obecnie nie jest b.duży ale łapy ma potężnie zbudowane. Żywiołowy, wesoły, łagodny. Wet wiek ocenił na 6-8 miesięcy. Pies ma problem bo jest niedożywiony i odwitaminizowany stąd lekkie problemy ze stawami. Resztę napisze jutro. Wyprowadzimy go na prostą. Teraz tylko szukać domku postaramy się mu zrobić jutro jakieś dokładniejsze zdjątka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna'] stwirdzono obustronee silne zapalenie oskrzeli i ostry nieżyt jelit. Do tego zawalone całe gardło. .[/QUOTE]
no to Mały w tym całym zafajdanym dotychczasowym psim życiu miał jednak kupę szczęścia, że pomoc nie przyszła za późno
a niewiele brakowało - z zapalenia płuc już mógł się nie wywinąć

kocham Was:loveu: za tak sprawnie wręcz profesjonalnie przeprowadzoną akcję

Link to comment
Share on other sites

zaraz założę wątek...
z rozmowy tel. wynika jeszcze, że mały spore niedobory witaminowe, był źle karmiony jak na rasę o dużych rozmiarach..
charakter bardzo przyjazny..mały jest żywiołowy, łagodny i przyjacielsko nastawiony do całego świata...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, Kudłatek ma sporo deklaracji dzięki bardzo obrotnej użytkowniczce FB, która robi dla niego co może. Wpłynęło pierwsze 15 zł na hotelik. Czy jest zagrożenie, że np. we środę wywiozą go w inne miejsce? Bo jeśli tak to pasowałoby go jutro odebrać i przewieźć do hoteliku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']A o którego kudłatka chodzi? On jest w Olkuszu? Możecie podesłać link do fb?[/QUOTE]

Tego samczyka, drugi kudłatek to suczka. Obydwa psiaki są w Olkuszu, niestety.
Link do fejsa: [URL]http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=170508906314079[/URL]

Czy jest ktoś kto mógłby wyciągnąć pieska z tego "schroniska"? Są już pierwsze fundusze, można go umieścić w hoteliku, nawet dziś wieczorem lub jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Czy mozecie pokazac zdjecia kudłaczow, dam na kudłacze w potrzebie ja na focebooku jeszcze nie umiem[/QUOTE]

Na tym wątku, str. 83
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-Żywe-trupy-błagają-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!/page83[/URL]

Link to comment
Share on other sites

do kiedy psiaka by trzeba przetrzymać u siebie? No i druga kwestia: gdzie jest najbliższy hotel dla zwierząt, do którego Kudłatek mógłby trafić?

Edit: wybaczcie, że tak wypytuję, ale jestem początkująca w tych kwestiach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']do kiedy psiaka by trzeba przetrzymać u siebie? No i druga kwestia: gdzie jest najbliższy hotel dla zwierząt, do którego Kudłatek mógłby trafić?

Edit: wybaczcie, że tak wypytuję, ale jestem początkująca w tych kwestiach :)[/QUOTE]

Myślę, że na jutro dałoby się zorganizować transport do Krakowa, rozesłałam wici i czekam na odpowiedzi.
Hoteli w którym chcemy go umieścić jest koło Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do mamy i powiedziała, że może zabrać dziś Kudłacza. Tylko pytanie do której jest schronisko? Bo jeśli krócej niż do 18, to muszę po Kudłatka iść na nogach, a to kawałek i mam nadzieję, że nie ucieknie. I czy oni mi tam bez problemów wydadzą tą psinkę?

Kinya, masz zapchaną skrzynkę, próbowałam wysłać do Ciebie pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...