Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Właśnie wróciłem z Wojtyszek. Niestety sam :( Po sterylizacji okazało się, że niunia ma ropomacicze i w dodatku nie chce jeść. Uznali że musi jeszcze u nich zostać ale zobowiązali się, że jak dobrze pójdzie to przed świętami mi ją przywiozą. Ale pozwolili Nam na pierwszą randkę :D Ślicznotka jest strasznie zaniedbana, ale spokojna i słodziutka. Spodziewałem się typowego Westie ale ona jest dużo większa, nawet na moich zdjęciach wygląda na mniejszą niż jest w rzeczywistości. Taki Westie z Owczarkiem i Jamnikiem w jednym hehe :) Od razu zrobiliśmy adopcję, więc jest już moja :D Foto kiepskie bo z tel, ale zawsze coś :)

Link to comment
Share on other sites

Śliczna jest. Ostatnie zdjęcie bardzo westowe. Po kąpieli i strzyżeniu będzie cudna. Ma włos na pewno, tyle tylko, że wyszarpany i zniszczony. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i zamieszka u Ciebie. Wybrałeś już imię dla niej? :)

[quote name='misiobeat']Właśnie wróciłem z Wojtyszek. Niestety sam :( Po sterylizacji okazało się, że niunia ma ropomacicze i w dodatku nie chce jeść. Uznali że musi jeszcze u nich zostać ale zobowiązali się, że jak dobrze pójdzie to przed świętami mi ją przywiozą. Ale pozwolili Nam na pierwszą randkę :D Ślicznotka jest strasznie zaniedbana, ale spokojna i słodziutka. Spodziewałem się typowego Westie ale ona jest dużo większa, nawet na moich zdjęciach wygląda na mniejszą niż jest w rzeczywistości. Taki Westie z Owczarkiem i Jamnikiem w jednym hehe :) Od razu zrobiliśmy adopcję, więc jest już moja :D Foto kiepskie bo z tel, ale zawsze coś :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jest śliczna, fakt :) w dodatku taka słodka i spokojna. Będę się dowiadywał o jej stan zdrowia. Ogólnie nie wyglądała na bardzo chorą i mam nadzieję że na dniach się u mnie zjawi :D
A imię dałem jej... Kasia :) nie wiem dlaczego, jak ją zobaczyłem na zdjęciu to jakoś tak samo mi się nasunęło. Nie jest to typowe imię dla psa (moja siostra ma tak samo na imię i cieszy się ze w rodzinie będzie następna Kasia) ale co tam. Lepsze niż Perełka :)

Link to comment
Share on other sites

Wygląda jak skrzyżowanie teriera tybetańskiego z jamnikiem, fakt, ma krótkie nóżki i to mnie zwiodło na zdjęciu w internecie. Poza tym ona tam leżała, przyjrzałam się dopiero dziś. mam nadzieję, że nikt nie ma do mnie pretensji, że zrobiłam z niej westkę ;).
Ale jakimś terierem jest w każdym razie.
Na to ropomacicze pewnie by tam zeszła, bo kto by to zauważył??? Zimno mi się robi na myśl, ile psów jest tam w takim stanie. Niesterylizowane, następne kuriozum!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję, z jedzeniem to się nie martw, mój Archie też nie jadł, wydali go ze szpitala, dożywiali go kroplówką, jak ożył i nastąpiła remisja chłoniaka, to żre nie je, dobre warunki, miłość i pieszczoty też pomogą. Z tą rasą może lepiej, mniejsza szansa genetycznej krzyżówki w bliskim pokrewieństwie. Ważne, że Ty się cieszysz i ona też a jej wiek wróży Wam długą przyjaźń. Ja mam przed sobą tylko może miesiące, co mnie smuci, bo pokochałam mojego słodziaka, ale cieszę się, bo w schronisku już dawno by nie żył ♥

Link to comment
Share on other sites

Mlodziutki ok 2 letni chłopczyk czeka na dom.. miał być uśpiony bo...zmarł jego właściciel i nikt nie chce się nim zająć. Psiak obecnie przebywa w Krakowie, Szukamy doświadczonego domku, bo młody jest lekko nieokrzesany ;) wkrótce bedzie wykastrowany
[img]http://img716.imageshack.us/img716/4505/xwha.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pojechałem po niunię do Wojtyszek. Nie czekałem aż mi ją przywiozą bo zacząłem się o nią obawiać.
Nim dotarłem do domu, pojechałem z nią do swojego weterynarza. Po oględzinach stwierdził że pies ma około 7-8 lat (wet z Wojtyszek mówił że 3-4), jest zaniedbany ale jak na psa po 4 latach w schronisku w dobrej kondycji. Powiedział ze jest źle zszyta po sterylizacji. Rana podlana ropą i zgrubienia od stanów zapalnych. Dostała dawkę antybiotyku, jutro powtórka i małe strzyżenie żeby łatwiej pozbyć się pchełek. Ogólnie niunia jest przesłodka, strasznie ciekawska. Całe szczęście je z miski i oswaja się z mieszkaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że już ją zabrałeś. Stan zapalny mógł się źle skończyć. Załóż Kasi wątek, chętnie będę śledzić jej przemianę. Już widać, że zaczyna się uśmiechać po psiemu. :)

[quote name='misiobeat']Dzisiaj pojechałem po niunię do Wojtyszek. Nie czekałem aż mi ją przywiozą bo zacząłem się o nią obawiać.
Nim dotarłem do domu, pojechałem z nią do swojego weterynarza. Po oględzinach stwierdził że pies ma około 7-8 lat (wet z Wojtyszek mówił że 3-4), jest zaniedbany ale jak na psa po 4 latach w schronisku w dobrej kondycji. Powiedział ze jest źle zszyta po sterylizacji. Rana podlana ropą i zgrubienia od stanów zapalnych. Dostała dawkę antybiotyku, jutro powtórka i małe strzyżenie żeby łatwiej pozbyć się pchełek. Ogólnie niunia jest przesłodka, strasznie ciekawska. Całe szczęście je z miski i oswaja się z mieszkaniem :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję wszystkim za wsparcie i udostępnienie ziarenek dla Archie, zebrał 273 ziarenka dzięki 27 wspaniałym darczyńcom ♥
[URL]http://www.zaginaldom.pl/zbiorki/prowadzone-aktualnie/archie-prosi-o-ratunek/[/URL]
[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1/1484205_10202121366468702_881206972_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super!!! Gratulacje! Takze intuicji - bo ja rowniez sie balam o nia... Czy suka jest zapchlona? Dobrze przeczytalam? Na wszelki wypadek odrobacz ja tez - 2x. Glaski ode mnie i od Dziuniek:) (chwilowo sie nie odzywa, ale w wolnej chwili da znac). Dlugiego, zdrowego zycia kosmata:D


[quote name='misiobeat']Dzisiaj pojechałem po niunię do Wojtyszek. Nie czekałem aż mi ją przywiozą bo zacząłem się o nią obawiać.
Nim dotarłem do domu, pojechałem z nią do swojego weterynarza. Po oględzinach stwierdził że pies ma około 7-8 lat (wet z Wojtyszek mówił że 3-4), jest zaniedbany ale jak na psa po 4 latach w schronisku w dobrej kondycji. Powiedział ze jest źle zszyta po sterylizacji. Rana podlana ropą i zgrubienia od stanów zapalnych. Dostała dawkę antybiotyku, jutro powtórka i małe strzyżenie żeby łatwiej pozbyć się pchełek. Ogólnie niunia jest przesłodka, strasznie ciekawska. Całe szczęście je z miski i oswaja się z mieszkaniem :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Mlodziutki ok 2 letni chłopczyk czeka na dom.. miał być uśpiony bo...zmarł jego właściciel i nikt nie chce się nim zająć. Psiak obecnie przebywa w Krakowie, Szukamy doświadczonego domku, bo młody jest lekko nieokrzesany ;) wkrótce bedzie wykastrowany
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4505/xwha.jpg[/IMG][/QUOTE]
I co z tym pięknisiem?

Link to comment
Share on other sites

hej kochani to ja p9 dłuugiej przerwie

mam na tymczasie Matyldę, całą jej historię przeczytacie tutaj


[URL]https://www.facebook.com/events/559083780850808/?ref=22[/URL]

zapraszam po cudne bransoletki z westami (aukcja charytatywna) no bo jak westomaniak może[IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/960117_620275778031089_554191707_n.jpg[/IMG] nie mieć takiej bransoletki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...