Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Boże ta sunia ma straszną alergię, uszy pewnie zgniły, coś słyszałam, że z tego komercyjnego schroniska nie jest łatwo zabrać psa, co zrobić??? Musi dostać jagnięcinę z ryżem, uszy trzeba ogolić i oczyścić i całą ją wykąpać i oczyścić, Ojcze nasz 4 lata, to trzeba resocjalizacji. Sama nie jestem w stanie, zabrałam psa 13-letniego ze schroniska i ma raka, na razie mam co robić z biedaczkiem, ale tej suni tak zostawić nie wolno!

Link to comment
Share on other sites

Skąd wiecie, że ma silną alergię? Nie łatwo psa stamtąd zabrać? Szukałam na ich stronie i nie znalazłam tej suczki.

[quote name='sylwia-nelli']Boże ta sunia ma straszną alergię, uszy pewnie zgniły, coś słyszałam, że z tego komercyjnego schroniska nie jest łatwo zabrać psa, co zrobić??? Musi dostać jagnięcinę z ryżem, uszy trzeba ogolić i oczyścić i całą ją wykąpać i oczyścić, Ojcze nasz 4 lata, to trzeba resocjalizacji. Sama nie jestem w stanie, zabrałam psa 13-letniego ze schroniska i ma raka, na razie mam co robić z biedaczkiem, ale tej suni tak zostawić nie wolno![/QUOTE]

Edited by mal3na
Link to comment
Share on other sites

A co by Pani chciała wiedzieć, pies jest w najlepszych rękach u dr Jagielskiego, rak jest w 90 % złośliwy, sterydy zaszkodziły, ale chemia odwróciła wszystko, pies je samo mięso z warzywami i najważniejsze , że ma apetyt, trochę się pieści, nie daje się wkłuć, warczy, gryzie. Trudno wraz ze zdrowiem powrócił mu typowy charakter tej rasy :D

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie dziewczęta, widzę że zaraz zaczniecie się kłócić. Ja podrzuciłam tylko informację do Was, bo tak w ogóle interesują mnie psy w ogóle, a nie rasowe w szczególności. O stanie mojej zwierzętarni nie będę mówić, zapraszam na moje wątki (w podpisach), informacja o suczce jest w 100% prawdziwa, wyjaśnienia mogę dać na pw. Myślałam,że zainteresuję "miłośników" rasy.

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że oni nie przyznają się do wielu psów. Jeszcze gdybym znała nr czipa to mogłabym się na to powołać, a tak?

[quote name='dziuniek']Moje drogie dziewczęta, widzę że zaraz zaczniecie się kłócić. Ja podrzuciłam tylko informację do Was, bo tak w ogóle interesują mnie psy w ogóle, a nie rasowe w szczególności. O stanie mojej zwierzętarni nie będę mówić, zapraszam na moje wątki (w podpisach), informacja o suczce jest w 100% prawdziwa, wyjaśnienia mogę dać na pw. Myślałam,że zainteresuję "miłośników" rasy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biedactwo, udostępniłam na fb
[quote name='sylwia-nelli']Proszę o udostępnienie gdzie się da [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=3776570993[/URL]
oraz przekazanie tej prośby wszystkim, którym życie psa nie jest obojętne [URL]http://www.zaginaldom.pl/zbiorki/prowadzone-aktualnie/archie-prosi-o-ratunek/[/URL]
Dziękuję ♥[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia-nelli']Proszę o udostępnienie gdzie się da [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=3776570993[/URL]
oraz przekazanie tej prośby wszystkim, którym życie psa nie jest obojętne [URL]http://www.zaginaldom.pl/zbiorki/prowadzone-aktualnie/archie-prosi-o-ratunek/[/URL]
Dziękuję ♥[/QUOTE]
Zalicytowałam 5 cegiełek.Niech malutki wraca do zdrowia i pocieszy się nim.Trzymam mocno kciuki,przesyłam same dobre fluidy dla Archiego i Pani Sylwi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...