Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tylko w tej adopcji może być jedno ale... dla przyszłuch domków ewentualnych.
Ja doczytałam na FB, ona jest "dowodem w sprawie"
Nie wiem, czy było zrzeczenie się psów przez pseudo...
Jeżeli nie było, to adoptujacy MUSI być świadomy, że istnieje (minimalne co prawda, ale jednak) ryzyko, że będzie musiał oddać psa. Minimalne dlatego,że mamy w Polsce kulawe prawo i co będzie jak pseudo wygra proces? Co prawda musiałby zwrócić udokumentowane koszty utrzymania psa przez cały ten okres,co jest raczej mało prawdopodobne...I to ryzyko będzie do czasu zakonczenia sprawy sądowej.
Na dodatek jest coś takiego, jak obowiązek okazania psa biegłemu weterynarzowi, jak będzie chciał ten "dowód" obejrzeć.....
I domek powinien o tym wiedzieć przed adopcją...
Sorki, jezeli cały ten wywód jest nie potrzebny, bo Rodzinka o tym wie.
Przerabialiśmy to przy likwidacji pseudo w Trutowie,jedna z labradorek (Celinka) do tej pory czeka w DT na domek,który ją weźmie z pełnym "inwentarzem" i świadomoscią...

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczyny i chciałabym zaoferować swoją pomoc w kwestii:
-sprawdzania domów tymczasowych i stałych;
-od września prawdopodobnie będę mogła jakąś sunię wziąć na DT;
-mam całą torbę fantów na bazarek- niestety się spóźniłam, ale może część druga? Firmowe ubrania, biżuteria, gadżety, może jakieś płyty i książki, rzeczy do domu- nie wiem, czy to "schodzi"; Ogólnie wielka torba fantów różnego rodzaju.
-ogólna pomoc dla westików;

Ja też mam westa-Paka, z pseudo... :( Ma ponad 5 lat. Jest mądry, kochany, taki mój aniołek:angel:... Super rasa, cudowne charaktery- przez duże "CH". Jeżeli mogłabym jakoś pomóc- dajcie znać na pw- jeżeli pilny przypadek.

Aha, co dwa tyg., w sobotę lub czwartek jeżdżę na trasie Warszawa-Chełm i tego samego dnia z powrotem. Przejeżdżam przez Lublin, ale tylko jadąc do Chełma. Zawsze mogę zabrać westika jakiegoś- niestety, jest to bus, nie samochód- ale kilka razy widziałam podróżujące psy i przewoźnik najwyraźniej nie ma nic przeciwko. :)

To chyba wszystko, jeśli chodzi o moje możliwości pomocy... Pozdrowienia.
P.S. Wbiłam się w szok, widząc tego westika- Mieszka, na ulicy, porzuconego... Kiedy miałam 10 lat (były to lata 90-te, początek) marzyłam o westiku, których wtedy właściwie w Polsce nie było. Pamiętam cenę- wtedy było to 10.000zł za szczeniaka, dla porównania sznaucer kosztował już 2.000zł. Nie było nas stać, kupiliśmy jamniczka.A teraz westy są na każdym podwórku...:roll:

Link to comment
Share on other sites

ooo Arielka cudnie;) mieć taką cioteczkę, jutro Cię wbiję na 1 stronkę;)

co do fantów wyślij foteczki Angel ja już coś tam wysłałam pozbieramy kilka rzeczy i zrobi nam Angel cudowny bazarek;)


Izatemka cudo!!!!! napisz nam kilka słów jak tam suńka się zaadoptowała u Ciebie...jak się zachowuje;) itd itp...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']ooo Arielka cudnie;) mieć taką cioteczkę, jutro Cię wbiję na 1 stronkę;)

co do fantów wyślij foteczki Angel ja już coś tam wysłałam pozbieramy kilka rzeczy i zrobi nam Angel cudowny bazarek[/QUOTE]

OK, tylko muszę aparat od rodziców pożyczyć, bo mój padł (wyświetlacz :? )-czyli w środę obcykam wszystko i powysyłam :) Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33'][url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.215504658480762.57739.111393995558496[/url]

będę chyba miała dla niej domek
wiem wiem to maltanka no ale same cioteczki spójrzcie
jak możemy jej nie pomóc hmm?
co wy na to?????:multi:[/QUOTE]

Ta maltanka jest słodka- tylko trochę by odżyła, dobre odżywianie, spacerki- i cudo by z niej było:loveu:... Fakt- jak można nie pomóc? Ale z tego co tam wyczytałam jedna pani też się małą interesuje...

Spać idziesz... :) Kolorowych... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jak tam psiak sandomierski? Będą jakieś zdjęcia? Pani się zgodziła na kastrację?[/QUOTE]


tak Pani zrobi kastrację po wakacjach, a u niego pięknie, włoski podcięte, lata jak szalony z sunią po podwórku w dzień, pałaszuje w kwiatach;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33'] jak tam suńka się zaadoptowała u Ciebie...jak się zachowuje;) itd itp...;)[/QUOTE]
Założyłam pannom galerię [url]http://www.dogomania.pl/threads/209414-Angie-i-Xsara-w-jednym-stały-domku-[/url]) postaram się od czasu do czasu coś wkleić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Masuimi[/B]-Była dzisiaj moja mama u mnie, ale aparatu nie wzięła- tak więc będę musiała po niego podjechać w tygodniu. Mam reklamówkę ubrań i drugą innych rzeczy. Wszystko na bazarek czeka... Ewentualnie myślałam o obfotografowaniu telefonem- co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

jak uważasz kochana, każde rozwiązanie dobre;) super że tyle rzeczy znalazłaś:multi: jak już będziesz miała foteczki wyślij je do Angel, ona zrobi piękny bazarek;) dla białasków naszych kochanych;):loveu:




agada* * * * 29,50 ;**** doszło z Avii-kowego bazarku;)

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam bazarek w opcji KT z tych rzeczy których zdjęcia dotarły :)
jak ktoś będzie miał coś jeszcze do są dwa posty zapasowe więc dołozymy ; )


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209235-ksiażki-torby-dla-psiaków-i-inne!-Na-westy!-Zapraszamy-**-do-28.06?p=17033924#post17033924"]http://www.dogomania.pl/threads/209235-ksiażki-torby-dla-psiaków-i-inne!-Na-westy!-Zapraszamy-**-do-28.06?p=17033924#post17033924[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']oj kurcze zapomnialam;( dziś usiade wieczorkiem i napisze mam kosmos w pracy i przez to wszystko skleroze, ale przynajmniej załatwiłyśmy z Panią Elunią z Mrunia adopcje 4 suczek z Klembowa;)


już napisałam do Bzikowej;)[/QUOTE]
Gratuluje adopcji! :)

Link to comment
Share on other sites

dług za Mieszka spłacony, jesteśmy na plusie 33złote na razie, bo czekamy na zakończenie bazarku, jeśli cioteczki macie jakieś gadżety trzymajcie na następne bazarki, gdyby nie daj boshe potrzebny był następny transport białaska;) buziaki

a co do tych postów-kurcze no zero odpowiedzi, Bzikowa być może jeszcze nie przeczytała mojego postu, czy ktoś ma namiar na obecną forum moderator, żeby nam zrobiła te 2-3 posty wolne????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...