Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

Ale to nie problem, zrobię, tylko pytanie, czy wiekszość zaangażowanych cioteczek ma profile na FB, bo nie jest sztuką zrobić społeczność, sztuką jest ją rozreklamować tak, aby mieć jak najwięcej "lubiących".
Westy sa popularne, więc nie powinno byc problemów, ale to wymaga od wszystkich trochę "klikania" na początku,znaczy wstawiania, gdzie sie da :cool3:, np. na Terrierkowie i westie.net

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='izatemka']Ale to nie problem, zrobię, tylko pytanie, czy wiekszość zaangażowanych cioteczek ma profile na FB, bo nie jest sztuką zrobić społeczność, sztuką jest ją rozreklamować tak, aby mieć jak najwięcej "lubiących".
Westy sa popularne, więc nie powinno byc problemów, ale to wymaga od wszystkich trochę "klikania" na początku,znaczy wstawiania, gdzie sie da :cool3:, np. na Terrierkowie i westie.net[/QUOTE]
Ja mam FB, Dominisia (Masuimi33) też ;) Spoko, rozreklamuje się :)

Link to comment
Share on other sites

West Highland Terier Adopcje....bo w wyszukiwarce będą ludziska wpisywać rasę, albo możesz coś innego fajnego wymyślić;D


[B][COLOR=darkorange]dziewczynki przesyłajcie niepotrzebne fanty (fotki) do Angel musimy zorganizować jakiś bazarek....został dług 120złotych, a pewnie za chwilkę pojawią się nowe białe kulki;(

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B]


Izatemka co z tym westem do adopcji??? bierzesz suńkę?
[B][SIZE=3][COLOR=purple]
Ania z Poznania :****** razy tysiąc;) wpłynęło 50 zł za transport
bardzo dziękuję[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']Izatemka co z tym westem do adopcji??? bierzesz suńkę?[/QUOTE]
[quote name='"izatemka"']Apropos Angie, ma przyjechać do mnie prawdopodobnie w niedzielę za tydzień [/quote]
:eviltong:

[quote name='"maisuimi33"']West Highland Terier Adopcje...[/quote]
Mnie sie wydaje, że chyba prosciej trzeba byłoby, bo IMO mało kto wpisuje West Highland White Terrier, większość west, albo westie...

Link to comment
Share on other sites

West ' WESTIE ' highland white terrier w potrzebie, Westikowe adopcje , białe w potrzebie , Westie - adopcje , Adopcje westie . Mogę wymyślać w nieskonczonsć ;) . Ja niestety ale nie pomogę , jedynie po 10 mogę jakiś mały grosz wysłać ..
na facebooku też jestem - [url]www.facebook.pl/edkowa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Jakieś wieści z nowego domu? :cool3:[/QUOTE]

Czyjego? ;)
Bo Xsara jeszcze na Angie czeka :eviltong:

[IMG]http://i52.tinypic.com/2m4f2g6.jpg[/IMG]

[quote name='"Angi"']Westie - adopcje , Adopcje westie .[/quote]
Mnie się takie tytuły podobaja :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mieszko został wykąpany na razie nie mam fotek, bo jestem chora i na zwolnieniu siedzę:shake: wiem że ładnie chodzi na smyczy, lubi okoliczne pieski i jest typowym włóczęgą, znalazł dziurę w płocie i przelazł żeby odwiedzić kupli zza siatki;) ale wrócił i dziura została zatkana;) z sunią która była już u Pani EWY (nowej Pani Mieszka) już się zaprzyjaźnił..na razie więcej wieści nie mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']Mieszko został wykąpany na razie nie mam fotek, bo jestem chora i na zwolnieniu siedzę:shake: wiem że ładnie chodzi na smyczy, lubi okoliczne pieski i jest typowym włóczęgą, znalazł dziurę w płocie i przelazł żeby odwiedzić kupli zza siatki;) ale wrócił i dziura została zatkana;) z sunią która była już u Pani EWY (nowej Pani Mieszka) już się zaprzyjaźnił..na razie więcej wieści nie mam[/QUOTE]
Ale takie wieści też są super :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']dziewczynki macie jakies pierdułki na westowy bazareczek???[/QUOTE]

Ja mam- a że uwielbiam białaski (sama mam jednego) , chętnie je dam na ten "zbożny" cel. To byłyby: ciuszki (mało albo nie używane), coś z biżu, różne gadżety- ogólnie- cała torba się zebrała i czeka...

Hmmm...ale chyba się spóźniłam? To może "druga edycja"? (Niestety nie mam w tej chwili aparatu, żeby to obfotografować, z komórki z kolei do kompa mi nie wchodzą- to może bym naprawiła, ale jakość nie najlepsza...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Ja mam- a że uwielbiam białaski (sama mam jednego) , chętnie je dam na ten "zbożny" cel. To byłyby: ciuszki (mało albo nie używane), coś z biżu, różne gadżety- ogólnie- cała torba się zebrała i czeka...

Hmmm...ale chyba się spóźniłam? To może "druga edycja"? (Niestety nie mam w tej chwili aparatu, żeby to obfotografować, z komórki z kolei do kompa mi nie wchodzą- to może bym naprawiła, ale jakość nie najlepsza...).[/QUOTE]

Zbieraj Arielko zrób foty i opisz kazda rzecz , bazarki następne na pewno będą ,
ten wystawilam bo nie moze byc tak że Masuimi wyklada pieniądze i ...czeka
nastepny moze byc wlasnie przeznaczony na fundusz dla westikow :)

Ja też odlozylam pare fantów by na te potrzeby było , jak obfocę opisze wyslę do Angel [COLOR=gray]( ale na razie aparat strajkuje )[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

to mail Angel, dziś wyśle jej foteczki kilku rzeczy, dziewczynki jeśli uzbieramy kaskę na pewno przy następnej okazji nie będzie trzeba na szybko kołować pieniążków
jak każda z nas wyśle drobiażdżek zawsze każda złotóweczka się przyda.

Avii jeszcze raz WIELKIE BUZIAKI SŁODZIAKI!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...