Jump to content
Dogomania

Homeopatia w laczeniu psa


dbsst

Recommended Posts

to ksiazeczka pani Barbary Rakow

ksiazeczka przedstawia podstawowe zasady homeopatii, podstawowe pojecia,oraz zastosowanie lekow homeopatycznych.

warto poczytac chodzby dla ciekawosci.

do tych ktorzy lecza psy homeopatia stezenia lekow

w tej ksiazeczce sa czasem niepotrzebnie duze warto ;)

za posiadaniem tej ksiazki przemawia niska cena ;)

prosze o propozycje jeszcze ksiazek zwiazanych z homeopatia i psami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam!

Więc zostaje mi tylko iść do księgarni i zakupić książeczke! :P Dzięki :P

Podrawiam,

Marta

przepraszam ze nie odpowiedzialam ale nie bylo mnie tu kilka dni ;)

ja kupilam w empiku w centrum kosztowala 7,90

asiunia wiiiiiiieeeeeeelkie dzieki za odp ;) :buzi:

Link to comment
Share on other sites

:lol: o czyżby jakiś czytelniczy maniak-możemy sobie podac łapę.Ja łapię sie za wszystkie "zwierzęce książki " stare i nowe.Bzdury ,niebzdury ,poradniki beletrystyka ,wszystko to pochłaniam z wielką radością.Najbardziej mnie kieyś zaskoczył art.w kyn.PSIE -przedruk z jakiegoś pisma łowieckiego sprzed 100 lat traktujący o opiece nad szczenną suką i młodymi.REWELACJA!!! Tak aktualny i pełen najprostrzych rad,że nic tylko rozlepiać na plakatach.Oczywiście gdzieś mi zginął. :cry:

Ostatnio wpadłam w bibliotece naszej wiejskiej na " Moja rodzina i inne zwierzęta "Geralda Durrella(brata tego Durrella od Kwartetu Aleksandryjskiego") dla kogoś kto lubi zwierzaki będzie to na pewno miła lektura.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej mnie kieyś zaskoczył art.w kyn.PSIE -przedruk z jakiegoś pisma łowieckiego sprzed 100 lat traktujący o opiece nad szczenną suką i młodymi.REWELACJA!!! Tak aktualny i pełen najprostrzych rad,że nic tylko rozlepiać na plakatach.Oczywiście gdzieś mi zginął. :cry:

hihi tez czytalam badzo mi umilil podroz pociagiem :)

a jakie jescze ksiezecki polecasz ? czekam z niecierpliwoscia :D

Link to comment
Share on other sites

eee napewno wszystkie które są dostępne na rynku znasz.

Dużo mi na początku pomógł Fischer ,ale muszę się przyznac ,że dopiero przy drugim psie kiedy go przeczytałam ponownie i poprawiłam panią od "Zapomnianego języka psów" załapałam jakie z pierwszym zrobiłam błędy i co z tego co brałam za dobra monetę w rzeczywistości było fatalną obsuwą!!! :oops:

Tak na szybko to nie wymienię autorów i tytułów ale jak sprawdzę to zaraz wrzucę ,bo ja potrafię tak przekręcić że potem nic tylko się schować ze wstydu pod łóżko.

Link to comment
Share on other sites

Hej

wiesz te wszystkie książki bardziej czy mniej poradnikowe to nic ,ale taka np.sprawa jakiej rasy były różne fikcyjne psie postaci .Taka Nana z Piotrusia Pana -nowofundland a niektórzy mówią ,że landseer(tak to się pisze)? A Ferdynand Wspaniały? NO co wy na to? Kogo pamiętamy,i jako kogo pamiętamy????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Witajcie,
Książki to tez moja pasja. Ostatnio kupiłam trzy, nie mogłam sie oprzec i którejs odrzucić. Kupiłam 3-cią pozycje Jan Fennel, ale powiem tylko tyle, ze sie pieknie czyta do poduszki. Takie sobie opowieści o właścicielach psów, o więzi właściciel-pies., druga cieniutką i tanią kupiłam pt Dlaczego mój pies kuleje. Troche za mało jest w niej o innych powodach kulenia niz dysplazje, choc te ostatnie sa dobrze napisane. No, a trzecia to Stanleya Corena Jak rozmawiać z psem, bo jego Umysl psa bardzo mi sie podobał.

Zdrowy pies dzieki homeopatii jest naprawde dobrą pozycją. Mam za sobą 1 stopien kursu homeopatii, potem niestety przerwałam, ale konsultowałam te książkę z naprawde dobrym homeopatą, i do tego psiarzem ,i powiedział, że pozycja dobra.
Tam niestety podają leki w potencjach D, a w naszych aptekach nie zawsze sa one w tych potencjach dostępne. Częściej sie zdarza, że są w "C", a to nie jest to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Miałam kiedyś "Homeopatię w leczeniu psów" ale zdaje się, że już nie mam. Planowalam ją po prostu wyrzucić. Nic mi ta książka nie dawała. "Zdrowy pies dzięki homeopatii" jest super. Tym bardziej, że mieszkam w Szczecinie i leki o potencjach D mogę sobie przywieźć z Niemiec. :)
Jeszcze OK jest "Homotoksykologia weterynaryjna z elementami homeopatii" Heel-a, Oczywiście oparta na homeopatykach Heel-a.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

witajcie
mam problem ze swoja suczka, poniewaz ma chorobe lokomocyjna i pieknie wymiotuje w samochodzie.
kupilem wiec ksiazke Multico Oficyna Wydawnicza Homeopatia w leczeniu psów "Nasze zwierzęta" poniewaz szprycowanie jej farmaceutykami mi nie odpowiada. zbyt osowiala jest. no i przeczytalem ksiazke, znalazlem, ze dobrym lekiem homeopatycznym bedzie cocculus D6 w kroplach. ale gdzie to kupic w warszawie? nawet w necie czegos takiego nie ma. ktos mi moze pomoc?
pozdrawiam
geny

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Otrząśnijcie się!!
Homeopatia?
Leczenie potencją zawartą w wodzie?
"Pamięć płynu" Im mniej czegoś w roztworze tym skuteczniej leczy?
(tzn że jedna cząsteczka związku w basenie wody będzie leczyć?)
Toż to średniowiecze ocierające się o kamień filozoficzny!
Nie powołujcie się na linki pseudo-specjalistów, bo specjaliści w dziedzinie homeopatii są samozwańczymi oszołomami.
Pokażcie mi znaczącą uczelnię medyczną lub med weterynaryjnej gdzie wykłada się tą dziedzinę "wiedzy"
Lekarze medycyny w Polsce stosujący oficjalnie homeopatię są wykluczani z lity lekarzy uprawnionych do wykonywania zawodu!!!
Weźcie D6 skrzydełka nietoperza w pełni księżyca wraz z D98 belladonna na taki zamęt w głowie
3x dziennie 16 minut po posiłku miedzianą łyżką :)
XXI wiek!!!
Żałosne!!
Ciekawi wiedzy poczytajcie [URL="http://www.psychomanipulacja.pl/art/artykul-czy-paragraf.htm"]http://www.psychomanipulacja.pl/art/artykul-czy-paragraf.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pokażcie mi znaczącą uczelnię medyczną lub med weterynaryjnej gdzie wykłada się tą dziedzinę "wiedzy"
Lekarze medycyny w Polsce stosujący oficjalnie homeopatię są wykluczani z lity lekarzy uprawnionych do wykonywania zawodu!!![/QUOTE]

To akurat nie dziwi.Konkurencje sie tepi roznymi sposobami.

Link to comment
Share on other sites

Profesorowie medycyny oficjalnie wypowiedzieli się,że homeopatia nie działa

Pies Pustyni-uwierz mi ,że konkurencji w tej dziedzinie nikt z lekarzy się nie boi.Pacjentów w Poradniach i Szpitalach jest więcej niż da się zaopatrzyc wg norm unijnych itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...