Jump to content
Dogomania

Wrocław- Śliczna i kochana Amelka ma domek !!!


iwa77

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to spytaj wprost :eviltong:, bo nie wiesz czy masz szukać DS czy nie .
Lepiej wiedzieć na czym się siedzi .Naszukasz się , a oni powiedzą " po co? przecież zostaje u nas".
Nie znajdziesz DS , to mogą powiedzieć, a kto Ci mówił,że u nas zostaje.?

Link to comment
Share on other sites

MELA ZOSTAJE U NAS! Piszę u nas, bo Melisia (Mela-lisia) będzie mieszkać u rodziców, a ja będę wpadać w każdej wolnej chwili, by z nią (i jamniczką) pobiegać :D Nie to, żeby rodzina z nimi nie biegała :p No i jak będą jakieś problemy wychowawcze, to rodzina pewnie umyje ręce i zwali na mnie...:roll: Nawet nie wiecie jak się cieszę... Była jedna osoba w domu do przekonania i się udało :-)

Nie nadaję się na tymczas :oops: Ale gdyby nie te rodzinne wahania, to pewnie Mela dużo szybciej znalazłaby inny dom. Bardzo się przyzwyczaiłam do niej, Mela do nas też i coraz trudniej było mi pogodzić się z myślą o oddaniu Meli komuś, kogo nie znam... Zwłaszcza, że Mela jest bardzo wrażliwa.

:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja się wczoraj poryczałam jak mój tata w końcu powiedział, ze się zgadza... To on miał właśnie najwięcej wątpliwości, mimo, że i tak najrzadziej ze wszystkich wychodzi z psami... A Melka wiele przeszła i nie jest typową pieszczochą, więc tacie nie umie się podlizać (dosłownie i w przenośni) ;-) Dzięki za zmianę tytułu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...