Jump to content
Dogomania

Zagłodzona niemal że na śmierć. Znów DOM na CITO potrzebny! Mamy mało czasu ;(


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż, cisza przeraźliwa. Nikt nie dzwonił.
Plamka nie za dobrze dogaduje się z psami, znaczy nie atakuje ale raczej nie przepada za towarzystwem i to niezależnie od wielkości. Od kota już zarobiła w pyszczek ale nie było afery. Ogólnie inne zwierzęta mogą sobie być jeśli ją ignorują. Za to przepada za dziećmi ;)
Dostała biegunkę i w ogóle yej karmy nie chce jeść. Dałam jej surowe skrzydełko niedawno i ślicznie schrupała, no ja wiem że może nie powinnam jej tak mieszać ale ona NIC nie zjadła od rana mimo że proponowałam jej samą suchą później suchą zamoczoną w rosole z mięskiem - nie ruszyła.

PS. całkiem zapomniałam że przecież do Kasi jest numer podany nie do mnie, więc niewiem czy ktoś dzwonił, ale wychodzę z założenia że Dea by mi dała znać ew. przekazała do mnie numer czy coś jeśli by ktoś dzwonił ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam juz trzeci raz... słów brakuje, serce płacze, a tym bardziej, że przeciez to nie jest odosobniony przypadek:placz:
Ale najważniejsze, że mała ma juz bezpieczna przystań, a wyniki badań są zaskakująco dobre:lol:. Skoro macie problemy z jej apetytem, to może pomyślcie o BARF-ie. Karmy, na dodatek te specjalistyczne, maja mało walorów smakowych... wcale się nie dziwie, żę sunia wybrzydza. Co innego jak dostanie mięsko:cool3:, zdarzyło mi się juz odkarmić kilka zagłodzonych psiaków i nigdy nie miałam problemów przy tej diecie. Może warto spróbować?
A tymczasem w góre malutka:multi:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nikt się na razie nie odezwał w kwestii domku:shake: Ta osoba o której pisałam także nie, chyba wystraszyła się ewentualnego leczenia, ale lepiej powiedzieć wszystko, niż zabierać psa z nieudanej adopcji. [B]Szukamy dalej domku![/B] Ja mam ograniczony dostęp do kompa jeszcze przez dwa tygodnie ze względu na remont i przeprowadzkę, ale jeżeli by cokolwiek się wydarzyło w sprawie domu natychmiast zawiadomię Herspri, a w czasie świąt także Elżbietkę, u której będzie mała na święta. Jeżeli ktoś chce przesłać pieniądze na małą, proszę o pw, prześlę numer konta.

Link to comment
Share on other sites

jezeli ma domieszke charta to nalezy sie zastanowic nad osobami pragnacymi panne adoptowac.mozna ja sprawdzic idac na spacer na lince 20 m.Charty moga tez plocik w mgnienu przeskoczyc np.goniac wrobelka.
ale poniewaz psiaczka nie znam to moze dobrze by bylo sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jezeli ma domieszke charta to nalezy sie zastanowic nad osobami pragnacymi panne adoptowac.mozna ja sprawdzic idac na spacer na lince 20 m.Charty moga tez plocik w mgnienu przeskoczyc np.goniac wrobelka.
ale poniewaz psiaczka nie znam to moze dobrze by bylo sprawdzic.[/quote]
nie wiem jak ona wychodzi na spacery, u mnie postaram się sprawdzić, tylko patrząc na te skóre i kości to jeszcze potrzebuje czasu aby pokazać na co ja stać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']nie wiem jak ona wychodzi na spacery, u mnie postaram się sprawdzić, tylko patrząc na te skóre i kości to jeszcze potrzebuje czasu aby pokazać na co ja stać :lol:[/quote]

Dokładnie, najpierw niech sił nabierze :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie szczury muszą być bardziej smakowite niż Intestinal Royal Canina którego nie chce nawet powąchać :cool3:

A z nowości to mamy jutro około południa mieć odwiedziny :cool3: ale narazie ciiiii... napiszę wszystko co i jak jak już będę wiedziała.

Młoda ba biegunki i w kupach są zwierzaczki :p takie fajne glisty :roll: i ruszają się one :razz: no a ta biegunka to taka trochę z krwią :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...