Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

Family jest polecana dla suk karmiących i szczeniąt, jest więc dość energetyczna karmą.
Ma też małe granulki i nie wiem czy labek ich nie połknie.
Jeśli Twoja sunia nie rzuca się na jedzenie i nie ma problemu z nadwagą to może być ok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam jeśli twoja suczka ma 3 lata i ma problemy z nadwaga to proponuje Optiness to jest karma Lini Emotion z Lini profi polecam Solido albo jagnięcina z ryżem to jest ostatnia nowość i naprawdę jest wspaniała z lini profi. Jeśli chcesz porozmawiać o konkretach to zapraszam 606 416 456

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karol2271']Witam jeśli twoja suczka ma 3 lata i ma problemy z nadwaga to proponuje Optiness to jest karma Lini Emotion z Lini profi polecam Solido albo jagnięcina z ryżem to jest ostatnia nowość i naprawdę jest wspaniała z lini profi. Jeśli chcesz porozmawiać o konkretach to zapraszam 606 416 456[/QUOTE]

a możesz uzasadnić czemu przy nadwadze propnujesz Optiness? bedę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']a możesz uzasadnić czemu przy nadwadze propnujesz Optiness? bedę wdzięczna.[/QUOTE]

mnie też to interesuje ...bo odchudzam psa i niestety z acaną nam nie wyszło ... teraz bierzemy RC bo nie mamy wyjścia , mus coś kupić ale czekam na info o Joserze Optiness

Mój jadł Festiwala i bardzo mu smakował

Link to comment
Share on other sites

Alicja szczerze to nie wierze, ze uda Ci sie odchudzic psa na zwyklej bytowce ;) Lighty nie maja sensu (sa bardzo jalowe), josera ma co prawda malo tluszczu bo 12%, ale wet. RC sa zdecydowanie skuteczniejsze. Skad wiem? Bo probowalam odchudzic suke i na joserze i na wielu innych karmach, podajac prawie glodowe porcje zywieniowe. To ile moja suka schudla, wiesz ;) I na RC wet...Lepiej jeden worek takiej karmy niz glodzic psa na bytowce

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to że nie wiem jak poprzeliczać sobie co Ozzy miałby dostać i ile czego aby schudnąć a nie zapaść sie bardziej .... a po 2 gie u nas odpadają wszelkie kości ...może ewentualnie skrzydełka z kurczaka nic poza tym , szyje obojętnie czy kurczęcie czy indycze pan pies połyka :roll: potem jest haft ... inne odpadają bo ostatnia kośc cielęca kosztowała nas 400zł i narkoza + pobyt w klinice

Link to comment
Share on other sites

Po tygodniu karmienia suki Optinessem dostrzegam pewna analogię z odchudzajacymi - 3 duże kupy na dobę. Na Acanie zawsze są malutkie i maks 2 na dobę.
Natomiast suka przeszła na Joserę bez żadnych sensacji co mnie mile zaskoczyło. W obawie o niedobory podaję dodatkowo kwasy omaga ( sierść) i suplement kolagenowy ( stawy). Mam nadzieję, że wreszcie utrafiłam z niskobiałkową karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']U nas na acana light&fit ...qpy mega wielkie 2 razy na dobe i zielonkawe , raczej miękkie :roll:
na Joserze Festival było spoko[/QUOTE]

dwa razy na dobę to normalnie , gorzej, ze wielkie, no ale gdzieś ten wypełnacz musi się podziać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']dwa razy na dobę to normalnie , gorzej, ze wielkie, no ale gdzieś ten wypełnacz musi się podziać...[/QUOTE]

no raczej u nas nie normalnie bo Ozzy robił raz dziennie , a te nie dość że 2 X to jeszcze ilość wydalana przewyższała ilość pochłanianą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no raczej u nas nie normalnie bo Ozzy robił raz dziennie , a te nie dość że 2 X to jeszcze ilość wydalana przewyższała ilość pochłanianą ;)[/QUOTE]

no i to kolejny dowód na to , że kazdy pies inaczej reaguje i każdemy trzeba dopasować jedzenie indywidualnie, niestety metodą prób i błędów. U nas Acana ( prawie każda) sprawdza się znakomicie .
Za to doszedł nam dziś nowy objaw , dotąd niewystępujący wcale , gazy :( obawiam się, ze to po Joserze...no nic zobaczymy jak to bedzie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...