Jump to content
Dogomania

josera


alice101

Recommended Posts

  • Replies 800
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ggoska']może trafiłaś na jakiś "nieświeży" worek? sprawdzałaś termin ważności? czy karmę masz z pewnego źródła?

w naszych zasobach ( mój mąż prowadzi dystrybucję Josery) nie spotkałam worków z czymś "dziwnym", moje psy jedzą i nic im nie jest, nikt z odbiorców się nie skarżył, że coś z karmą nie tak. Napisz koniecznie jak dostaniesz nowy worek, czy jest ok. Tak z ciekawości, możesz sprawdzić termin ważności?

pozdrawiam
Gosia[/QUOTE]
no własnie nr partii ani terminu wazności juz nie sprawdzę, bo karme z worka od razu zawsze przesypuje do zamykanych pojemników, a papierowy worek poszedł razem z drewnem do kominka...
jakos nigdy do tej pory nic mi sie takiego nie zdazyło, i wychodzę z założenia ,ze nie ma mozliwości abym dostała przeterminowany worek od dystrybutora...
Do tej pory moje psy zjadły kilka wielkich worów Josery
i skoro były zadowolone, żadnych sensacji nie było-czyli ok.A tu niespodzianka -najgorzej,ze przy szczenietach.Zobaczymy co przyjdzie w nowym worku- mogłam podac dystrybutorowi jedynie nr listu przewozowego,,nr zlecenia i date nadania- tyle się ostalo, bo karma została zapakowana jeszcze w wielgasne pudło,którego mąz nie zdązył wrzucic do kominka ( czytaj "nie zdążył-nie chciało mu się " ;) Mam nadzieję ,ze na tej podstawioe jakos odszukał i ustalił z której partii wysłano mi karmę i teraz przyjdzie paczka z innej dostawy.

A tak na marginesie- czy Josera jest sprowadzana w oryginalnych opakowaniach,czy luzem a workowana w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

A no i jeszcze jedno- przeciez nawet,jeśli karma byłaby przetreminowana, to raczej granulki nie powinny byc innego kształtu,koloru i minimalnie ale jednak innej wiekości-prawda ?
te z feralnego worka sa ciemniejsze, bardziej kostropate,nie tak gładkie i ciutke mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dotarła do mnie własnie druga porcja karmy Family- tym razem jest ok- granulki jasne, okrąglutkie takie jak z poprzednich paczek (fotka 1) :)
Przyznam,ze z obawą otwierałam worek- jakby następna partia była taka sama...ale na szczęście jest ok :)
W dalszym ciagu zastanawiam się dlaczego w tamtym worku były inne granulki -hmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Dotarła do mnie własnie druga porcja karmy Family- tym razem jest ok- granulki jasne, okrąglutkie takie jak z poprzednich paczek (fotka 1) :)
Przyznam,ze z obawą otwierałam worek- jakby następna partia była taka sama...ale na szczęście jest ok :)
W dalszym ciagu zastanawiam się dlaczego w tamtym worku były inne granulki -hmm...[/QUOTE]

Może podróba, albo pomylili karmy i wsypali nie do tego worka co trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Dotarła do mnie własnie druga porcja karmy Family- tym razem jest ok- granulki jasne, okrąglutkie takie jak z poprzednich paczek (fotka 1) :)
Przyznam,ze z obawą otwierałam worek- jakby następna partia była taka sama...ale na szczęście jest ok :)
W dalszym ciagu zastanawiam się dlaczego w tamtym worku były inne granulki -hmm...[/QUOTE]

myśle że dystrybutorowi powinno zależeć na sprawdzeniu co ci posłali i powinni na swój koszt od ciebie odebrać ten feler

Link to comment
Share on other sites

Gdy pisałam do dystrybutora, wspomniałam,ze chetnie wyslę próbki karmy tej felernej i poprzedniej- do reklamacji,analizy czy cos w tym stylu.Ale nikt nie wspomniał nawet słowem o tym,albo odbiorze złej karmy- przysłali paczkę nowej i zapraszają do dalszej współpracy.Podobno nigdy nikt nic nie reklamował i jakoby ja jedna tylko miałam taka inna paczkę...
Ale co mi to w sumie by dało,jesli faktycznie są w obiegu podróbki Josery? Przeciez nikt się nie przyzna-przynajmniej tu,w Polsce. Bo sądzę ,ze jesli z podróbkami to prawda, to Niemcy o tym nie wiedza.
A karme wysypię lisom- w lesie moga smrodliwe wiaterki popuszczac sobie do woli ,hi,hi,hi :)
Obecny worek jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, my jesteśmy bardzo zadowolone z Josery (Festival). Karma jest błyskawicznie zjadana tuż po wsypaniu do misek (co najstarszej suni nie zdarzało się często), kupki i sierść (szczególnie borderki) jak najbardziej okej :) Zrobienie sosu to wywołanie euforii wśród suk, a każdy posiłek to teraz święto:evil_lol:
Często używam Josery jako smakołyków nagradzających przy szkoleniu Neny (BC), czego nigdy przy innych karmach nie robiłam, bo był to słaby motywator - przecież codziennie i tak ląduje w misce. Jedyny minus, który - w zależności od tego, w jakiej funkcji się to rozpatruje - jest też plusem, to tłustość karmy. Po sesji mam dosyć ciekawie wyglądające dłonie:razz:
Jesteśmy jak najbardziej za! Mam więc nadzieję, że nie będzie żadnych przekrętów, bo to pierwsza karma, która tak nam pasuje:cool3: I ten worek na zamek:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anetka83']dzisiaj po raz pierwszy spotkałam się z tą karmą... obok nas otworzył miły pan sklep z tą karmą (jest dystrybutorem).

Dostalismy troszkę próbek... dałam zołzom do spróbowania... i SMAKOWAŁO :)))

[B]Asti[/B]... zrobienie sosu??? o co chodzi??[/QUOTE]

nie jestem Asti ale chętnie odpowiem o co chodzi :D
karma [URL="http://www.akitigra.pl/index.php?p4,josera-emotion-festival-15kg-dla-wymagajacych-psow"]Josera Festival[/URL] może być podawana na dwa sposoby, albo na sucho, albo można ją zalać niewielką ilością letniej wody i wtedy wytwarza się sos. I podajemy psu karmę niby suchą ale w inny sposób- z sosem :D
moim bardzo smakuje

pozdrawiam
Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Dokładnie tak. Kilka chwil po zalaniu karmy wodą, tworzy się sos :) Może suki tak za tym szaleją, bo karma jest wtedy wilgotna i bardziej aromatyczna? :) Mogę zrobić foto, jeśli chcesz.[/QUOTE]

[quote name='ggoska']nie jestem Asti ale chętnie odpowiem o co chodzi :D
karma [URL="http://www.akitigra.pl/index.php?p4,josera-emotion-festival-15kg-dla-wymagajacych-psow"]Josera Festival[/URL] może być podawana na dwa sposoby, albo na sucho, albo można ją zalać niewielką ilością letniej wody i wtedy wytwarza się sos. I podajemy psu karmę niby suchą ale w inny sposób- z sosem :D
moim bardzo smakuje

pozdrawiam
Gosia[/QUOTE]

dziękuje za odpowiedz :lol:
Josera Festival rzeczywiscie im baaaarrddzzzooo smakuje (nawet Nuce która to wybredna jest za :crazyeye:)
zostało mi jeszcze troszkę wiec spróbuję im dzisiaj zrobic sosik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aaa, okej ;) Ale to w najbliższym czasie :)

Przyszedł dziś drugi worek Festivala 15 kg + gratisy: 2,3kg karmy + ogromna firmowa miska + miarka + ulotka i długopis:cool3: Zachwycam się niezmiennie, bo cena nie jest straszna (powiedzmy, że biorąc pod uwagę, że 17,3kg karmy kosztuje 152zł), a efekty świetne:multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]Asti [/B]a gdzie zamawiasz, że takie gratisy masz przy takiej dobrej cenie.[/QUOTE]

Na Allegro :) Po wpisaniu "josera" w wyszukiwarce, wyświetla się naprawdę sporo korzystnych ofert z różnymi gratisami (od firmowych zabawek, przez miski na stelażu, po nóż z napisem "Josera":evil_lol:)

Ja już drugi raz zamawiałam u tej pani
[url]http://allegro.pl/item942546033_josera_festival15kg_2kg_0_3kg_miarka_miska_kurier.html[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam Wam bezpośredni kontakt z dystrybutorem regionalnym w Waszego rejonu. Źródło karmy pewne, warunki dostawy również z reguły bardziej dogodne niż przy dostawie przez kuriera. Stały klient może liczyć na różnego rodzaju promocje. Josera stosuje również specjalne ceny dla hodowli. Tego nie uzyskacie na allegro. Kontakt do dystrybutora z Wrocławia tel. 505 142 167, [url]www.akitigra.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...