Jump to content
Dogomania

REKIŃĆZYK z Orzechowiec- w swoim nowym domu!!!!


albiemu

Recommended Posts

[B]Cześć!!
Dawno mnie nie było na Dogo...
Itskie, nie śmiałam Cię prosić, ale rzeczywiście byłoby dobrze zajrzeć do Rekinka. Wieści nie mam, i nie dzwoniłam to nowej Pani. Ale, jak znalazłabyś czas, aby zobaczyć naszego pupila, to SUUPER! Masz jeszcze tel do Pani?? [/B]My tu nic nie wiemy o nim :(

[SIZE=1]
Mru, przegięłaś na n-k?? Załóż nowy profil, podaj inny inny e-mail. Zrób to, bo trafiasz do bardzo wielu osób. A ktoś Ci zrobił "przysługę"[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jak mi imageshack zablokował zdjęcia, to napisałam do nich, zeby napisali,z jakiego powodu blokują. przeprosili i odblokowali. może n-k niech uzasadni, które zdjęcia i w którym miejscu sa ddrastyczne? przy okazji - mru, dzieki z ażyczenia, nie wiedziałam, co to za zablokowany zbrodzień mi wysłał, a jak się połapałam (nie kumma jeszcze n-k do końca), to już chamsko zapomniałam, zeby ci podziękować :shake:

Link to comment
Share on other sites

Telefonu nie wykasowałam, to powinnam mieć, kupię jakieś piłki, albo zaproszę to dziecko (córkę) z Rekinem na spacer, albo do nas na agility -no jakiś dobry pretekst wymyślę, O, wiem, ksernę jakieś fajne książki o wychowaniu psów (chyba sie wszyscy zgadzamy, ze Mrzewińska będzie dobra?) i im zawiozę
z tym, że zacznę się umawiać za pod koniec tygodnia, bo na razie to jestem błłłeee zarobiona i padnięta dokumentnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']zaproszę to dziecko (córkę) z Rekinem ... do nas na agility - no jakiś dobry pretekst wymyślę, O, wiem, ksernę jakieś fajne książki o wychowaniu psów (chyba sie wszyscy zgadzamy, ze Mrzewińska będzie dobra?) i im zawiozę[/quote]

wow :D ale fajnie, mnie też zaproś!
miałam ze swoim "jagiem" robić, ale na razie uczymy się posłuszeństwa ;) i aportowania :razz:
no a teraz mam jeszcze na głowie jakieś ni to pies, ni to mysz, gryzoń jakiś ale je mięso... śpi w dzień, w nocy tańczy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']wow :D ale fajnie, mnie też zaproś!
miałam ze swoim "jagiem" robić, ale na razie uczymy się posłuszeństwa ;) i aportowania :razz:[/quote]

No to chodź, włąśnie ejstem w W-wa, spotkanko na Polach Mokotowskich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']No, tak my tu spimy, a Itske rozbija sie po Warszawie:placz:[/quote]
Itske się nie rozbija - tylko kończyła studia podyplomowe to raz, a teraz ma zapalenie krtani i charczy:shake: to dwa.
jak się wycharczy to pojedzie - prezenciki dla Rekina już ma:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Belula'][B]O kurczę blade!! Przegapiłam! [/B]

[COLOR=red][B]Itskie, byłaś w Wawie, a ja spałam. Szlag![/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]Dałabym Ci prezenty dla Rekinka!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I ksiązkę też!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Będziesz jeszcze??[/COLOR][/B][/quote]

Bylam, byłam i wrociłam, a wątek tez przegapilam (sie mi rymnęło), bo teraz z warszawy mój TZ przyjechal, toby wziął, teraz będę 27 - 28. 06

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...