Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']słuchajcie "u tomasza" w niechorzu (wspaniałe warunki byliśmy tam 2 lata temu 30m od morza) jest wolny pokoj 2 osobowy po mnie i po moich psach niestety nie damy jednak rady pojechac w tym roku (kwestia finansowa) przyjmują bez zadnego problemu z psami a ja mam dwa wielkoludy wiec polecam ja mialam pokoj zarezerwowany od 1 do 12 sierpnia moze ktos chce skorzystac (pokoj nr 26 z duzym tarasem)[/quote]

Dzięki namiarom Daruni jadę do Niechorza z moimi psiakami do Pana Tomasza :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[URL]http://www.utomasza.maxmedia.pl/[/URL]
Będę od 13 sierpnia do 19 sierpnia :) jakby co zapraszam do odwiedzin :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']słuchajcie "u tomasza" w niechorzu (wspaniałe warunki byliśmy tam 2 lata temu 30m od morza) jest wolny pokoj 2 osobowy po mnie i po moich psach niestety nie damy jednak rady pojechac w tym roku (kwestia finansowa) przyjmują bez zadnego problemu z psami a ja mam dwa wielkoludy wiec polecam ja mialam pokoj zarezerwowany od 1 do 12 sierpnia moze ktos chce skorzystac (pokoj nr 26 z duzym tarasem)[/quote]

darunia a w tym Niechorzu to z psem na plażę normalnie można wejść?
A te kwatery u tego gościa to w jakiej cenie?

Gdybym wiedziała, że są takie problemy z kawterami nad naszym morzem to przygotowałabym suczysko na wyjazd za granicę.
Najbardziej zależy mi na domku kempingowym ,ale są same 4 i więcej osobowe. A ja potrzebuje dla dwóch osób+pies. No i ceny niektórzy to mają z kosmosu! Niektorzy piszą, że z psem owszem można a jak sie dowiadują, że to owczarek niemiecki to już nie mozna bo za duży. Albo jest tak, że z psem można, ale na plażę już nie można. Przecież nie będę psa w domu trzymała do wieczora, albo chodziła po jakiejś mieścinie bez celu.Tak to ja mogę weekend spędzić a nie wakacje.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Jutro jedziemy z moimi dwoma yoreczkami do Kolobrzegu
[url]http://www.halina.nadbaltykiem.pl/[/url]

Pierwszy raz jade do tego domku,ale w Kolobrzegu juz bylam jak mialam 1 yorka i byl zakaz z psami.
Troszke sie martwie jak to bedzie tym razem:roll:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mi-la']darunia a w tym Niechorzu to z psem na plażę normalnie można wejść?
A te kwatery u tego gościa to w jakiej cenie?
[/quote]

Dowiadywałam się jak to jest a więc niby nie mozna wchodzić z psami na strzeżoną ale z tego co wiem to ludzie idą sobie na nie strzeżoną :cool3: wiadomo że trzeba po psie sprzątać i czasami się nasłucham opinii innych że z psem właże na plaże ale co tam już się przyzwyczaiłam . Ja mam też nocleg "U Tomasza" dwupokojowy nocleg kosztuje mnie 100 PLN
Na pewno zakaz jest w całym Trójmieście.

Warto wejsć na tą stronę / [URL]http://www.psyimy.pl/wakacje_z_psem/[/URL]

Na pewno z psami można wchodzić do Międzywodzia :) byłam tam wiele razy z psiakami :)

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam z psem na plaży strzeżonej w Jastarni i Helu. Też był zakaz wprowadzania psów, ale i tak wchodziliśmy. :evil_lol:
Ale szliszmy brzeżkiem przy wydmach, żeby nikomu nie przeszkadzać, a nie środkiem plaży przeciskając się między kocami. Ogrodziliśmy się parawanem i praktycznie nie było widać, że pies jest.
Najważniejsze, żeby pies nie latał między ludźmi, to nikt nie zwróci uwagi.
A wieczorkiem to już trochę psiaków biegało po plaży. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Dowiadywałam się jak to jest a więc niby nie mozna wchodzić z psami na strzeżoną ale z tego co wiem to ludzie idą sobie na nie strzeżoną :cool3: wiadomo że trzeba po psie sprzątać i czasami się nasłucham opinii innych że z psem właże na plaże ale co tam już się przyzwyczaiłam . Ja mam też nocleg "U Tomasza" dwupokojowy nocleg kosztuje mnie 100 PLN
Na pewno zakaz jest w całym Trójmieście.

Warto wejsć na tą stronę / [URL]http://www.psyimy.pl/wakacje_z_psem/[/URL]

Na pewno z psami można wchodzić do Międzywodzia :) byłam tam wiele razy z psiakami :)[/quote]


Weszłam na podana przez Ciebie stronę i podzwoniłam w kilka miejsc-bo nagle się okazało, że mam urlop-na ostatnia chwilę-uch...:angryy:, ale niby napisane, że akceptacja zwierzat domowych ale niestety...nikt nie zgodził się w np Darłówku na psa:( Troche sciemniają!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Weszłam na podana przez Ciebie stronę i podzwoniłam w kilka miejsc-bo nagle się okazało, że mam urlop-na ostatnia chwilę-uch...:angryy:, ale niby napisane, że akceptacja zwierzat domowych ale niestety...nikt nie zgodził się w np Darłówku na psa:( Troche sciemniają![/quote]
tez to zauwazylam.....zawsze znajda jakas wymowke zeby nie przyjac z psem:angryy:
dlatego nawet jak napisane jak byk ze zwierzeta mile widziane to trzeba obiecywac cuda zeby z psem przyjeli. Bo to zeby nie przeszkadzal innym gosciom, zeby nie brudzil na posesji, zeby nie szczekal, zeby cos tam.... Moze powinien jeszcze umiec latac:shake::roll:?

Link to comment
Share on other sites

Mnie się udało dzisiaj rano:-o:-o:-o zarezerwować kemping w Darłówku i z psem:D:D:D:D od 20 lipca do 30 lipca;)

40zł doba od osoby-pies nic-własna łazienka, prysznic, umywalka, lodówka, tv-i co wazne, własna weranda!!!!psiak se może leżeć i luzik:)

Pani zgodziła sie na psa-powiedziała, że kocha psy:multi:już ją lubię;)

Jak bedzie fajnie-dam Wam namiary-moja siostra była tam w zeszłym roku i ponoć było super!!

Ponoc na plaże nie wolno z psem bo tłumy i plaża strzeżona-ale ja sobie juz znajde taką, że wejdę z psem;)

Gdybym wiedziała wczesniej, pojechałabym do Chałup, jak w zeszłym roku a tak to juz trudno-mam nadzieję, że bedzie fajnie;)

Link to comment
Share on other sites

Też sie ciekawie przedstawia ja dopiero przełom sierpnia-września planuję wyjazd dlatego będę zaglądać może ktoś sie podzieli adresami
Ostatnio byłam w Ostrowie i tam dużo przyjezdnych było z psami spróbuję się zorientować u tych ludzi gdzie byliśmy, czy można z psami ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Planuję jechać na wystawę do Sopotu i szukam jakiejś taniej kwatery niedaleko miejsca wystawy. Czy znacie coś dobrego, gdzie przyjmą chętnie osoby z psem?[/quote]
Tanio prawdopodobnie nie jest, ale w zeszłym roku na pewno tam nie było problemu noclegu z psami: [URL]http://www.mariasopot.com/[/URL] Kwatera jest blisko kolejki SKM (Szybka Kolej Miejska) - stacja Sopot Kamienny Potok. Zamiast jechać samochodem na wystawę można jechać kolejką - 2 przystanki i wysiąść na stacji Sopot Wyścigi. Odległość do wejścia na wystawę - to wejście i zejście po schodach z wiaduktu. Tylko obawiam się, że cena może być porażająca ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Tanio prawdopodobnie nie jest, ale w zeszłym roku na pewno tam nie było problemu noclegu z psami: [URL]http://www.mariasopot.com/[/URL] Kwatera jest blisko kolejki SKM (Szybka Kolej Miejska) - stacja Sopot Kamienny Potok. Zamiast jechać samochodem na wystawę można jechać kolejką - 2 przystanki i wysiąść na stacji Sopot Wyścigi. Odległość do wejścia na wystawę - to wejście i zejście po schodach z wiaduktu. Tylko obawiam się, że cena może być porażająca ...[/quote]
Dzięki za pomoc, ale kwatera już znaleziona, też w Kamiennym Potoku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Aleb - jeśli będziecie blisko kolejki SKM naprawdę szczerze polecam jazdę pociągiem. Tu jest rozkład jazdy: [URL]http://skm.trojmiasto.pl/[/URL] - zaznaczacie z lewej strony stację, z której będziecie jechać a z prawej: Sopot Wyścigi. Potem odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Mnie się udało dzisiaj rano:-o:-o:-o zarezerwować kemping w Darłówku i z psem:D:D:D:D od 20 lipca do 30 lipca;)

40zł doba od osoby-pies nic-własna łazienka, prysznic, umywalka, lodówka, tv-i co wazne, własna weranda!!!!psiak se może leżeć i luzik:)

Pani zgodziła sie na psa-powiedziała, że kocha psy:multi:już ją lubię;)

Jak bedzie fajnie-dam Wam namiary-moja siostra była tam w zeszłym roku i ponoć było super!!

Ponoc na plaże nie wolno z psem bo tłumy i plaża strzeżona-ale ja sobie juz znajde taką, że wejdę z psem;)

Gdybym wiedziała wczesniej, pojechałabym do Chałup, jak w zeszłym roku a tak to juz trudno-mam nadzieję, że bedzie fajnie;)[/quote]

A mają jeszcze wolne miejsca???:cool3::cool3: My tez chcemy gdzies nad morze pojechac z naszym pupilem ale nie moge znalesc nic ciekawego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Też sie ciekawie przedstawia ja dopiero przełom sierpnia-września planuję wyjazd dlatego będę zaglądać może ktoś sie podzieli adresami
Ostatnio byłam w Ostrowie i tam dużo przyjezdnych było z psami spróbuję się zorientować u tych ludzi gdzie byliśmy, czy można z psami ???[/quote]

Ja właśnie mam jechać do Ostrowa, ale w sumie prócz tego, że na kawterę można z psem, nie wiem nic. Czy pytając swoich znajomych możesz się tez dowiedzieć jak wygląda kwestia plaży? Tzn czy spokojnie mozna tam z psem wejść, pobiegać, popływać?

Link to comment
Share on other sites

[B]Witajcie ! :)
Iż mieszkam nad morzem, chciałam zaproponować osobą szukającym wypoczynku nad morzem z psem, urlop w Międzyzdrojach (Uwaga - Nie dać nocleg tylko polecić Międzyzdroje na Urlop z Psem ;)). Za Kutrami jest Psia Plaża gdzie jak sama nazwa mówi można bez problemu pochodzić z psem. Jest dużo innych atrakcji ! Promenada i Molo. Tani dojazd do Świnoujścia (Niestety do mojej wioski tylko bez psa chyba, że piechotą gdyż kursuje tylko PKS, a on niestety piesków nie zabiera). Więc serdecznie zapraszam!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mi-la']Ja właśnie mam jechać do Ostrowa, ale w sumie prócz tego, że na kawterę można z psem, nie wiem nic. Czy pytając swoich znajomych możesz się tez dowiedzieć jak wygląda kwestia plaży? Tzn czy spokojnie mozna tam z psem wejść, pobiegać, popływać?[/quote]

Ja byłam w czerwcu więc nie było tak tłoczno i wieczorami pieski spacerowały po plaży ,w ciągu dnia raczej swobodnie nie biegały tylko smyczka .
W sezonie już więcej ludzi ale jak pies nie będzie biegał myślę że nie ma problemu .
Tak się jeszcze zastanawiam ,ale przy głównym wejściu chyba jest zakaz wprowadzania psów .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Aleb - jeśli będziecie blisko kolejki SKM naprawdę szczerze polecam jazdę pociągiem. Tu jest rozkład jazdy: [URL]http://skm.trojmiasto.pl/[/URL] - zaznaczacie z lewej strony stację, z której będziecie jechać a z prawej: Sopot Wyścigi. Potem odwrotnie.[/quote]
Dziękuję bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...