Jump to content
Dogomania

Który belg podoba Ci się najbardziej


martan

Który belg Wam się najbardziej podoba  

825 members have voted

  1. 1. Który belg Wam się najbardziej podoba



Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

a czy to przypadkiem nie holender? :) ostatnio nawet takiego spotkalam na ulicy, myslalam wlasnie ze cos z malinois ma wspolnego, ale okazalo sie ze to owczarek holenderski. ale ze widzialam tylko jednego zywego to jeszcze nie potrafie rozrozniac ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zelek']a czy to przypadkiem nie holender? :) ostatnio nawet takiego spotkalam na ulicy, myslalam wlasnie ze cos z malinois ma wspolnego, ale okazalo sie ze to owczarek holenderski. ale ze widzialam tylko jednego zywego to jeszcze nie potrafie rozrozniac ;)[/quote]A gdzie spotkałaś OHa na ulicy? :o Czyżby w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

tak, w krakowie :) i podobno to szczeniak z mieszanki z malinois, gdzies w sieci znalazlam info o takim kryciu, z mysla o pracy. jak go spotkalam, pies nie byl z wlascicielem wiec duzo sie nie dowiedzialam, ale chyba mieszka gdzies blisko mnie wiec mam nadzieje na to, ze jeszcze ich zlapie i podpytam po kim dokladnie jest i co bedzie robil :) ale wyglad ma holendra, taki ciemny nakrapiany. strasznie fajny psiak, chetnie bym popatrzyla jak pracuje :)

Link to comment
Share on other sites

tak, w krakowie :) i podobno to szczeniak z mieszanki z malinois, gdzies w sieci znalazlam info o takim kryciu, z mysla o pracy. jak go spotkalam, pies nie byl z wlascicielem wiec duzo sie nie dowiedzialam, ale chyba mieszka gdzies blisko mnie wiec mam nadzieje na to, ze jeszcze ich zlapie i podpytam po kim dokladnie jest i co bedzie robil :) ale wyglad ma holendra, taki ciemny nakrapiany. strasznie fajny psiak, chetnie bym popatrzyla jak pracuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Punkt dla gronka, ale to był trudny wybór ;)
Czarne malinois, dobrze wiedzieć, że takie są.
Hmm, znowu pojawia się motyw owczarka holenderskiego w Krakowie, ciekawe czy to są dwa różne, czy jeden i ten sam... Ale ten, którego ja widziałam, to niby rodowodowy, więc wygląda na to że jednak dwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...