Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

[quote name='Cyraneczka']A wyjrzyj przez okno, ciekawe, czy śnieg zobaczysz :)[/quote]Sorry, ale ja chyba mam zwidy, widzę mnówstwo śniegu:eviltong: To chyba grudniowy nr, nieprawdaż?

Moim zdaniem najlepszym artykułem w tym nr jest ten o bernardynach i sznaucerach :D Chociaż nie znam się zbytnio na tych rasach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nera-']Wyslalam smska światecznego bo chcialabym wygrać zestaw szkoleniowy na DVD :diabloti:[/quote]

Ta płyta jest też dostępna dla prenumeratorów z tego numeru. A z konkursu świątecznego najbardziej podobają mi się wycieraczki i posłanka dla psiaków. Chociaż i tak najfajniejsze były torebki z konkursu urodzinowego :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Ta płyta jest też dostępna dla prenumeratorów z tego numeru. A z konkursu świątecznego najbardziej podobają mi się wycieraczki i posłanka dla psiaków. Chociaż i tak najfajniejsze były torebki z konkursu urodzinowego :razz:[/quote]

Nie nie my prenumerować niebedziemy- gazetke tylko od czasu do czasu kupujemy ;) PIES prenumerujemy jedynie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@dzi@']Co do tej pory wygraliście w konkursach PP? Czy bierzecie udział w konkursie "Świąteczny Skarbiec"? Na co polujecie?
[/quote]Ja wcześniej wysyłałam tyle SMSów, na ile mnie było stać [czyt.ile miałam kasy na koncie], ale dotąd nic nie wygrałam, więc tym razem wysłałam tylko jeden SMS (a właściwie dwa, bo trzeba na jeszcze jedno pytanie odpowiedzieć ;)). A jak ktoś ciekawy to wysłałam na posłanko, bo resztę nagród albo można z łatwością kupić, albo po prostu mnie nie interesują a ta 'kanapka' mi się b.podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Nie nie my prenumerować niebedziemy- gazetke tylko od czasu do czasu kupujemy ;) PIES prenumerujemy jedynie :diabloti:[/quote]

O proszę, a ja się zastanawiałam kto czyta gazetę PIES :evil_lol: Przejrzałam kilka razy i zawsze po prostu mnie odrzucało... No ale ja nigdy nie angażowałam się w wystawy i od gazety oczekuję raczej rozrywki, miłego spędzenia czasu, a z PSEM jakoś mi nie po drodze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']O proszę, a ja się zastanawiałam kto czyta gazetę PIES :evil_lol: Przejrzałam kilka razy i zawsze po prostu mnie odrzucało... No ale ja nigdy nie angażowałam się w wystawy i od gazety oczekuję raczej rozrywki, miłego spędzenia czasu, a z PSEM jakoś mi nie po drodze :evil_lol:[/quote]

Ja takie gazetki jak PP czy MP kupuje na zimowe wieczory a raczej na jeden wieczor tak szybko czytam a w PIES wglębiam sie dluzszy czas, analizuje itp. glownie wystawy, opisy ras itp. :evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Pies to przynajmniej dla mnie gazeta fachowa pisana pzez kynologow.A Mp i PP to takie "Claudie"Kolorowe,podstawowe wiadomosci sa,cos tam o szkoleniu,cos o zdrowiu.[/quote]

No to ja się z Tobą nie zgodzę, bo w PP artykuły są pisane również przez znanych kynologów;
[B]Anna i Mirosław Redliccy[/B] - od wielu lat hodowcy welsh corgi (przydomek Lisiura), oboje są sędziami kynologicznymi.
[B]Janina Staniszewska-Borkowska[/B] - od wielu lat hoduje pomeraniany (kiedyś również afgany) - przydomek Kontrapunkt, również sędzia kynologiczny
[B]Dominika Borkowska-Bąkała[/B] - hoduje podenco portugalskie, lekarz weterynarii
[B]Małgorzata Szmurło[/B] - od wielu lat hoduje charty polskie (odtworzyła tą rasę), przydomek Celerrimus, również sędzia kynologiczny.
Czasem jeszcze sporadycznie piszą inni hodowcy, ale raczej nie etatowo.

W MP to nie wiem kto z autorów jest hodowcą.

Tak więc nie tylko w PSIE pracują kynolodzy! Wydaje mi się, że w każdym kynologicznym piśmie pracują kynolodzy, tylko wiedza w PP i MP jest przekazana bardziej przystępnie.

Ja też czytam PSA i mam aktualny numer, ale powiem szczerze, ze takie artykuły jak opis charta TAZY na bite 11 stron z jedynie kilkoma maleńkimi zdjeciami nie przemawia do mnie. Kto taką blachę przeczyta???? Ja głównie w PSIE przeglądam wystawy i wyniki oraz ciekawostki ze świata i czasem nowości weterynaryjne. A o rasach to właśnie wolę sobie poczytać w PP czy MP :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']
Tak więc nie tylko w PSIE pracują kynolodzy! Wydaje mi się, że w każdym kynologicznym piśmie pracują kynolodzy, tylko wiedza w PP i MP jest przekazana bardziej przystępnie.
[/QUOTE]

Przeciętny właściciel psa niewystawowego, niezainteresowany światem hodowli w PSIE nie znajdzie prawie nic dla siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Przeciętny właściciel psa niewystawowego, niezainteresowany światem hodowli w PSIE nie znajdzie prawie nic dla siebie...[/quote]

Ja to nawet w PP nie znajduje za dużo dla siebie :D Dla mnie za dużo tam piszą o rasach ale za to lubię czytać ostry dyżur. W tym numerze fajny jest temat miesiąca ale napisali tam, że w schroniskach są brzydkie kundelki :-o Nie wiem jak Wy ale ja nigdy w życiu nie widziałam brzydkiego psa. Cóż mogę zaprosić tą panią do azylu niech mi tam pokaże chociaż jednego brzydkiego kundelka. Jeśli chodzi o kalendarz to podobają mi się w nim tylko zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ale przecież nie o to chodzi. Tekst o brzydkich psach jest napisany w ramce o Deście, jestem osobiście bardzo zaangażowana w adopcję tego trójłapka i nie widzę tam nic złego. W następnym zdaniu przecież jest napisane, że prawdziwe piękno każdego psa tak naprawdę widac w oczach opiekuna, który go kocha. I przeciez wydźwięk artykułu tez jest bardzo pozytywny. A psiaki ze schroniska sa brzydkie, ale w takim ciepłym tego słowa znaczeniu, są to brzydactwa kochane... :loveu:
Naprawde nie wydziwiałabym, ja się ciesze, że udało się w PP zamieścić taki długi artykuł o pokochaniu psa, również schroniskowego (albo przede wszystkim schroniskowego) :razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale powiem szczerze, ze takie artykuły jak opis charta TAZY na bite 11 stron z jedynie kilkoma maleńkimi zdjeciami nie przemawia do mnie. Kto taką blachę przeczyta???? [/QUOTE]
miłośnik rasy ! ktoś zainteresowany posiadaniem takowego, ktoś kochający w ogóle charty jako grupę przeczyta.
Ja niezainteresowana chartami ominęłabym taki artykuł, ale gdyby napisali 11 stron o sznaucerze olbrzymie to przeczytam z wypiekami na twarzy :lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:[quote name='eria']miłośnik rasy ! ktoś zainteresowany posiadaniem takowego, ktoś kochający w ogóle charty jako grupę przeczyta.
Ja niezainteresowana chartami ominęłabym taki artykuł, ale gdyby napisali 11 stron o sznaucerze olbrzymie to przeczytam z wypiekami na twarzy :lol:[/quote]
:evil_lol:ja przeczytalam z ciekawosci bo pierwszy raz o tej rasie slyszlam:eviltong:
Haha:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']:evil_lol:
:evil_lol:ja przeczytalam z ciekawosci bo pierwszy raz o tej rasie slyszlam:eviltong:
Haha:lol:[/quote]Ja też przeczytałam, też z niewiedzy, ale takiej, że wiedziałam, iż taka rasa istnieje - i że jest to chart, tyle wiedziałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...