Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Jaka cisza ostatnio na dogo... We wszystkich tematach, chyba ludzie przerzucili się na facebooka :D

To ja tylko przypomnę, że dziś jest lutowy PP w sprzedaży :-).

Jest kilka nowości i ciekawostek, m.in. opis typów OWCZARKA SZKOCKIEGO - bardzo ciekawy.
Dawno nie opisywane rasy: CHART AFGAŃSKI, BORDER TERRIER i PEKIŃCZYK.

Temat miesiąca o LUDZIACH Z PASJĄ MASZERSKĄ, oczywiście moje klimaty :-)

Fajny "walentynkowy" materiał o ludziach, których połączyła miłość dzięki psom.

Reszta tematów też zapowiada się interesująco ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[IMG]http://www.pies.pl/cms_a/upload/image/aktualny_numer/okladka0311.jpg[/IMG]

Jest już nowy "Przyjaciel Pies". Moim zdaniem jedna z najładniejszych okładek ostatniego czasu :) W środku fajny wywiad z Karen Pryor, specjalistką od klikerów. Temat miesiąca o międzygatunkowych przyjaźniach, m.in. psa ze słoniem :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Dawno nie opisywane rasy: CHART AFGAŃSKI, BORDER TERRIER i PEKIŃCZYK.

[/QUOTE]Tak, wartościowych artykułów o pekińczykach, zwłaszcza w Polsce, to ze świecą szukać.:shake:
Podoba mi się też nowy cykl, w którym opisywane są różnice między poszczególnymi liniami w różnych rasach (na pierwszy ogień poszedł Owczarek szkocki Collie).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

O tak, tak ostatni numer bardzo mi przypadł go gustu, ten temat o przyjaźniach pomiędzy zwierzętami.. Aż się ciepło na serduszku robi :D No i okładka piękna, aż sobie tego Beagle z plakatu powiesiłam na ścianie, tak mi pasował :) Żałują,że jakoś w zamieszaniu w związku z egzaminami przegapiłam ostatni numer w związku z tematem zaprzęgów... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Macie już nowego PP?

W kwietniowym numerze są fajne rasy, a w majowym zapowiadają się jeszcze fajniejsze :-)

W skrócie w aktualnym:
[B]RASY: [/B]chow-chow, dog argentyński, mały munsterlander i w typach hawańczyk
[B]Temat miesiąca: [/B]Kontrowersyjny impuls (co myślicie na ten temat?)
[B]Prawo: [/B]Sprzątanie po psach - fajny nowy dział
[B]Pomysł na życie: [/B]piegowate szczęście (o dziewczynie, która ma wystawowe setery angielskie i wciągnęła się w wystawy)
[B]Zdrowie: [/B]Niekonwencjonalne metody leczenia (ciekawy artykuł o akupunkturze, homeopatii i innych tego typu metodach)
[B]Fotoszkoła:[/B] O pogodzie do fotografowania

Jeszcze inne fajne teksty, już nie będę wymieniać... Myślę, że to całkiem ciekawy numer, polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Mnie ostatnio mile zaskakuje ta gazeta :) widać stara się o czytelnika i pozyskuje nowe tematy. Mi to bardzo się podoba :) wiadomo nie wszystkie artykuły mi się podobają, ale dla każdego coś innego i można znaleźć coś dla siebie :)[/QUOTE]

To prawda. Duży plus dla gazety. Tematy są ciekawe. W Przyjacielu z kwietnia znalazłam super artykuł o alternatywnych metodach leczenia psów i przyznaję, że dość mocno mnie zaintrygował. Autorzy opisują nie tylko homeopatię, ale i akupunkturę. Wygląda to bardzo rozsądnie. Wypowiadają się osoby, których psiaki odzyskały w ten sposób zdrowie (a choroby miały być ponoć nieuleczalne). Na szczęście moja sunia jest zdrowa i nie musimy się póki co leczyć, ale dobrze wiedzieć, że nie tylko antybiotyki są na tym świecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']Hmmm... A która gazeta Waszym zdaniem jest lepsza, ciekawsza MP czy PP?
Ja do tej pory kupowałam tylko MP no i jakieś 2 razy PP i zauważyłam, że MP się tak trochę "popsuł"...[/QUOTE]

Coś jest na rzeczy... PP jest bardziej przejrzysty, taki uporządkowany. Mnie się podoba bardziej tematycznie. Ale dla każdego coś miłego na rynku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kiniaaa']W konkursie "w poszukiwaniu wiosny" bierze udział mój Antoś :)
Bardzo proszę wszystkich o głosy :lol:[/QUOTE]

Coś słabo mu idzie. Podrzucam [URL="http://www.pies.pl/index.php?strona=konkurs_foto&sonda=40&glos=3"]LINK [/URL]do strony. Może więcej osób zagłosuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ja głosuję kilka razy dziennie, ale zauważyłam, że jak zagłosuję w konkursie foto, to już nie mogę zagłosować w rasie na życzenie i odwrotnie. Ale po jakimś czasie (po godzinie albo dłuższym), znowu wracają klawisze do głosowania. Sprawdź sobie w różnym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...