Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='grrrond']Słuchajcie normalnie jestem zbulwersowana. Czytam sobie dzisiaj razem z przyjaciółką PP w szkole i doszłam do klubu miłosników zwierząt. Zazwyczaj tego nie czytam, ale tym razem już z tych szkolnnych nudów przeczytałam i aż się wzburzyłam. Otóż, w jednym z listów jest taka treść:

"(...)Moją ulubioną rasą jest chihuahua i bardzo chciałabym ją mieć. W domu mam już psa, który wabi się Nuka. [COLOR=purple]Niespecjalnie go lubię, bo jest kundelkiem[/COLOR](...)"

w tym momencie zwątpiłam. Rozumiem, że autorką jest 11letnia dziewczynka, ale to i tak na mnie jakoś negatywnie podziałało. Stwierdziłam, że napisze do niej list, ale nie o tym, że chcę podłączyć się do klubu lub korespondencji, tylko żeby zrozumiała, że nie powinna tak stawiać sprawy... szkoda mi tego kundelka...[/quote]
wczoraj zabrałam się za dokładne przejrzenie gazetki, ten list mnie tak zbulwersował ;/ jak można nie lubić psa bo jest kundlekiem :mad: pp powinno zareagować i nie umieszczać takiego listu:angryy:
dziecko ma 11 lat ale czy matka nie powinna przeczytać co tam nabazgrało?czy kundelek jest gorszy nie? ja też zamierzam do niej napisać bo jak taka wielka liczba osób jej przemówi to może następnym razem pomyśli zaczym cokolwiek napisze....

a co do tego konkursu to jakie te pytania są? jakieś dotyczące psów czy gazetki? zastanawiam się nad wysłaniem ale nie wiem czy będę znała odp jeśli będzię dotyczyło pp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']wczoraj zabrałam się za dokładne przejrzenie gazetki, ten list mnie tak zbulwersował ;/ jak można nie lubić psa bo jest kundlekiem :mad: pp powinno zareagować i nie umieszczać takiego listu:angryy:
dziecko ma 11 lat ale czy matka nie powinna przeczytać co tam nabazgrało?czy kundelek jest gorszy nie? ja też zamierzam do niej napisać bo jak taka wielka liczba osób jej przemówi to może następnym razem pomyśli zaczym cokolwiek napisze....

a co do tego konkursu to jakie te pytania są? jakieś dotyczące psów czy gazetki? zastanawiam się nad wysłaniem ale nie wiem czy będę znała odp jeśli będzię dotyczyło pp[/quote]


A ja tak sobie myślę, że PP specjalnie zamieściło ten list, właśnie po to, żeby dużo osób zareagowało i napisało do adresatki. Bo jakby nie wydrukowali tego listu, to nikt by nie wiedział, że są takie dzieci niepoważne.

Co do konkursu, to napewno będziesz znała odpowiedź ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']A ja tak sobie myślę, że PP specjalnie zamieściło ten list, właśnie po to, żeby dużo osób zareagowało i napisało do adresatki. Bo jakby nie wydrukowali tego listu, to nikt by nie wiedział, że są takie dzieci niepoważne.

Co do konkursu, to napewno będziesz znała odpowiedź ;-)[/quote]

możliwe właśnie ze też i specjalnie zamieścili żeby psiarze zareagowali :)

ja myśle że sobie poradze z psią wiedzą nie będzie aż takiego problemu jedynie się boje że dadzą jakieś z "życia" czasopisma a ja nie zawsze kupuje ale jakoś dam rade :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']możliwe właśnie ze też i specjalnie zamieścili żeby psiarze zareagowali :)

ja myśle że sobie poradze z psią wiedzą nie będzie aż takiego problemu jedynie się boje że dadzą jakieś z "życia" czasopisma a ja nie zawsze kupuje ale jakoś dam rade :cool3:[/quote]


spokojnie, pytanie jest najbanalniejsze z banalnych :p w sumie latwe do przewidzenia.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też zbulwersował list od jakiegoś dziecka, które nie lubi swojego psa, bo jest kundelkiem... Jak to przeczytałam, zamurowało mnie. PP nie powinno drukować takich listów, przecież to nie poważne! :angryy::-(

A co do samych artykułów, to jak zwykle są ciekawe, bardzo ciekawe. Zdziwiło mnie trochę, że w artykule o yorkomaniakach nie skrytykowano kupowania psiakom wymyślnych strojów, jak choćby sukni ślubnych. Ale potraktowałam to z przymróżneniem oka. Najważniejsze nie szkodzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']opowiedzcie mi co jest bo mysle kupić, ale nie jestem jeszcze pewna :)[/quote]

Fajny artykuł o agility - dosyć obszerny; reportaż o wilkach w Polsce; temat miesiąca o psach w pracy, tzn. o chodzeniu do pracy w biurze, czy gdzieś tam ze swoim psem;kontrasty: beagle i sznaucer - bardzo fajnie opisane ;)
rasy - labrador i bouvier des Flandres i nowy konkurs foto. Można w internecie głosować na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...