Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']TA ciotka ma cały tydzień zajob, mówiąc brzydko, w pracy taki, że ledwo dycha... :shake:[/quote]

Oj, ja też... Zwłaszcza przy tych upałach, ciężko w robocie wysiedzieć - łączę się w bólu ;) Itiego, proszę, wymiziajcie ode mnie, tak bym chciała osobiście, ale mi ręka od Lublina do Wrocka nie sięga, wiec liczę na Waszą pomoc :p A jak bym chciała zdjęcie jakies nowe zobaczych Uchola...ech, rozmarzyłam się

Diuno, jak zajrzysz na dogo, to daj znać, jak tam z opłatą dla Ulv za lipiec, ok?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aresik']Mozesz przyjechac, tu hoteli troszke jest ;)
Tam kolo Lublina sa czyste jeziora ?:>[/quote]

aresik, mam rozumieć, że mi polecasz hotel u Ulv? :lol:
Jeżeli chodzi o wodę, to mamy całe pojezierze - Łęczyńsko-Włodawskie, z jakością wody jest, myślę, tak samo jak w każdym innym miejscem w Polsce, to znaczy, że podczas sezonu SANEPID zawsze jakiś zbornik przejściowo zamknie. A co - wybierasz się w te strony? To koniecznie z Itim! Rehabilitacja w wodzie to podstawa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']aresik, mam rozumieć, że mi polecasz hotel u Ulv? :lol:
[/quote]

Hotel u ULV pelniusienki, ale moze inna cioteczka zaproponowalaby nocleg ;>
Powinnas przyjechac, niech Iti zobaczy cioteczke, ktora tak mu ladnie kibicuje i go wspiera finansowo.
Bedzie to dla niego odmiana - nowa dziewczyna, ladna, zgrabna i powabna.
Jak to w takich sytuacjach bywa - faceci staraja sie zaimponowac i moze akurat zdarzy sie cud i wskoczy Ci na rece .

Link to comment
Share on other sites

Wisz jakby kto się uparł, to łózko w duzym pokoju jest rozsuwane :evil_lol: pod warunkiem, ze komus nie przeszkadza towarzystwo psów, kotów, pustułki, gołębi, królika i myszy.... ;) Oczywiście nie wszystkie pchają się do łóżka... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Przepraszam, że się nie odzywałam. Byłam na ślubie i weselu:cool3:

Erazm, Ghanima - po południu prześlę nr

Ghnaima, pytasz o wpłatę Ulv za lipiec. Kwota wpłaty = 0 zł, bo te 200coś na moim koncie trzymam na tzw. "czarną godzinę", bo różnie bywa przecież...

Iti dostaje cały czas Nivalin, w tym tygodniu będę dalej kombinować możliwość kontrolowanego zastrzyku Strynerven'u.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Jestem. Przepraszam, że się nie odzywałam. Byłam na ślubie i weselu:cool3:

Erazm, Ghanima - po południu prześlę nr

Ghnaima, pytasz o wpłatę Ulv za lipiec. Kwota wpłaty = 0 zł, bo te 200coś na moim koncie trzymam na tzw. "czarną godzinę", bo różnie bywa przecież...

Iti dostaje cały czas Nivalin, w tym tygodniu będę dalej kombinować możliwość kontrolowanego zastrzyku Strynerven'u.[/quote]

ohohohoh, to się wylabowałaś, wytańcowałaś i wszystkie inne "wy-" :p tak trzymać

Wpłaciłabym dziś pieniążki na tymczasik, tylko zmyliłaś mnie tą informacją o numerze konta - będzie inny niż dotychczas? Wstrzymam się zatem do czasu wyjaśnienia, ok?

A jak tam z Itulca rehabilitacją? Czy na czas przyjmowania zastrzyków to jest zawieszone, bo trudno mi się połapać...w upały zwoje mózgowe wolniej mi pracują - przegrzały mi się przewody chyba, byleby tylko "system" nie padł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Hotel u ULV pelniusienki, ale moze inna cioteczka zaproponowalaby nocleg ;>
Powinnas przyjechac, niech Iti zobaczy cioteczke, ktora tak mu ladnie kibicuje i go wspiera finansowo.
Bedzie to dla niego odmiana - nowa dziewczyna, ladna, zgrabna i powabna.
Jak to w takich sytuacjach bywa - faceci staraja sie zaimponowac i moze akurat zdarzy sie cud i wskoczy Ci na rece .[/quote]


Ale się zapędziłeś :lol: "ładna, zgrabna i powabna" :lol: to się nazywa myślenie życzeniowe :lol:
Ale gdyby Itka to miało postawić na nogi to piechotą bym przyszła normalnie, martwię się o Śmierdziuszka, dobrze, że nie jestem w tym sama ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Jestem. Przepraszam, że się nie odzywałam. Byłam na ślubie i weselu
[/quote]

[COLOR=Red][SIZE=7]Winszuje :multi::multi::multi:
:laola:
[SIZE=2][COLOR=Black]Pozwolę sobie wkleić tu wierszyk, który mi się bardzo spodobał

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]Sprawa jest to niesłychana,
Pani chce poślubić Pana,
Rzeczy są to niestworzone,
On chce pojąć Ją za żonę,
Więc gdy Pan ten wraz z tą Panią
mężem żoną już się staną
niechaj będą parą zgraną.

p.s reszta cioteczek nie gratuluje ?

Link to comment
Share on other sites

Diuna, wiesz cos o tym? :evil_lol:

A teraz obiecane foteczki:

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9499/dsc0086s.jpg[/IMG]

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9873/dsc0085p.jpg[/IMG]
Korenia tłumaczy Krze, jak być grzecznym psiakiem :eviltong:

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8595/dsc0093i.jpg[/IMG]
Chodź, rozjedziemy go!!!

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4012/dsc0107.jpg[/IMG]
Uśmiech proszę!!!!

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7570/dsc0112v.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik'][COLOR=Red][SIZE=7]Winszuje :multi::multi::multi:
:laola:
[SIZE=2][COLOR=Black]Pozwolę sobie wkleić tu wierszyk, który mi się bardzo spodobał

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]Sprawa jest to niesłychana,
Pani chce poślubić Pana,
Rzeczy są to niestworzone,
On chce pojąć Ją za żonę,
Więc gdy Pan ten wraz z tą Panią
mężem żoną już się staną
niechaj będą parą zgraną.

p.s reszta cioteczek nie gratuluje ?[/quote]

Nie mówcie, że to nasza Diuna się obrączkowała????!!!! Ja myślałam, że bawiła na czyimś weselu, nie zrozumiałam, że chodzi o jej własne!!!! A to numer nam wycięła :crazyeye:

[FONT=Palatino Linotype][COLOR=RoyalBlue][I][B]Diunko, spóźnione, ale serdeczne i szczere życzenia: aby nigdy nie zabrakło Wam miłości i chęci do pracy nad nią - jak to będzie, to z resztą sobie poradzicie! Gratulacje![/B][/I][/COLOR][/FONT]

:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Ghanima - Aresik kawalarz:diabloti:, wprowadził wszystkich w błąd. To było wesele znajomych i Aresik o tym wiedział.[/quote]

O, aresik ! Podpadłeś :mad:
A życzenia, w takim razie, niech będą na właściwą okazję ;)
Iti rzeczywiście prezentuje się wyjątkowo przystojnie na spacerku, to spojrzenie, ach... :loveu:
Diuno, rozstrzygnij kwestię nr konta, please, bo chciałabym przelać pieniążki na wszystkie bidy mniejsze i większe, które obiecałam wspomóc, a Itulec wśród nich na pierwszym miejscu jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...