Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

fotki zamieszcze za jakis czas boo.. zgubilam kabel od aparatu,a czytnik mi na kompie nie dziala i musze wszytsko na laptopa zgrywac,a przewaznie uzywago albo mama albo tata xd
gdzies chyba zamieszczalam link do tego legowiska na allegro xd

Dziekujemy za odwiedzinki ^^ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie jedna fotka :lol:

[IMG]http://i44.tinypic.com/6ptfdk.jpg[/IMG]

Musze mu wlos na ogonie skrocic.. xd W ogole chcialabym z nim do fryzjera pojechac ale z jego charakterkiem to raczej nie mozliwe, wiec musimy sami sobie radzic ... jakos z pomoca mamy dajemy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i44.tinypic.com/6ptfdk.jpg[/URL]
Ale piłkarz. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='Izuuus']Musze mu wlos na ogonie skrocic.. xd W ogole chcialabym z nim do fryzjera pojechac ale z jego charakterkiem to raczej nie mozliwe, wiec musimy sami sobie radzic ... jakos z pomoca mamy dajemy :razz:[/quote]
A co jest nie tak z charakterkiem Fiodorka? :roll:

Link to comment
Share on other sites

dobry fryzjer ci pieska uspokoi ;-) moja przed pierwsza wizytą na widok nożyczek zwiewała, a po fryzjerze (byłam cały czas obok niej, fryzjer najpierw się z nią przywitał a potem mógł robić co chciał - a ona była baaardzo grzeczna) sama ją obcinam bo zmieniła podejście do nożyczek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale Fiodor by sie nie dal .. bywa agresywny -w stosunku do mnie nie-kiedys mu sie zdarzylo, jednak poradzilam sobie z tym ;) Ale niektorym osoba sie nie pozwala dotknac .. na mojego brata warczy czesto - on go zaczepia i straszy (nie ugryzl jeszcze nikogo.) Do fryzjera balabym sie go dac - zapewne okropnie by sie wyrywal, a nawet moglby ugryzc fryza.:shake: No coz, nigdy nie byl u fryzjera,bo moja mama go podcina.;)

Ale mam pytanie, czy wlos na ogonie trzeba jakos specjalnie wiedziec jak obciac ? :oops:

Jutro chyba wykąpie Fiodorka ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...