Jump to content
Dogomania

Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze


asika5

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak ato, przeważnie chętni chcą szczeniaczka, ale ...Bursztynek jest już odchowany, nie brudzi w domu, nie niszczy, nie gryzie, dużo śpi, a to należy poczytać za zalety! Fakt, nie będzie już z nami długie lata, ale przecież i młody psiak może zachorować, ulec wypadkowi/tfu,tfu!!!/. Takie jest życie.Czy stary, porzucony psiak nie zasługuje na nasze uczucie? Przecież ludzie poszukują miłości do końca swoich dni i czasem ją znajdują dopiero u schyłku życia i cieszą się z tego,że dane było im ją przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']zachary piękny post:lol:
nie można skreślać pieska dlatego, że jest nie pierwszej młodości i trafił na ulice tylko dlatego, że komuś był problemem

On czeka na ta właściwa osobę[/quote]
:roll: a ja mysle, ze on mysli ze juz ja znalazl:cool3:

Link to comment
Share on other sites

też tak czasami myslę że jesteśmy sobie przeznaczeni:cool3:
Ale naprawde im wcześniej znajdzie DS tym lepiej bo im dłużej mieszka u mnie tym bardziej przywiązuje się do mnie - no i ja do niego. Jest tyle biedaków którym też chciałabym pomóc. Są czasami takie ciężkie przypadki, gdzie trzeba natychmiast zając sie psem. A mając u siebie Bursztyna nie będę mogła dalej pomagać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']też tak czasami myslę że jesteśmy sobie przeznaczeni:cool3:
Ale naprawde im wcześniej znajdzie DS tym lepiej bo im dłużej mieszka u mnie tym bardziej przywiązuje się do mnie - no i ja do niego. Jest tyle biedaków którym też chciałabym pomóc. Są czasami takie ciężkie przypadki, gdzie trzeba natychmiast zając sie psem. A mając u siebie Bursztyna nie będę mogła dalej pomagać.[/quote]

dokladnie wiem o czym piszesz:roll: tylko powiedz to Bursztynkowi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Bursztynek zna te wszystkie moje przybłedy, które dokarmiam chodza z nami na spacery i powiem, że sie bardzo zaprzyjażnił z nimi, bawia się razem. Tylko najgorzej jak wchodzimy już do klatki, Bursztynek idzie do ciepłego mieszkanka a te biedaki musza wracać gdzies pod krzaczek.:shake:
Więc myśle, że zrozumie mnie kiedy przyjdzie sie nam rozstać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Asika, oby mimo wszystko znalazł się domek dla tego psiego staruszka.
A ogłoszenia psiaka nadal są wszędzie aktualne?[/quote]

W sumie to allegro było ale jakiś czas temu, więc możnaby odnowić. Ogłoszenia rozwieszałam po lecznicach i zaprzyjażnionych sklepach zoologicznych, ale też planuje zmienić i porobić nowe zdjęcia. No i w prasie był. Monday masz racje trzeba poodnawiać ogłoszenia Bursztynka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...