Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

wszystko kazali ksero to co dostałam na wystawie ( wyśle wszystko bo lepiej wiecej jak mniej ) rodowód i championat polski ( oczywiście ksero ).Do tego włożę potwierdzenie wpłaty na konto bo ponoć sa jakies problemy z ich kontem i czasami pieniadze nie dochodzą .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje dla wszystkich ;) my tez juz dotarlismy ;) Mój Jogurcik CAC, CACIB, BOB i BOG 2 :loveu:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/117/45bbe66ec1219df4med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/112/3631e7ab33394984med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/117/cfdb0ec668d626d1med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

W drodze na Ukrainę na stronie ukraińskiej ukraiński wet za każdego psa chciał po 20 zł.... W drodze powrotnej na stronie ukraińskiej weszła celniczka która byla na wystawie i nas pamiętała. Zadnych problemow nie było, weta też nie było i oplaty też nie. Po stronie polskiej tylko psy sprawdzili w bazie danych.
NIKT nie sprawdzał tych kartek A4 od polskiego weta, o pieczątki w paszporcie tez nikt nie pytał.... O przeciwciała tym bardziej....
I bądź tu mądry....:crazyeye:
a wystawa byla bardzo fajna!
Pozdrawiam polską ekipę!

Link to comment
Share on other sites

I jak zwykle okazuje się że im mniej miało się papierów i pieczątek weterynaryjnych tym łatwiej było wjechać i wrócić :evil_lol:
Ja miałam do psiego paszportu przypięte ostatnie zaświadczenie o szczepieniu a pozostałe psy nie i już ukr. wet zaczął kombinować co to jest a czemu tu nie ma :diabloti: można odnieść wrażenie że kompletnie nie mają pojęcia co to jest odkleszczenie, ordobaczanie. Płachty od powiatowego nawet nie wyciągałyśmy :cool1: coby nie drażnić. Najważniejszy był sztuczny uśmiech na twarzy i błagalne spojrzenie spaniela ;).

A sok z granatów przepyszny :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Z tego co mi doniesiono - gończy polski - DUKAT Herbu Węszynos - 2 x BoG gr. VI[/quote]

Tak, tak
Dobrze Ci doniesiono :cool3:
Bylismy i widzielismy :evil_lol:

A na granicy fakt przy wiezdzie ukrainski wet chcial po 250 hrywien od psa, a przy wyjezdzie juz nic. Zadnych badan, przeciwcial, nawet nikt nie pytal ;)

Link to comment
Share on other sites

Iwona , mnie również bardzo przyjemnie się podróżowało z Tobą i z Agatą ,
liczę na kolejne wspólne wyjazdy :lol:

Jeszcze raz gratulacje dla Blue za Intera

Kamil

[URL="http://www.minagro.pl"]Hodowla Minagro[/URL]

[quote name='Musiałek']to my już w domu i się chwalimy :))

[B][COLOR=red]Blue[/COLOR] [/B]- CAC, CACIB i BOB - nie mamy ch ukrainy ale dzis skonczylismy [B][COLOR=red]INTERCHAMPIONAT[/COLOR][/B] :multi::multi::multi::multi::multi:

na granicy nie było tak żle :) w tamta strone 1,5 H w drodze powrotnej - na polskim juz odcinku!! - 2,5 H

[B]AGATA I KAMIL[/B] - bardzo WAM dziekuje za super podróż !!!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']a lhasaki były?[/quote]

całe 2 sztuki

pies otw. CHAMPAGNE CRISTAL Z CZANCA
suka weteran. STARLIGHT DELL'ALBERICO

[B]AKITA ale Amerykańska FCI 255[/B] innych nie było

psy
mł. ROBIN HOOD ETRURIA POLONIA
ch. ANSHEE NO STONEUNTURNED

suka otw. SONDAISA'S STAROF OREGON AT DAN DANILO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']całe 2 sztuki

pies otw. CHAMPAGNE CRISTAL Z CZANCA
suka weteran. STARLIGHT DELL'ALBERICO

[B]AKITA ale Amerykańska FCI 255[/B] innych nie było

psy
mł. ROBIN HOOD ETRURIA POLONIA
ch. ANSHEE NO STONEUNTURNED

suka otw. SONDAISA'S STAROF OREGON AT DAN DANILO[/QUOTE]

tak podejrzewałam.. no nic dziękuje za informacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Z tego co mi doniesiono - gończy polski - DUKAT Herbu Węszynos - 2 x BoG gr. VI[/quote]

Potwierdzamy, potwierdzamy ...

Nasz Gończy Polski - Dukat Herbu Węszynos na wystawach we Lwowie:

02.05.2009 r. kl. champ. - oc. dosk., lok 1, CAC, CACIB, BOB, [B]BOG VI Grupy[/B] !

03.05.2009 r. kl. champ. - oc. dosk., lok 1, CAC, BOB, [B]BOG VI Grupy[/B] !

Do tego uzyskaliśmy tytuł: Championa Ukrainy (wydrukowany i przywieziony do Polski) oraz Grand Championa Ukrainy (po ten mamy pisać do Kijowa).

Granicę w obie strony przekraczaliśmy w Korczowie.

Wyjazd z Polski zajął nam 70 minut. Polacy bezporoblemowo nic u psów nie sprawdzali. Ukraińcy również bardzo grzeczni. Wet ukraiński po przyjęciu ... taki był szczęśliwy, że odkleszczanie z przed 3 tygodni uznał za szczepienie przeciw wściekliźnie. Do tego gorąco życzył sukcesów na wystawie (i proszę jak nam poszło :evil_lol:).

Powrót wczoraj wieczorkiem na granicy zajął nam równo 1 godzinę. Ukraińcy bez problemów. Po polskiej stronie celnik wpisywał jedynie pieski z paszprortu do jakiejś książki gdzie dosłownie w odpowiedniej rubryce "miałem się podpisać za psa" - nawet zażartowałem, że mogę po niego pójść do auta żeby przyszedł i sam sie podpisał, ale nie chcieli :lol:. Nikt nie sprawdzał badań na przeciwciała i o nic nie pytał jeśli chodzi o psy. Za nami przekraczało granicę 6 psów i też bezproblemowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Tak, tak
Dobrze Ci doniesiono :cool3:
Bylismy i widzielismy :evil_lol:

A na granicy fakt przy wiezdzie ukrainski wet chcial po 250 hrywien od psa, a przy wyjezdzie juz nic. Zadnych badan, przeciwcial, nawet nikt nie pytal ;)[/quote]


My w drodze do wjechaliśmy za darmo - ja z kolei zarzucilam weta plikiem dokumentów :cool3: z kolei z powrotem niestety zarzadali łapówki - wiec musiałam cofnąć sie do auta i przynieśc 10 dolcow .
Sok z granatów faktycznie pyszny i ciemne piwo też .Próbowaliśmy tez zupy solanki - rewelacja - polecam .
Na pchlim targu obok opery drogo i ostrzegali przed kradziezami . Tutaj tez chyba złapalam pchłę ( jak to na pchlim targu bywa ) - nogi całe w czerwonych cetkach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reni']Źle mnie zrozumiałaś. 3 CAC-e tak, zmienili z jednego.
Bo skoro oni u nas tyle muszą zdobyc to teraz my u nich też.
Wczoraj tę kwestię mój mąż "rozwijał" z
(jak sie sam przedstawił ów pan)
prezidentem ichniejszego związku kynologicznego z Kijowa.
Za CACIB jest też championat Ukrainy.
Sam szef przyjął papiery naszej suczy i przekazał paniom на регистрации.
My dostalismy za CACIB championat.
Wyślą nam go do domciu wraz ze złożonymi dokumentami.
Może warto jednak pokusić sie i wysłać dokumenty; championat (kopie) psa i przyznany CACIB.
:p[/quote]
Reni ucałuj od nas swojego meża bo przysłuchujac sie rozmowie rzeczywiscie z Prezydentem zwiazku Kynologicznego Ukrainy ( był potem przy nas i z nami rozmawiał zakochał sie w Akitach z naszej hodowli Dan Danilo) równiez podstawiłam dokumenty naszych psiaków, które dostały CAC, CACIB ,BOB i szły w klasie Championów czyli sa juz Championami jednego kraju FCI i [COLOR=red]dostalismy równiez CH.UA. [/COLOR][COLOR=black]Poza tym ukończylismy Intera. Powiedziano nam , że nalezy dołączyć ksero rodowodu, Championatu i potwierdzenie nadania CAC i CACIBA z wystawy we Lwowie. Do tego 300 hrywien. Także mój Borderek skończył Intera i dostało mu sie dodatkowo - CH.UA. Ten prezydent jeszcze nam mówił, że jedzie na rozmowy do Manii w maju by ustalic zasady nadawiania CH. Sa gotowi na wszelkie ustępstwa. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...