Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']??? :???::???:

Blada Twarz ma tylko CACIB i CAC niestety.

Mój skórzasty /ten avatarku/ w lutym bedzie miec już 2 latka ale Ty go nie widzialaś jeszcze. Też planujesz wyjazd na 2 dni? Może by coś razem pokombinował jakby się większe autko znalazło?[/quote]


AnkaW, niestety my sami jako przyczepki sie załapałyśmy.;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]vanessa[/B] my juz też doczepieni :multi::multi: jakiś parasol ochronny bierz dla bladej twarzy coby przeżył :evil_lol::evil_lol:[/quote]


Ha, ha to co tego morderce bierzesz???/ :evil_lol::evil_lol:

To faktytcznie coś muszę zabrać,ale sopko Frutek jest juz dorosłym facetem i raczej ignoruje małe pierdle.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam do Was pytanie : czy macie jakiś numer kontaktowy do Lwowa, żeby się można było o tą wystawkę dopytać? Ja mam takie numery : 00380/32/238-09-84, 00380/99/180-00-58, 00380/63/056-06-21 i 00380/63/615-89-48
Dzwoniłam, ale nikt nie odpowiada lub abonent jest wyłaczony.
Czy może mi ktoś pomóc. Jak nie tu to na PW, plizzzzz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Dzwoniłam do nich i pytałam : dla obcokrajowców opłata bez względu na termin zgłoszenia 40 i 35 euro następne za CACIBówkę oraz 35 i 30 euro za CACówkę. Płaci się wyłącznie na miejscu.[/quote]

Na zgłoszeniu proszą tylko o dopisanie takiej formułki:
Zobowiazuję się do zapłaty za wystawę na miejscu
i podpis

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Witam Wszystkich!
Podajcie mi Dobrzy Ludzie raz jeszcze linka czy cos gdzie mocna psa zglosic na ta majowa wystwe do Lwowa (chyba ze jest jeszcze jakas inna we Lwowie to prosze o info).
Jesli macie problem z tlumaczeniem z ukrainskiego - moge pomoc, byle niedlugie teksty i po ukrainsku, z rosyjskim dno....
I jesli ktos sie wybiera z okolic Lublina na ta wystawa - z checia sie dosiade razem z moim labradorem - oczywiscie dorzucam sie do paliwa! Planuje byc na dwoch dniach.

Link to comment
Share on other sites

Ja również przychylam się z prośbą o link do informacji o zgłoszeniu. Również nie mogę sie dodzwonić. Dowiem sie dokładnie na temat tych badań na przeciwciała od Inspektoratu i Ambasady( na stronie IW nie znalazłam) bo to szok. Nawet do Rosji tylko wymagaja paszportu ze szczepieniem a tu do Ukrainy takie komplikacje ? Dam znac i błagam i informacje na temat zgłoszenia psiaka..:lol:

Link to comment
Share on other sites

CACIB [URL]http://ksulviv.org/userfiles/CACIB%202009.doc[/URL]

cac [URL]http://ksulviv.org/userfiles/CAC%202009.doc[/URL]

specjalistyczne i championaty ras [URL]http://ksulviv.org/userfiles/Specialized%20Monopedigree.doc[/URL]

a badania na przeciwciała nie są potrzebne na Ukrainę tylko na powrót do Polski czyli do kraju UE.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...