Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katarzyna']Tzn. jezeli jest Ml.Ch. i dostanie CACIBa jest Ch.UA? A jakby byl doroslym championem i dostal CACa?? Znajomi ukraincy mowili mi ze Ch.Ua jest za 1 CACa[/quote]
Nie - Ml ch nie ma nic do doroslego i nic nic ci nie daje
Tak - jeśli masz dorosły ch to za jednego CACa masz Ch Ua ;)

Link to comment
Share on other sites

Championat UKA
6 x CAC z krajówek od 5 sędziów odstęp 1 rok i jeden dzień
4 x CAC - 3 krajówki + 1 międzynarodowa od 4 sędziów odstęp 6 miesięcy
2 x CAC na podwójnych międzynarodowych
2 x CAC na międzynarodówkach dla użytkowych

Na krajowych championatach ras - NSwR, NPwR - Champion UKA
oraz NJwR pies i suka otrzymują Mł. Ch. UKA.

Obcokrajowcy - pies posiadający Mł.Ch. i Ch. - 1 x CAC na "certyfikatnych" wystawach - nie wiem jak to przetłumaczyć :roll: też dostają championaty młodzieżowe i dorosłe.

to tak w skrócie :p

CACIB to już do Intera.

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie

[CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]Долевой взнос для участия в выставке / [/FONT][/B][B][FONT=&quot]Entry[/FONT][/B][B][FONT=&quot] [/FONT][/B][B][FONT=&quot]fee[/FONT][/B][B][FONT=&quot] :[/FONT][/B][B][FONT=&quot] Для [/FONT][/B][B][FONT=&quot]граждан Украины в национальной валюте по курсу НБУ на день оплаты. [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]Для иностранных граждан[/FONT][/B][FONT=&quot] [B]взнос / For foreignes[/B] [B]40 [/B][/FONT][B][FONT=&quot]€[/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot]
[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]tłumaczenie[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER][/CENTER]

Opłata za uczestnictwo do udziału w wystawie / Entry fee: Dla obywateli Ukrainy w walucie krajowej według kursu banku w dniu wypłaty.
Dla zagranicznych obywateli opłata / Dla foreignes 40 €

czyli nas nie obowiazuje 20 euro jak ktos zaplaci do konca grudnia za 1 psa ???

bo on mi cos pisza ze my 40 euro???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']mam pytanie

[CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]Долевой взнос для участия в выставке / [/FONT][/B][B][FONT=&quot]Entry[/FONT][/B][B][FONT=&quot]fee[/FONT][/B][B][FONT=&quot] :[/FONT][/B][B][FONT=&quot] Для [/FONT][/B][B][FONT=&quot]граждан Украины в национальной валюте по курсу НБУ на день оплаты. [/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][FONT=&quot]Для иностранных граждан[/FONT][/B][FONT=&quot] [B]взнос / For foreignes[/B] [B]40 [/B][/FONT][B][FONT=&quot]€[/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot]
[/FONT][/COLOR][/B]




tłumaczenie

[/CENTER]
[/CENTER]

Opłata za uczestnictwo do udziału w wystawie / Entry fee: Dla obywateli Ukrainy w walucie krajowej według kursu banku w dniu wypłaty.
Dla zagranicznych obywateli opłata / Dla foreignes 40 €

czyli nas nie obowiazuje 20 euro jak ktos zaplaci do konca grudnia za 1 psa ???

bo on mi cos pisza ze my 40 euro???[/quote]

to taki sam wałek jak na naszych CACIBach dla obcokrajowców..... zawsze jedna stawka i ze 2 razy wyższa niż dla tubylców :p zresztą na CAC to samo jest więc nie ma się co dziwić ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm.. mam pytanie czy te badania na przeciw ciała są obowiązkowe - jadąc na Ukrainę z psem czy raczej nie.

Wyczytałam w któryś z tematów o wystawie w Lwowie, zmiankę o tym, ale w sumie chciałam dopytać już tak konkretnie :)

Zamieszałam pewnie - z góry przepraszam, ale wymęczona całym dniem jestem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie można :cool3:, na ichnim forum czytałam że podadzą dopiero po zakończeniu przyjmowania psów, coby się wystawcy nie pieklili że są zmiany w obsadzie :roll:.

Znalazłam tylko
- specjalistyczna ON - Камен Литов Bułgaria
- spec. labrador i golden - Анна Бранкович
- spec. bf i chiński grzywacz oraz championaty pudli i nagich ras -Марина Патрина

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...