Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

:))

niestety nie było mnie na lekcjach z rosyjskiego i czy mogłabym prosic kogoś o rozszyfrowanie

co planuja na I grupe ??

czy mógłby mi proszę ktoś napisać jak zgłosic psa na ta wystawe

mailem - na jaki adres ma wysłać zgłoszenie

listownie - na jaki adres ??


dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CACIB I gr - Sedych Nikołaj - Rosja /jak dobrze rozszyfrowałam :evil_lol:/

zgłoszenia ma meila [FONT=Arial][B]: [/B][/FONT][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]adres
[B][FONT=Arial]Украина, 79018 Львов, ул. Городоцкая 147,[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial][B]Льв[/B][/FONT][FONT=Arial][B]овское городское отделение КСУ “ЛВ Фортуна"[/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/B]
[FONT=Arial][B]takie dane są na druku zgłoszenia[/B][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Musiałek[/B] wystarczy meilem, w tamtym roku oprócz meilowego potwierdzenia nic więcej nie dostałam, ale teraz to są inni organizatorzy więc nie wiem czy papierki przysyłają.

ichnie zgłoszenie na wystawę CACIB w wordzie, można 1 stronę wykasować [URL]http://ksulviv.org/userfiles/CACIB%202009.doc[/URL]
nie wiem czy na innych drukach można :cool1:

[B]Iwona[/B] - CACIB cała 3 gr [COLOR=#0000ff]Anna Brankowic /Brankowicz? Brankowić?/ -Serbia[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oni to tak szybko chyba nie potwierdzają:razz: Teraz jeszcze nie wysyłałam bo na dyplom próbuję się doczekać :evil_lol: ale w tamtym roku to dłuuugo czekałam i chyba po 5 meilach z prośbą o potwierdzenie doczekałam się odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

W któryms poscie znowu zauwazyłam dylematy dotyczace badań na przeciwciała. Otóż dotycza one zwierzat wjeżdżajacych do strefy UE z poza jej strefy. nasze psy zyja w UE i wyjechały tylko na wystawy. Przeciwciała sa potrzebne dla psów np. żyjacych na Ukrainie a wjeżdżających do UE np. do Polski. Ale oczywiscie kazdy zrobi jak chce. [COLOR=red][B]Poza tym dostałam informacje przez telefon , iz mozna płacić w EUR za wystawy[/B].[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benita'] [COLOR=red][B]Poza tym dostałam informacje przez telefon , iz mozna płacić w EUR za wystawy[/B].[/COLOR][/quote]

To znaczy że na miejscu będzie można na pewno w euro zapłacić??? bo szykować się na jedno i drugie to trochę drogo :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

6 gr. CACIB - Sadych Nikołaj/Mikołaj - Rosja, CAC - [COLOR=black]Hyżniak Witali /chyba dobrze przetłumaczyłam/ - Ukraina[/COLOR]

9 gr - CACIB - Patrina Marina - Rosja - bez bf, chińskich grzywaczy, pudli,
CAC - Anna Branković - Serbia - bez bf

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']zgłoszenie wysłałam w czwartek a pozniej jeszcze raz w piatek z jeszcze raz dodoatkową prośba o potwierdzenie i dzis rano dostałam odpowiedz ze pies jest przyjety :multi:[/quote]

masz szczęście :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ja zgłosilam 30 stycznia i dotad cisza , moze zglosze jeszcze raz ? Co myślicie ? Pisałam juz 2 maile z prośba o potwierdzenie i nic .[/quote]
Ja tez w styczniu zglaszalam i tez cisza
Chyba faktycznie zglosze jeszcze raz teraz :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Radze zadzwonic. Ja dopiero telefonicznie ich zaatakowałam i dostałam potwierdzenie zgłoszenia mojego i znajomych psiaków;) I r ówniez nie spodziewam sie zadnych listownych potwierdzeń. raczej telefonicznie bliżej wystawy zadzwonie gdyby w necie nie było dokładnych informacji:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benita']Radze zadzwonic. Ja dopiero telefonicznie ich zaatakowałam i dostałam potwierdzenie zgłoszenia mojego i znajomych psiaków;) I r ówniez nie spodziewam sie zadnych listownych potwierdzeń. raczej telefonicznie bliżej wystawy zadzwonie gdyby w necie nie było dokładnych informacji:razz:[/quote]


no tak ale kto sie z nimi dogada :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...