Jump to content
Dogomania

Sznaucer średni - kupa nieszczęścia z Klembowa już SZCZĘŚCIARZ bo ma super dom


weszka

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj jakoś pogoda nie sprzyjała spacerkom. Fabio chyba najgorzej się czuje jak jest wilgoć. Nie za dobrze mu się wtedy maszeruje, łapki mu się rozjeżdżają.
Pochodziłam więc tylko trochę z nim i weszłam z nim do boksu z dwiema szczotkami. No i malutki postęp - już nawet łapki jako tako Fabio pozwala czesać, byle nie za dokładnie. Tzn byle nie rozczesywać tych najgorszych filców. A najgorsze ma właśnie na łapkach, ale naj, naj, najgorsiejsze są na brzuchu i na klacie.
Oj straszy zabkami przy tym czesaniu, pokazuje - po co mi to robisz, ja tego nie lubię, uwazaj, uwazaj.
Raz mnie nawet trochę mocniej szczypnął, a raz się moja warga zderzyła z jego kłem. Nie powiem - poczułam to :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Fabio jest fucha

Dzisiaj znowu Pluto podskakiwał do Ejka. Trzeba by to załatwić ;)
To posokowiec i leszcz dasz radę :evil_lol:
W nagrodę hotel + duża paczka ciastek :evil_lol:

Chyba że się z Dirki dogadam wcześniej.:cool3:

Może by Fabia dać na strzyżenie? Może szybciej by znalazł właścieciela?

Link to comment
Share on other sites

To widzę, że jest sporo chetnych do zrobienia fryzurki Fabio. Ja przeciez już też pisałam, że mam "obstalowaną" panią która "robi" sznaucerki - zresztą na wystawę je przygotowuje też. I ona widziała zdjęcia Fabiosa i twierdziła, ze łapki sa napewno do wygolenia. No ale ona twierdzi, że jest teraz jeszcze za zimno na wygolenia chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[B]DuzyTomek[/B] widzę że szukasz już wszędzie ratunku :evil_lol: Nas wczoraj nie było do obrony, a zresztą z Dirki w tym temacie może się być cieżko dogadać. Chyba muszę przyjść do parku z Sympą :diabloti:

Co do strzyżenia. Słuchajcie ja myślę, że nie ma sensu nikogo angażować specjalnie. Ja będę w niedzielę w hotelu, wezmę sprzęt + kaganiec :diabloti: i spróbuję zrobić z Fabiosem tyle ile się da (bez kąpieli na razie). Przynajmniej na początek powinno być lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Wszyscy chcą golić :cool3: :evil_lol:

[/quote]

No nieeee? Jacy wyrywni :evil_lol:

Dzięki [B]Patiu[/B] za gotowość sprzątania łazienki po kłakach Fabioso.
Jak było cieplej, to Bendżiego kąpałysmy i czesałysmy w małym domku u pana Tomka. Nawet pierwszy raz nie przenosiłysmy Benia do boksu, tylko nocował w "swojej osobistej willi" ale strasznie mu się to odosobnienie nie podobało.
No ale teraz rzeczywiście chyba jest jeszcze trochę za zimno.

Link to comment
Share on other sites

Tfu tfu tfu na psa urok 3 razy przez lewe ramię :oops:
Miałam tel. o Fabia. Pani z Krakowa. Jest zainteresowana Fabiusiem. Najprawdopodobniej wybierze się z nami w niedzielę w odwiedzinki do hotelu. O ile oczywiście Cioteczka [B]Weszka[/B] nas zabierze :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

No i chyba za mało skutecznie plułam wczoraj, albo może mi się ramię pomyliło.
Bo jakoś nic chyba nie wyszło z tej szansy Fabiowej.
Pani wczoraj miała czekać na wiadomość ode mnie, o której w niedzielę robimy zbiórkę na wycieczkę do Fabioso. Zaraz jak z [B]weszką[/B] ustaliłyśmy, to ja zaczęłam do pani dzwonić, ale jej tel, zachowuje się dziwnie. Najpierw jest normalny sygnał wołania, a potem w momencie przeskakuje na zajęty. Próbowałam kilka razy i wciąż działo się to samo. Na koniec koło godz. 21 wysłałam sms-a z prośbą o kontakt nawet w razie pani rezygnacji, ale i na sms-a do teraz nie ma odpowiedzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Sms-owałam z nią wczoraj,a właściwie dzisiaj do godz. 1 w nocy prawie. Bo była w pracy i nie mogła rozmawiac przez tel.
Na koniec wreszcie po kilkudziesięciu sms-ach ustaliłyśmy wreszcie miejsce spotkania w niedzielę i jedziemy do Fabia.
Od razu uprzedzam, że pani mnie w którymś tam sms-ie zapytała, czy jakby się jej spodobał inny pies, to nie byłabym na nią zła??
No ale jedzie zobaczyc naszego słodziaka i przytulaka.
A my ją :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...