Jump to content
Dogomania

...wrocławskie matuzalemy...Senior ma dom i Bąbel tez doczekal sie, ma dom w Niem.


kikou

Recommended Posts

Hej nie ma co panikowac, wlasnie rozmawialam z moja mama i babla biora na 100 % w drodze powrotnej od rodzinki !!! Zatrzymuja sie do wtorku lub srody dadza znac :) Tak ze nie ma sie o co martwic bo ja juz sama spanikowalam. A powiem wam jeszcze ze Babel bedzie mial towarzystwo bo rodzice znalezli psiaka porzuconego na stacji benzynowej i prztgarneli go takze bada dwa pieski w domu. Poza tym moge zapewniec ze babel bedzie mial wspanialy dom z ogrodem a takze bedzie chodzil na spacerki.. no i juz wszystko czeka przygotowane na niego. Odrobina cierpliwosci bo NA 100 % babel ma domek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwila dzwonila pani która miala wziasc babala mowila ze ma drugiego psa znalazla go na drodze. Szukala wlascicieli ale sie nie znalezli i postanowila zabrac go ze soba i jest problem z Bablem musze napisac Negri czy Niemcy aktualne pani ma obawy co do 2 psow do srody jest czas bo w srode bedzie wracac i nie wie co ma robic ja juz sama nie wiem:(Babel nie jest młody tyle czasu minelo ponad 2 tyg szkoda bo tak dalej by sie oglaszalo.Co robic?????

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam tak.... nie wiem co z tym domem co go chciał, po prostu nie wiem.....

Dla mnie sprawa wygląda tak, albo się kobietka decyduje na 2 psy albo nie. Nie ma co tu rozważać. Jeśli masz do niej kontakt to zadzwoń, niech przemyśli sprawę na spokojnie i da jutro znać. Bo my też musimy wiedzieć na czym stoimy a póki co jesteśmy w martwym punkcie......:shake:

Link to comment
Share on other sites

No to sie ciesze z tych wiesci bo ja juz sama nie wiedzialam co jest grane.. wszytsko przez to, ze przygarneli ta suczke.. no ale jej tez szkoda oddac do schroniska a zwlaszcza ze sa w okolicach przemysla..wiec orzechowce... a poza tym ratujac jednego psa skazali by dugiego na cierpirnie i tesknote w schronisku..
No ale niesamowicie sie ciesze, ze Babel nei musi byc w schronisku dluzej :multi: Mam tylko nadzieje, ze on polubi sie z ta suczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']kurczę, a ja się zdenerwowałam, ze to taki wybieg z ta znajdą. no nic, zobaczymy. starsznie dużo nerwów przy tej adopcji.. tylko babel olewa sprawę, nieświadomy sytuacji...[/quote]
no nie jest to wybieg...
a znajda wyglada tak :-)
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/04/d665/STA70712.JPG?p=2&t=image&st=pjpeg&ct=QkFTRTY0&f=STA70712.JPG&wid=4158&POD=1&type=NORMAL&zalf=Wys%25B3ane&tsn=123126393019486181&sid=47d24b30e04e72a80a616ad202b07ddb[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...