Jump to content
Dogomania

Zaglodzona suka- Rhodesian riddgeback. Afra ma dom.


basia0607

Recommended Posts

Nie zrażajcie się grubym łańcuchem suki, on jest lekki. Balam się aby w nocy nie uciekla, zwłaszcza , że naokolo lasy a myśliwi polują nawet w dzień.
Zawsze gdy jadę i widzę ich na stanowiskach z lornetkami glośno trabię .

Są za to na mnie zli, ale kto mi zabroni trąbić na drodze. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wygląda jak rodezjan, zachudzona i głowa wydaje się duża, ale jak przybierze na wadze pewnie odzyska proporcje. Nie powinna mieszkać na zewnątrz, nie ma podszerstka i ma krótką siersć. Jak sie przeziębi to może osłabić serce. Daj nam kilka dni, postaramy się cos zorganizować.
Jak ona zachowuje się do innych psów, zwłaszcza suk?

Czemu po kliknięciu w twój baner nic mi sie nie ładuje?

Link to comment
Share on other sites

Ona jest łagodna , jest u nas 2 dni. i nie za wiele mogę o niej napisać.
Na moje oko jest łagodna do psów i ludzi. U nas cały czas pada i wiem, że ona marznie. Przednie łapy są na moje oko krzywiczne ale ja nie znam tej rasy, niewiele mogę o niej napisać. Suka mimo swej chudości prezentuje sie wspaniale. Bylabym szczęsliwa gdyby milosnicy rasy pomogli mi znależć jej dobry dom. Ona nie miała łatwego życia.

Link to comment
Share on other sites

wstawione na forum rrclub.pl

tymczasowo można ją ubrać w jakąś derkę-jeśli jest taka moźliwość. Rodezjany nie mają podszerstka-marzną okrutnie.
Suczka wygląda na piękną rodezjankę, łapy są krzywicze -a jakźe no i brak pręgi-ale takie rry teź istnieją

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, na wstępie proszę o zmianę nazwy w tytule na poprawną, tak żeby wyskakiwała w wyszukiwarce.

Czy ta suka może zostać tam gdzie w tej chwili jest? Mam szukać dla niej tymczasu? Czy jest już gdzieś ogłoszona, żeby się nie dublować? Czy jest do adopcji od razu?

Potrzebuję też jak najwięcej informacji o jej stanie zdrowia i zachowaniu.

Wielkie dzięki za zaopiekowanie się tą bidulką :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak, chodziło mi o nazwę rasy. Mówi się potocznie "rodezjan" i często tak się pisze, ale "rhodesian" jest równie popularne. Ty połączyłaś jedno z drugim ;)

Biedna, musi jej być naprawdę zimno :( Mój nawet w domu na podłodze nie chce leżeć, bo mu dupka marznie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam Iwone aby ubrala psu kubraczek, niestety nie ma mozliwości aby umieścić ją w mieszkaniu. Są tam koty i małe psy.Nie wiem też jak suka reaguje na dzieci ale dla ludzi i innych zwierząt jest łaagodna.
Z transportem będzie krucho, nasze finanse są na wyczerpaniu a mamy do utrzymania 40 psów. Jestem z Pasłęka , który leży przy trasie Warszawa- Gdańsk. Ze swojej strony też bedę szukala jakiegoś transportu ale to duzy pies, ludzie się boją.

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam o tatuażu, zaraz zadzwonie do Iwonki i poproszę aby zobaczyła ! Afra zna jazde samochodem , siedzi spokojnie. Gdyby były pieniądze na transpost poszukalabym kogoś kto by ją przewiózl.
Moje Przytulisko jest 17 km. od miejsca w ktory mieszkam i nie mam mozliwości co dnia jeżdzić do psow. Liczę bardzo na Waszą pomoc bo idzie zima a ja mam ręce pełne roboty. Na wsiach psy zamarzają pod gołym niebem :placz: Afra to spokojna , spolegliwa sunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...