Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

podajcie mój numer do ogłoszeń 604-349-001 ;)berta jest wspaniała ,piękna i kochana.od razu zaakceptowała moje psy i koty a one ją.nie mamy żadnych problemów poza jednym chodzi za nogą krok w krok ,śpi na mojej nodze i bardzo płacze nawet jak wyjde do łazienki,taki z niej miłośnik ludzi:lol:na dzisiaj musze kończyć obszerniejsza relacja i zdjęcia będą jutro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jagienka42']podajcie mój numer do ogłoszeń 604-349-001 ;)berta jest wspaniała ,piękna i kochana.od razu zaakceptowała moje psy i koty a one ją.nie mamy żadnych problemów poza jednym chodzi za nogą krok w krok ,śpi na mojej nodze i bardzo płacze nawet jak wyjde do łazienki,taki z niej miłośnik ludzi:lol:na dzisiaj musze kończyć obszerniejsza relacja i zdjęcia będą jutro.[/quote]

dobra Ciotka, to zaraz wkleje w tresci ogłoszenia Twoj numer :p
Bardzo się cieszę, ze Berta tak dobrze została przyjęta w nowym stadzie :loveu:
co do niej, to nie miałam wątpliwości, bo charakter ma wymarzony :loveu:

a jak pierwsza noc?
chciała jesc? drapała sie?
no i czy kąpiel troche pomogła na to drapanie? :cool3:

ona biedna pewnie sie nie moze odnalezc...tu miała dwie siostrzyczki a nagle nowi ludzie i nowe zwierzęta..u mnie tak nie chodziła za nami..raczej Mamba :evil_lol:

za to lubiła spać na stopach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Berta miała spać w kenelu taki był mój plan:eviltong: i na planie się skończyło ,bo wycie wytrzymywałam do 1 w nocy.potem dałam dzieciom do łóżka paskudne suczydło ;) i zmieniła się znowu w anioła.ogólnie to pies bez wad.po kąpieli drapie się dużo mniej bo poodmaczały się strupy a to chyba one tak ją swędziały więc teraz jest piękna ,świecąca i pachnąca:lol:apetyt ma duży zjada suchą karme , ryż z mięsem i warzywami,do tego obrane ugotowane kurze łapki na stawy najlepsze:evil_lol: siusiu na gazetki albo na polku,kupka na polku,wiem że nie jest szczepiona wychodzi tylko na moje podwórko koło domu i w ciągu dwóch minut załatwia sprawy.jest idealna:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']Berta miała spać w kenelu taki był mój plan:eviltong: i na planie się skończyło ,bo wycie wytrzymywałam do 1 w nocy.potem dałam dzieciom do łóżka paskudne suczydło ;) i zmieniła się znowu w anioła.ogólnie to pies bez wad.po kąpieli drapie się dużo mniej bo poodmaczały się strupy a to chyba one tak ją swędziały więc teraz jest piękna ,świecąca i pachnąca:lol:apetyt ma duży zjada suchą karme , ryż z mięsem i warzywami,do tego obrane ugotowane kurze łapki na stawy najlepsze:evil_lol: siusiu na gazetki albo na polku,kupka na polku,wiem że nie jest szczepiona wychodzi tylko na moje podwórko koło domu i w ciągu dwóch minut załatwia sprawy.jest idealna:lol:[/quote]

:loveu:
siostrzyczki tez sie dzisiaj pchały na łózko :evil_lol:
Jagienko bardzo miło mi się czyta Twoją relację :loveu:
co do załatwiania, to one się chyba szybko nauczą, bo u nas z kolei pchają sie na balkon i dzisiaj jedna zrobiła siusiu...ew. w okolicy balkonu się załatwiają :cool3:

jaka ona jest grzeczniutka :loveu: nie wiem tylko co to będzie jak wyrosnie i się na łozeczko będzie pachała :evil_lol:

a mąż juz widział czy dopiero jutro? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jestem z Gdyni i się zastanawiam, czy bym mogła wziąść na DT Mambę. Jest kilka ale:
1. Mam psa, który jest "taki sobie" do innych piesów (hmm, ale może szczeniora zaakceptuje?) - jest z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pudel-koks-doczekal-sie-domu-74748/[/URL]
2. Czy Izys mogłaby przetrzymać do 20-go 2 sztuki? Bo ja mam szał przedświąteczny w pracy i od 20go (sobota) mogłabym wziąść - wcześniej musiałaby siedzieć sama po 12h z moim bydlakiem:roll:
3. Kiepsko u mnie z kasą - czy mogłabym liczyć na wsparcie karmowo-szczepieniowe ? Robicie bazarki itp?
4. Będziecie ogłaszać Mambę, żeby znalazła DS? "Na zawsze" nie mogłaby zostać...
Sama nie wiem - chciałabym pomóc, ale nie jest tak "hop-siup" - przemyślcie proszę moje wątpliwości i wypowiedzcie się, co sądzicie...

Link to comment
Share on other sites

tydzien bym mogla przetrzymac jeszcze jednego malego jak by co.... mama w szał w padnie, Dracus moze zwariować ale damy rade
niestety ide teraz do pracy... wiec napisze dopiero jutro, bo bede w domu okolo 6 rano. jak by co rufusowa:) pisze do mnie na komurke, jak tylko bede mogla to odpisze- pracuje dzisiaj za barem, wiec troche bede zajeta, ale jak by co to odpisze:P

Link to comment
Share on other sites

gameta dziękuję za propozycję :loveu:

a Izys to w ogole jest mistrz :diabloti:

gameto gdyby u Ciebie wyglądowała Mamba to mysle ze zrobimy bazarki z resztą dla wszystkich dziewczyn :p


Gameto mysle ze jutro będziemy wiedziały czy będziemy potrzebowac dt dla Mamby no i nie wiem czy sie da pociagiem je obie przetransportowac.. Calmia chyba z dwoma transporterami nie da rady a w jednym sie nie zmieszczą na 6 godzin
trzeba by skombinowac inny transport.

Pół godziny temu przyjmowałam dzieci pani ktora dzwoniła w czwartek w sprawie Kory :p
Ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona do tych ludzi ale mają porozmawiać w domu i dzisiaj zadzwonią czy będą na tak czy na nie :lol:
Jesli będą na tak, to poprosze Gusie o wizytę - jutro :cool3:
no a potem zobaczymy....gdyby było oki i Kora by do nich poszła -za dwa trzy dni bo muszą sie przygotowac (mają duzo kabli na wierzchu:evil_lol:) to Jutro Calmia wiozłaby Mambe :p

trzymajcie mocno kciuki! :loveu:



[SIZE=1]

Jagienka podaj nr do przelewu :p[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Pół godziny temu przyjmowałam dzieci pani ktora dzwoniła w czwartek w sprawie Kory :p
Ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona do tych ludzi ale mają porozmawiać w domu i dzisiaj zadzwonią czy będą na tak czy na nie :lol:
Jesli będą na tak, to poprosze Gusie o wizytę - jutro :cool3:
no a potem zobaczymy....gdyby było oki i Kora by do nich poszła -za dwa trzy dni bo muszą sie przygotowac (mają duzo kabli na wierzchu:evil_lol:) to Jutro Calmia wiozłaby Mambe :p

trzymajcie mocno kciuki! :loveu:[/quote]

To wraz z kciukami zgłaszam gotowość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']podsumowanie dnia;) Berta załatwia się na podwórku wychodze z nią co godzine na 2 minuty żeby się nie przeziębiła.miała tylko jedną wpadke kupka w domu pod suszarką na ciuchy ha ha :roll: jak na szczeniora to wynik rewelacyjny ona jest psim geniuszem:evil_lol:[/quote]

one jakies kumate są :evil_lol:

ale chyba w budzie były z suką to pewnie się nauczyły :p
jak ja Ci zazdroszcze ze masz domek z działką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images29.fotosik.pl/304/d051dcb4ca13aaa3.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/40/f52cbb518a9cc5d4med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/423/508cd49325d1b709med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images27.fotosik.pl/303/939f7d5a41cf54d3.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/419/5acc12b0c3d94d6emed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...