Jump to content
Dogomania

szkoleniowcy z BARITUSA - jakieś opinie??


katyus

Recommended Posts

[quote name='Abrakadabra']Naczelna Behawiorystka XXIX RP. :crazyeye:
Kochana! Gdzie można zapisać się na lekcje u Ciebie? Zapłacę każdą cenę.
Przyjmujesz "od ręki"? Czy muszę odstać swoje w kolejce :-(.
Daj mi szansę, pleaseeeeee :modla:[/QUOTE]

Planujesz wyszukać wszystkie moje posty i skomentować je tak niemerytorycznie jak się da?
Nie wiem jak Ty, ja ciągle i nieustająco w III RP.
Nie pisz/mów do mnie kochana bo nie jesteśmy na tyle blisko, tak to do swoich znajomych nie do obcych ludzi.
Lekcje czego? Czy to że krytykuję szkołę XYZ znaczy że sama prowadzę jakąś szkołę ZYX?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Planujesz wyszukać wszystkie moje posty i skomentować je tak niemerytorycznie jak się da?
Nie wiem jak Ty, ja ciągle i nieustająco w III RP.
Nie pisz/mów do mnie kochana bo nie jesteśmy na tyle blisko, tak to do swoich znajomych nie do obcych ludzi.
Lekcje czego? Czy to że krytykuję szkołę XYZ znaczy że sama prowadzę jakąś szkołę ZYX?[/quote]


W III :crazyeye:??? Ja pi*****ę
Moje kondolencje...:placz: Wiedziałam, że coś jest nie tak...

Patiszon - jeśli chcesz i wyślesz mi na PW nr tel - podam Ci namiary na bardzo fajną osobę i szkółkę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

my planujemy wybrać się do Baritusa bo nie znaleźliśmy złych opinii w necie. chyba, że ktoś z Was miał jakieś złe przeżycia z nimi?[B]
WLADCZYNI - dlaczego zdecydowanie omijać?[URL="http://www.dogomania.../members/7802-W%C5%81ADCZYNI"][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aktualnie uczęszczam do przedszkola na Bemowie. Byłem dopiera dwa razy (7,8,08.) jutro idę na kolejne lekcje. Naczytałem sie ksiażek o trsurze psów i niestety to tylko teoria. W praktyce jak jest człowiek co od razu zareaguje na błedy i oceni fachowo sytuacje to i widac efekty. Mam Manchestera i własnie tam pomału udaje mi sie nad nią (sunia) zapanować. Aktualnie na spotkaniach są 4 psiaki ale jakby było ich 7-8 to i tak widac że instruktor dałby sobie radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...