Jump to content
Dogomania

mirodv

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About mirodv

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/27/1957

Converted

 • Biography
  Emerytem pracujacym lubiącym pieski i nie tylko
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  filmowanie amatorskie
 • Occupation
  emeryt
 1. Witamy w klubie. Przedszkole to dobry pomysł. Moja Izi też chodziła do Baritusa i sporo się nauczyła. Ważne żeby po zajęciach dokładnie przećwiczyć wszystko. Ja jestem z Bielan. Co do biegania to Mundi dobrze trafił. Menchestery są nałogowymi biegaczami.
 2. Aktualne fotki mojej Izi. Rok temu przeprowadziła się z Aluzji do Warszawy [IMG]http://images39.fotosik.pl/848/79729fe098298be7gen.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/848/1e44091f4ba78f02gen.jpg[/IMG]
 3. Nasza Izi też na wystawy nie bardzo. Myślałem też o agility. Na razie jest jeszcze za bardzo rozkojarzona. Chciałbym o ile czas pozwoli jesienią spróbować. Pozdrawiamy. Mirek, Ewa i oczywiście Izi
 4. [quote name='Jus']mirodv: czy myśmy się przypadkiem nie spotkali na szkoleniach w baritusie?;> tzn my z Czakiem na PT a Wy na przedszkolu?;>[/QUOTE] Tak. Czaka pamiętam. Właścicielkę też. Aktualnie moja Izi zaczęła szkolenie PT1 w tym samym miejscu co przedszkole i idzie jej dość dobrze. Pozdrawiam. Mirek i Izi
 5. To zależy gdzie mieszkasz. Ja mieszkam na Bielanach i wybrałem szkołe BARITUS. Plac do szkolenia jest na Jelonkach i drugi na Gocławiu. Sądzę ze w Ursusie też dobrze szkolą psy. Ja ze zwojego przedszkola jestem zadowolony i niedługo moja Izi go zakonczy i rozpocznie po krótkiej przerwie dalsze szkolenie. Musisz poczytac opinie innych o różnych szkołach i dopiero wtedy podjać decyzję. Ja moge tylko powiedzieć że naprawde warto. Z ksiażki psa nie nauczysz jezeli nie masz predyspozycji pedagogicznych i nie znasz metodyki nauczania. Jest to szeroki zakres wiedzy i instruktorzy sa dlatego potrzebni
 6. Aktualnie uczęszczam do przedszkola na Bemowie. Byłem dopiera dwa razy (7,8,08.) jutro idę na kolejne lekcje. Naczytałem sie ksiażek o trsurze psów i niestety to tylko teoria. W praktyce jak jest człowiek co od razu zareaguje na błedy i oceni fachowo sytuacje to i widac efekty. Mam Manchestera i własnie tam pomału udaje mi sie nad nią (sunia) zapanować. Aktualnie na spotkaniach są 4 psiaki ale jakby było ich 7-8 to i tak widac że instruktor dałby sobie radę.
 7. Ostatnio zauważyliśmy z żoną że coraz częściej uszy naszej suni stoją dość prosto. Nie jest to za każdym razem,ale jest już całkiem nieźle. Sadzę że czas zrobi swoje i uszki bedą stać jak należy.
 8. Moja sunia też tak ma z tymi uszami. Ma dopiero trzy miesiące. Daję jej biały ser i chrząstki więc pewnie uszy same sie poprawią.
 9. Posiadam MT z Aluzji z miotu z 3.02.2010. Dzisiaj ma 3 miesiące. U nas w domu jest dopiero dwa tygodnie. Oczywiście o poważnym szkoleniu nie ma na razie mowy. Jak na razie staram się być konsekwentny w egzekwowaniu poprawnego zachowania. No cóż jest niezmiernie cwana i wykorzystuje swoja inteligencje do maksimum. Myślę i to wiem że dam sobie radę z tym krnąbrnym szczeniaczkiem. Pozdrawiam.
 10. Jestem posiadaczem M.T. i mieszkam w Warszawie. Moja suczka przyjechała z Aluzji dwa tygodznie temu i jest przeurocza, cwana i inteligentna. Dużo pracy przede mną , ale jestem na to przygotowany. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...