Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[URL]http://wbnet1.cp.win.pl/dotyk/szczeniaki/230906_chlopcy3.jpg[/URL]


Wybieramy między tym po środku, a tym po prawej.
Po prostu "na pierwszy rzut oka" wydawało mi się, że lepszy będzie ten z bardziej jednolitym płaszczem, czyli czerwono-biały.

Z drugiej strony biało-czarny ma czarną głowę, a wąsy i brodę (ponoć) całkowicie białe.
A do tego ten piękny czarno-biały ogonek! :loveu:

Będziemy patrzeć po budowie.

Ja tylko ciekawa jestem czyja to sprawka ta mokra plama :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hmm tak patrzac po zdjeciu to ten czarno bialy wydaje sie ładniejszy :loveu: (no dobra niech Wam będzie :eviltong:) a pozatym nie wiadomo czy czerwony z niego wyrosnie
chyba najlepszym przykładem ze u shih tzu z kolorem to nigdy nic nie wiadomo jest ARMA Sun of Tybet :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']chyba najlepszym przykładem ze u shih tzu z kolorem to nigdy nic nie wiadomo jest ARMA Sun of Tybet :loveu:[/quote]
właściciel chciał sobie zostawić ciemną sunię dla odmiany :evil_lol:

a tutaj tygrys z wagą urodzeniową 67g
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9408/pict8508zzph5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Słodziak, słodziak, piękny! :loveu:

A ja chyba zdecydowałam się na biało-czarnego.
Nawet moja mama, która obstawiała brązowego, po zobaczeniu zdjęć "przerzuciła" się na czarnego ;)
Pani Barbara Taras mówi, że czarny to urodzony showman :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Ja sie dołączam do życzeń! I czekamy na śliczne fotki![/QUOTE]

[COLOR="Red"]I ja trzymam za wszystkich kciuki!! I obiecuje porobic tyle zdjec,ile sie da!!! :) Kochani,bede z Wami!!!! :D:D:D[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny

Ja bede jechala pociagiem, pewnie wyjde z dworca okolo 10.30, wiec jak juz wejde na teren wystawy odnajde ring shih tzu, to minie godzina. Wczesniejszych pociagow nie ma... Myslicie, ze beda bardzo punktualni i zaczna rowno o 10?! Ja bede przy psach, pozniej mam zamiar obskoczyc wszystkie ulubione rasy ;P
Jak sobie pomysle ile ja bichon frise zobacze na zywo WOW :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

I obawiam sie scisku, pewnie w niedziele bedzie najwiekszy tlum! Rodziny z dziecmi itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Anii shih-tzu na hali 6b.[/quote]

Jak na 6b, to sie cieplo ubierzcie lub wezcie okrycia, w ktorych bedziecie siedziec pod ringiem. Prawdopodobnie bedziecie sami (lub prawie sami) w tej hali - tam sa tylko 2 ringi. Minusem bedzie to, ze tam nie ma kawy i trzeba bedzie po nia dreptac gdzies dalej. Bylam na tej hali w czwartek kibicowac chowkom :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam
Stawke (zwlaszcza psow) obejrzalam bardzo dokladnie, bylo czym oko nacieszyc!
Bardzo sie ciesze, ze moglam powiedziec "hello" Dogomaniaczkom!
Sama wystawa super, hiper. Stoiska tak mnie zaskoczyly, ze wydalam, hmmm niewiele jak na oferte handlowa, ale i nie malo :shake:
Psi biznes rzadzi!!!
Czemu takich stoisk nie ma co roku???
Jednak drozyzna STRASZNA!

Nie zalapalam sie na bichony, co mnie bardzo zasmucilo, ale zlapalam sie na zdjecie z jakims przedstawicielem tej rasy. Normalnie robilam sobie zdjecie z psami, jak ludzie z aktorkami, aktorami itp.:crazyeye::crazyeye::loveu:

Pozdrawiam Wszystkich bardzo goraco
anii
P.S. A co lepsze zdjecia i filmiki wkleje tu na Forum, ale jeszcze nie zrzucilam ich na komp i nie jestem pewna, czy cos ciekawego napstrykalam.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][SIZE=1][B]Najlepszy Reproduktor i jego potomstwo[/B][/SIZE][/COLOR]


[FONT=Verdana][COLOR=#666666][SIZE=1][COLOR=black]1 miejsce[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#666666][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]P (M) 15169 [B]NORDIC LIAISON Greydove[/B], Anna-Lena Rahm, Szwecja[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]Wyżeł Weimarski Krótkowłosy[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=black][B][SIZE=2]2 miejsce[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][B][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=black]P (M) 19483 MAGNAT Acte, Małgorzata Patalas, Polska[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=black]Shih Tzu[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[/SIZE][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=#666666][SIZE=1][COLOR=black][B][SIZE=2]:terazpol:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#666666][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]3 miejsce[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]P (M) 19296 [B]ALL OLIVER Sporrens[/B], V. Denisova, Rosja[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]Pudel Toy[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[/COLOR]



[FONT=Verdana][COLOR=#666666][SIZE=1][COLOR=#000000]Gratulujemy!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]


[SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#666666]:laola:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...