Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='SuperGosia']Lonka powie, ze dobrze, a ja powiem, ze nie wiem ;) (choc Tys u niej CWC dostal). W kazdym razie - pani Aleksandra Swisulska [B]zna sie na rasie Shih Tzu.[/B][/quote]Lonka nic nie powie:evil_lol:bo sama nie wie:lol:gdy by byłam wrozka to bym zwyciezców podawała:cool3:a tak to zobaczymy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lonka']Lonka nic nie powie:evil_lol:bo sama nie wie:lol:gdy by byłam wrozka to bym zwyciezców podawała:cool3:a tak to zobaczymy:eviltong:[/quote]

Zobaczycie, bo ja sie nie wybieram :eviltong:
W kazdym razie nalezy sie spodziewac fachowych opisow... dluzszych, iz dwie linijki.

Pani Swisulska woli jasniej umaszczone psy - taka podpowiedz ode mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Zobaczycie, bo ja sie nie wybieram :eviltong:
W kazdym razie nalezy sie spodziewac fachowych opisow... dluzszych, iz dwie linijki.

Pani Swisulska woli jasniej umaszczone psy - taka podpowiedz ode mnie ;)[/quote]to fakt że opisy sa dlugie.Wychwytuje wady psow,liczy się u niej ruch,budowa,przygotowanie i ogolne wrazenie.Ale co do jasnego umaszczenia to nie wiem.Loska u niej w Krakowie CACIB dostala:cool3: więc jeżeli chodzi o kolor to nie wiem czy ma jakis preferowany u shih-tzu:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Nie, no to kasa wywalona w błoto jak dla mnie. To ja nie mam po co jechać. Wkurza mnie to, zgłaszam psa, płacę kasę i na koniec jaja sobie robią....[/quote]

Moze nie bedzie tak zle - masz fajne psy, a to ze p. Swistulska preferuje jasniejsze psiaki nie oznacza, ze da wygrac za samo umaszczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Moze nie bedzie tak zle - masz fajne psy, a to ze p. Swistulska preferuje jasniejsze psiaki nie oznacza, ze da wygrac za samo umaszczenie ;)[/quote]Ja tez tak mysle.Nie wiadomo nigdy nic:razz:Czasami sedzia daje wygrywac na jednej wystawie
a na drugiej nie.Ja tak mialam:roll:
pumilka przeciesz na swiatówce nie ma zmiany ale sedziowanie przeciesz wiadome.

Link to comment
Share on other sites

W nosie mam Kielce w takim razie. Nie jadę i już :p
Takich sytuacji nie znoszę. To tak jakbym poszła kupić szpilki a przy kasie dostała domowe paputki :razz: Wystawy nie kosztują 5 zł i każdy ma chyba prawo zaplanować na co wyda swoje pieniądze. Tym bardziej, że jest to dosyć częsty numer na polskich wystawach. A tej wystawy w Krakowie, to lepiej Ala nie przypominaj :evil_lol:
Za miłe słowa bardzo wszystkim dziękuję hihihi:B-fly: ale tak ciut to się do tego tatusiowie szczeniaczków dołożyli :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']W nosie mam Kielce w takim razie. Nie jadę i już :p
Takich sytuacji nie znoszę. To tak jakbym poszła kupić szpilki a przy kasie dostała domowe paputki :razz: Wystawy nie kosztują 5 zł i każdy ma chyba prawo zaplanować na co wyda swoje pieniądze. Tym bardziej, że jest to dosyć częsty numer na polskich wystawach. A tej wystawy w Krakowie, to lepiej Ala nie przypominaj :evil_lol:
Za miłe słowa bardzo wszystkim dziękuję hihihi:B-fly: ale tak ciut to się do tego tatusiowie szczeniaczków dołożyli :razz:[/quote]nu wlasnie wstawiaj foty tatusiów:lol: Gratulacji tez dla Solaris!!!:loveu:
Teraz mi się przypomniało:mad: w numerze numer 5 "Pies" fotka z wystawy Solariś z Robinem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Nieźle :lol: Nawet z Indonezji 1 psiak jest, a nazw niektórych ras, to nawet nie słyszałam :oops:

Zastanawia mnie tylko w statystykach
"Anglia-66 psów
Wielka Brytania-29 psów" :cool1:
i
"Canada - 1 pies
Kanada- 2 psy" :cool1:[/quote]ciekawe:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']"taka już jestem dorosła i poważna" ;)

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7753/pict7698zzpn2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4475/pict7722zzll6.jpg[/IMG][/quote]:evil_lol:maniucha śliczna:loveu::loveu::loveu:
Pumilka jeszcze,jeszcze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pumilo
Cudne fotki przecudnych szxzeniorkow!


Ja juz sie wprost nie moge doczekac na swiatowke. Nie czytam topicu, niestety brak czas :shake::shake: Czy wystawiacie swoje psiaki, bo na pewno bedziecie!
Ja juz nie moge sie doczekac! Mam nadzieje, ze oprocz pieknych psow, beda jakies fajne stoiska.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Anii!:loveu:Pewnie że się wystawiamy:cool3:troche nas będzie:razz:
a ty w który dzień bedziesz?
A co do stoiski to szczerze mówiąc sama licze na to że bedzie coś fajnego i nowego.Czytając zagraniczne fora to tam jest troche tych firm kosmetycznych... więc licze że coś nowego się na światówce pojawi:roll:I oby starczylo czasu na oglądanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...