Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='carotina']my dostaliśmy (w sensie DoShiDa:eviltong: ):lol: :lol: :lol:
Wczoraj dostałam takie info z Gda;)
Czy mieliście styczność już z tymi sędziami?? Szczególnie interesuje mnie pani od suczek:razz:[/quote]osobiscie nie miałam.Ale z tego co wiem to chyba 2 lata temu sedziowała w Poznaniu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Nie, psy ida w takiej kolejnosci jak zazwyczaj na polskich wystawach. Przynajmniej w innych rasach :eviltong: ;)[/quote]Piorunie:razz: szkoda że ciebie nie bedzie w niedziele:mad: Kto będzie takie piekne foty robił?:-(

Link to comment
Share on other sites

Używał może ktoś z was ostatnio mleka Royala dla szczeniaków? Otworzyłam właśnie puchę i to jakby inne mleko niż kiedyś. Zrobiłam mieszankę i okropnie zalatuje rybą, tranem albo czymś takim, szczeniaki spałaszowały ze smakiem puszeczkę beaphar a tym plują. Przed podaniem jeszcze raz sprawdzałam czy nie stare jakieś, ale ma przydatność do sierpnia następnego roku. Otworzyłam inną puszkę i taka sama.
Zastanawiam się, czy to standard teraz, czy mi się jakaś felerna partia trafiła ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to będzie chwalenie, ale jestem baaaardzo zadowolona z dzieciaków :multi: Dixi jak zwykle jest rekordzistką i już usłyszałam, że na bank na hormonach była :evil_lol: (urodziła 5 dziewczynek i 3 chłopaków).
Dzieci Kokisi mają już otwarte oczka i Koka dostała na wychowanie 2 córki Dixi, bo sama ma 2 córki i synka.
Foty wkrótce ;) A i jeszcze córcie Koki mają taki fajny błękitny kolorek :loveu:
Dziewczynki Koki, zaraz po urodzeniu i troszkę starsze:
[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4/2wr9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3125/1xf4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8534/3ca4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny spokojnie :evil_lol: ja tez sie nie moge doczekac zdjeci ale z tego co sie doczytałam na pumilkowej stronce to maja być w weekend

17 szkrabów w domu to ja sie nie dziwie ze nie ma czasu
oj ciekawa jestem co z nich wyrosnie :lol: bo rodziców mają SUPER :loveu:

tak sobie teraz mysle czy by tu mamusi podstepem nie zauroczyc ktoryms szczeniorkiem od Pumilki i sprawic sobie kolejnego shihtzka :evil_lol:
ale po rozsądnym namysle dochodze do wniosku ze jeszcze poczekam, ale na jednym to chyba nie zaprzestane, bo juz mi sie kolejny marzy :)

Link to comment
Share on other sites

Cudne, cudne!
A kolorek śliczny, rzadko spotykany :loveu:

Mój mały misiek tez nidługo zacznie oczka otwierac :cool3:
Już sie nie moge doczekac, az zobacze jego nowe zdjecia :loveu:


Ale maluchy sliczne.
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']dziewczyny spokojnie :evil_lol: ja tez sie nie moge doczekac zdjeci ale z tego co sie doczytałam na pumilkowej stronce to maja być w weekend

17 szkrabów w domu to ja sie nie dziwie ze nie ma czasu
oj ciekawa jestem co z nich wyrosnie :lol: bo rodziców mają SUPER :loveu:

tak sobie teraz mysle czy by tu mamusi podstepem nie zauroczyc ktoryms szczeniorkiem od Pumilki i sprawic sobie kolejnego shihtzka :evil_lol:
ale po rozsądnym namysle dochodze do wniosku ze jeszcze poczekam, ale na jednym to chyba nie zaprzestane, bo juz mi sie kolejny marzy :)[/quote]Karolcia to się nazywa shih-tzakowa EPIDEMIA:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej zaskoczyła mnie Barbie, bo ona jest niedużą sunią i spodziewałam się 3-4 szczeniaczków a ona 6 urodziła :crazyeye:
No i mąż mi dał urlop macierzyński i mam fajnie.
Lonka jak zaczniemy opijać taką ilość, to poumieramy :razz:
Maluchy mają zostać na czas Poznania z moim mężem i już sobie biedny wyobraża ile będą w stanie nasikać i nakupciać przez ten czas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

o jeju :loveu: no i co ja mam teraz zrobic :loveu: jak ja sie juz zakochałam:loveu: a tu jeszcze w dodatku do Pumilki mam tak blisko, oj ale fajnie by było takiego drugiego szkraba sobie sprawic :loveu:

dziewczyny o której będziecie w Poznaniu? przed 10?
Pumilka o której wyjezdzasz tak mnie wiecej? i ktore suńki zgłosiłas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Najbardziej zaskoczyła mnie Barbie, bo ona jest niedużą sunią i spodziewałam się 3-4 szczeniaczków a ona 6 urodziła :crazyeye:
No i mąż mi dał urlop macierzyński i mam fajnie.
Lonka jak zaczniemy opijać taką ilość, to poumieramy :razz:
Maluchy mają zostać na czas Poznania z moim mężem i już sobie biedny wyobraża ile będą w stanie nasikać i nakupciać przez ten czas :evil_lol:[/quote]Jak się wystawimy to możemy umierac:cool3: bo mój kierowca i tak nie pije:eviltong:
A twoje mąz to bedzie miał robote:evil_lol:
Dziewczynki ucałuj odemnie:loveu:Hormonami nakarmałaś a teraz się dziwisz takiej ilości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo'] Dixi jak zwykle jest rekordzistką i już usłyszałam, że na bank na hormonach była :evil_lol: (urodziła 5 dziewczynek i 3 chłopaków).[/quote]

:p


[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3125/1xf4.jpg[/IMG]

[B]GRATULACJE DLA MAMUSI ORAZ HODOWCZYNI.:BIG: :multi: :happy1: NIECH SIĘ ZDROWO CHOWAJĄ! :cunao: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna'][B]lonka,pumilo [/B]wiecie ze w Kielcach nam zmienili sędzine na Aleksandre Świsulską, nie wiem czy to dobrze czy nie. Byłyście juz u niej?[/quote]

Lonka powie, ze dobrze, a ja powiem, ze nie wiem ;) (choc Tys u niej CWC dostal). W kazdym razie - pani Aleksandra Swisulska [B]zna sie na rasie Shih Tzu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...