Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Kilka migawek pięknych Shih-Tzu z zabrzńskiej wystawy, w której
uczestniczyło: 3 pieski i 8 suczek.


[img]http://img438.imageshack.us/img438/2939/10009236cj.jpg[/img]

[img]http://img450.imageshack.us/img450/2057/10009246wq.jpg[/img]

[img]http://img450.imageshack.us/img450/1020/10009254yi.jpg[/img]

[img]http://img296.imageshack.us/img296/8192/10009061od.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]Lonka[/b] nasza jest :angel: :angel: [b]Alutka[/b] jaki cudne fotki z bliska!!!!a ten psiak jeden to tak cooodnie boozi daje :-? mój tak nie kce...a może mu się nie podobam??coś mi się zdaje,że jestem małoatrakcyjna dla niego :evilbat: ja o takim czymś to moge sobie pomarzyć,pewnie zaraz by mnie chciał chwycić za nochal oczywiście zachęcając do zabawy--ten pies nigdy się znudzi zabawą chyba,statnio rozpędza się przez przedpokój żeby ładnie wylądować na rogu przedpokoju(mamy troszkę w kształcie litery L) i w locie chwyta zębami róg ściany(czyli paneli :evilbat: )jak tylko go widze,zaraz dostaje opiernicz i zwiewa do małej..poto,żeby za kilka chwil zacząć od nowa...wrrr.. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'],statnio rozpędza się przez przedpokój żeby ładnie wylądować na rogu przedpokoju(mamy troszkę w kształcie litery L) i w locie chwyta zębami róg ściany(czyli paneli :evilbat: )jak tylko go widze,zaraz dostaje opiernicz i zwiewa do małej..poto,żeby za kilka chwil zacząć od nowa...wrrr.. :evilbat:[/quote]

Oooo.., to tak jak Beza na działce, tylko ona robi TO z MOIMI rododendronami... :evilbat: :nono: :scared:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacji.Moja córa też prosiła przekazać podziękowania.Obok ringu znajdowały się huśtawki,fajnie było szykować pieski(cały czas piski patrzyli na dzieci).Komu moge podesłać pare fotek?
Alutka dziękuje za fotki,chyba widziałam twojego męża jak robił fotki.

Link to comment
Share on other sites

ujecie 3 zdjecia poprostu wysmienite

chce kilka porad odnosnie kombinezonu dla belci
bylam dzisiaj w sklepie ale pani powiedziala ze jeszcze nie ma bo nie sezon

czy mozna dostac kombinezony zapinane nie na zameczek a naprzylkad chawtki wiazany wstazeczkami lub cos innego bo obawiam sie klopotu przy zapinaniu i rozpinaniu

Link to comment
Share on other sites

zupelnie zapomnialam o jeszcze jednej kwestii spineczki!
czy lepsze sa takie zapinane na zasadzie klamerek czy automaty a moze gumki lub frotki
ja narazie mam takie klamerkowe bo moja ma zakrotki wlos na gumki czy frotki i troche sie wierci przy zakladaniu
ale te potrafia zjechac z wlosa no i obawiam sie czasami czy nie zapne razem ze skora :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ubranko, to ja dla Bezy mam taki zwykły "rulonik" wkładany przez głowę i na jedną łapę i zapinany na rzepę od spodu. U nas można dostać niemal w każdym sklepie mix kolorów i rozmiarów niezależnie od pory roku :D . Acha, i wygląda jak zrobiony na drutach :lol: . Fakt , jak jest śnieg, to łapy ma pooklejane gulami że wejść po schodach nie może, ale jesteśmy zadowoleni i dla drugiej też taki kupię i pomyślę też o siateczkowym... :wink:

Jeśli chodzi o gumeczki, to ja osobiście doradzałabym gumki frotki takie malutkie i do tego póki nie urosną włochy, to spinkę zwykłą, automatyczną, bez żadnych misiów czy króliczków bo ciężka i będzie spadać :wink: .Chociaż i tak ten "zestawik" poprawia się 100 razy dziennie :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Goja, możesz malutkiej robić dwa kucyczki nad oczami, takie mini-rogi. Sprawdza się to u szczeniaczkow, ktore mają krotkie włoski i później też. Dobre sa malutkie froteczki, bo nie tna włosów.
O kosmetykach poczytaj, są namiary w linkowni na rożne sklepy. Niektóre szampony można stosować i dla szczeniąt i dla dorosłych. Inne są wybitnie dla szczeniąt. Po szamponie przyda się też dobra odżywka.

Link to comment
Share on other sites

chcialam zebyscie napisali ktorych kosmetykow warto uzyc a ktore nie sa za dobre bo znacie to juz z wlasnego doswiadczenia
jak to sie mowi kazdy zyd swoj towar chwali

jak pojde do sklepu to niezawsze sprzedawca poleci to co naprawde warto sprobowac ale czesto poleca towar najdrozszy lub taki ktory nie schodzi

jakich uzywacie szamponow i odzywek
i o co chodzilo z tym oliwieniem bo na ktoryms z wczesniejszych zdjec widzialam sunie w papilotach a w podpisie bylo ze "po naoliwieniu"

malutkie froteczki juz kupilam

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj na polsacie o godzinie 23:10 bedzie program pt " Nasze Dzieci"

tematem beda pogryzienia przez psy
w zapowiedziach widzialam tate tego dziecka o ktorym wam napisalam
zgodzil sie na udzial w programie

szkoda tylko ze o tak poznej poze gdyby to mogli zobaczyc inni rodzice moze by sie zastanowili zanim zostawia dzieci bez opieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'][b]Anii[/b][img]http://manu.dogomania.pl/emot/witamy.gif[/img]
[b]Carotina[/b] też takie cos dostanie o ile wróci!!!! :evilbat:[/quote]

Carotina jest w klasie maturalnej, wiec wierze, ze moze nie miec czasu... Ja tez mam malo...Ciagle tylko nauka i nauka.. :(

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka nawet nie wiem jak Cię pocieszyć :lol: W sumie wakacje blisko :roll: , kciuki będziemy za Was trzymać i jakoś pójdzie, zobaczysz. Egzamin na studia, to już tak z rozpędu zdasz i poźniej laaaaba :D

Goja, każdy shih ma troszkę inny gatunkowo włos. Ja najbardziej lubię Laser Lites i 1all system i niektóre kosmetyki BioGroom. Ale jest cała masa innych bardzo fajnych np. Pet Silk, Crown Royale. Ludzie, którzy sprzedają dane kosmetyki doradzą Ci, co najlepiej dla shih kupić. Dobre kosmetyki nie są tanie :wink: ale bardzo często są to koncentraty i butelka dla jednej suni wystarczy Ci na długo.
Jeśli bedziesz natłuszczać włoski, to musisz przygotować się na częste kapiele.
Popytaj też hodowcę swojej suni, bo to właśnie On powinien udzielić ci przynajmniej podstawowych wskazówek czym i jak pielęgnować.
Obcinaj też regularnie włosy przy pupie, to nie będziesz miała takiego problemu z wiszącymi kupkami na włosach po spacerku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']Witaj [b]Bella[/b]!!gratuluję psiaka,troszkę trzeba nad nim popracować,pewnie swoje już przeżył,a swoją drogą to chyba pierwszy shih tzu o którym słyszę,że jest ze schroniska :o niewidać wogóle tych psów w schroniskach(oczywiście super),a jak tu weszłam dzisiaj to myślałam skąd ja kojarzę twojego nicka...no i już wiem...z "...Tęczowego Mostu..."..bardzo mi przykro,wiem jak wygląda rak(u człowieka) z tego co opisałaś to to samo...czytałam właśnie kiedyś o twoi psie tam,fajnie,ze zdecydowałaś się na następne psiejskie serducho :angel: a kąd jesteś???[/quote]s Bardzo miło Aniu że skojarzyłaś mnie z Tęczowego Mostu , choć mówiąc szczerze wolałabym zeby mnie tam w ogóle nie było , a jednak od czerwca jest to pierwsza rzecz którą robię jak odpalam kompa . A wracając do mojego Julka , rzeczywiście w schronisku rzadko te psy można spotkać , ja trafiłam na niego przypadkiem poszłam oddać leki do Schroniska po Belli . prawdę mówiąc nie myślałam jeszcze o następnym psie , jednak weszłam do szczeniakarni no i tam był Julek zupełnie nie zwracał na nic uwagi smutny i apatyczny wziełam go na spacer również zero radości / trudno określić czy taki smutny czy przestraszony/ zastanawiałam się dość długo miałam dylemat ponieważ nasza Bella odeszła tak niedawno nikt w domu nie spodziewał się drugiego psa a jednak nie potrafiłam go oddać do klatki pani w schronisku poinformowała że szhih- tzu przyprowadziła pewna pani / prawdopodobnie był przywiązani do słupka stał tak wiele godzin / pani wzieła go do siebie jednak po tygodniu oddała do Schroniska ponieważ nie chciał jeść , częste wymioty , sierść zaniedbana jednak pomimo wszystko piesio i tak miał szczęście był sam w klatce w pomieszczeniu no i spędził tam tylko pare tygodni . No i tym własnie sposobem stałam się od niedawna pańcią uroczego Julka .

Link to comment
Share on other sites

hej [b]Bella[/b]!!!!!
a skąd jesteś?? taki psiak z takim włosem to musi być masakra w schronisku,pchły pewnie by go pozarły!!!włosy pewnie jeden wielki kołtun i w tym wszystkim stado pcheł :cry: :cry: super,że na niego trafiłaś!!!zaglądaj do nas częsciej,może masz jakieś fotki wasze???a wiesz,że w życiu tak bywa "...co cię nie zabiję to cię wzmocni..."??pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...